homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Unde va place sa fie ejacularea...?!?


#1 2016-07-13 14:19:36

dandanutz
New member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2007-12-16
Mesaje: 37

Unde va place sa fie ejacularea...?!?

Am cautat un astfel de subiect si eu sincer nu am gasit si as fi curios de parerile fetelor de pe aici dar si a baietilor legat de locul unde va place sa fie ejacularea.
       Sa le impartim in sex cu prezervativ si sex fara prezervativ...

- fara prezervativ: ejacularea poate fi vaginal sau anal in timpul penetrarii, oral complet in gura sau pe limba cu gura deschisa, pe corp (abdomen, sani, pe fata, zona de deasupra vaginului, pe talpi, pe spate, fund, pe coapse, pe degetele de la picioare etc), pe un obiect anume (pahar, vibrator, mobilier, etc)

- cu prezervativ: preferati ejacularea in prezervativ vaginal sau anal ori sa fie scos chiar inainte de ejaculare si avem una din situatiile de la varianta sexului fara prezervativ?


Posibil sa mai fie zone, locuri sau situatii unde ejacularea va excita si de care sa nu fi auzit nimeni, asa ca sunt curios de parerile voastre.
Merci.


A fi OM e lucru mare...

Offline

 

#2 2016-07-13 14:42:19

just_me29
Hero member
Inregistrat: 2013-02-24
Mesaje: 2074

Re: Unde va place sa fie ejacularea...?!?

in vasul de toaleta si tras repede apa ca sa fie sigura treaba. cine stie pricepe ce am vrut sa zic. unii pamanteni chiar se plictisesc!


Daca vrei sa rupi visul unui vultur, spune-i sa zboare mai jos, sa nu mai poata zari norii... Daca vrei sa ucizi dorul pe care-l port in mine... spune-mi s-O uit...frange-mi aripile ce ma poarta ireal catre EA...si tot n-o sa reusesti...Daca as fi putut, as fi poruncit atunci, timpului, sa stea in loc!...ca s-O mai pot zari...pentru o clipa...

Offline

 

#3 2016-07-13 15:30:25

dandanutz
New member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2007-12-16
Mesaje: 37

Re: Unde va place sa fie ejacularea...?!?

smile big_smile tongue


A fi OM e lucru mare...

Offline

 

#4 2016-07-13 20:05:32

QueenOfRoses
Moderator
De la: Where the wild roses grow.
Inregistrat: 2009-08-21
Mesaje: 17999

Re: Unde va place sa fie ejacularea...?!?

Mai exista un topic pe subiectul acesta  http://forum.anticonceptionale.ro/t2806 … ulati.html
Continua acolo.
Topic inchis!


"Yesterday is not ours to recover, but tomorrow is ours to win or lose." Lyndon B. Johnson

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.