homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Masajul caprioarei pentru cresterea sanilor


#1 2014-10-26 23:06:12

roxanica
New member
Inregistrat: 2014-10-24
Mesaje: 28

Masajul caprioarei pentru cresterea sanilor

Buna fetelor, am citit despre masajul caprioarei care stimuleaza cresterea sanilor si cum sunt direct interesata as vrea sa ma tin de el macar vreo 6 luni.Am incercat in seara asta dar mai mult de 40-50 de miscari nu pot sa fac pt ca ma dor mainile si mai mult decat atat imi amortesc picioarele sub mine mai ales piciorul stang care trebuie sa fie apasat pe deschizatura vaginului.Ma gandesc ca poate nu execut bine eu exercitiul de moment ce au fost persoane care au facut si 360 de miscari.Banuiesc ca miscarile trebuiesc facute fara oprire😳.As vrea sa stiu oarerea cuiva care a incercat acest exercitiu mai multe luni, cum trebuie facut si daca au fost rezultate? Multumesc!

Offline

 



#2 2014-10-27 09:31:31

heart_breaker
Sr. member
Inregistrat: 2010-05-12
Mesaje: 1870

Re: Masajul caprioarei pentru cresterea sanilor

Nu mai deschide n-spe topicuri cu acelasi subiect, posteaza la cel pe care l-ai deschis acum cateva zile.

Offline

 

#3 2014-10-27 10:24:30

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: Masajul caprioarei pentru cresterea sanilor

consider o gluma proasta ce ai scris.

nu mai deschide alt topic!

topic inchis.


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.