homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Amenajari interioare - deco


#1 2014-08-16 17:38:02

ciresica_oky_doky
Full member
Inregistrat: 2007-06-20
Mesaje: 671

amenajari interioare - deco

Buna!

Dupa o cautare pe forum pe cuvintele "amenajari" "deco" si "perdele" nu am gasit nimic asa ca am decis sa postez un subiect nou in speranta ca poate ma ajuta cineva. M-am schimbat decorul camerei de curand: parchet, un set de mobila de dormitor culoarea cires (un pat, sifornier, comoda si 2 noptiere) si mi-am aranjat toti maimutoii de plush de la iubi  angel  asa ... acum problema: imi trebui si mie o perdea ca aia veche e rupta.

Camera e foarte luminoasa ceea ce imi place la nebunie. Am in tavan montata sina cu doua canturi (am zis sa fie in caz ca ma gandesc si la draperie, dar momentan vreau doar perdea); din tavan pana in podea sunt 250 cm dar ma gandesc ca perdeaua sa vina la 245: sina are 300 cm.

Criterii: sa se spele la masina, sa nu se calce, sa fie pe fond alb, pret rezonabil ...

Ceva idei? sunt o mie si una de magazine si foarte multe materiale incat ma depaseste.

Multumesc tuturor!


Daca ar fi sa aleg intre a respira si a te iubi, as folosi ultima suflare ca sa-ti spun "Te iubesc!"-  hjarta    hjarta     hjarta    hjarta    hjarta

Offline

 



#2 2014-08-16 17:50:45

Johanne
Platinum member
Inregistrat: 2012-01-12
Mesaje: 16437

Re: amenajari interioare - deco


Two souls don't find each other by simple accident

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.