homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Semne de sarcina din experienta voastra ... HELP !!!!!!!


#1 2016-08-26 19:31:02

Viviana-Olivia
New member
Inregistrat: 2016-08-26
Mesaje: 8

Semne de sarcina din experienta voastra ... HELP !!!!!!!

Buna viitoare mamici si deja mamici !!!!  smile
Sunt noua pe acest forum, dar ma bucur ca l-am descoperit.  applause
As vrea sa aflu daca a mai fost cineva in situatia mea. Am niste simptome foarte stranii, de ce zic stranii, pentru ca nu am pofte si greturi de dimineata ca majoritatea mamicilor, dar am dureri de cap, ameteli, insomnie, uneori niste intepaturi la ovare, dureri de dinti cu gingii umflate si singerare la periat, secretii vaginale... Am facut un test dar a iesit negativ, ce-i drept nu l-am facut dimineata dar dupa masa. Oricum, voi ce credeti, e posibil totusi sa fiu insarcinata ?  gravida Stiti cum se spune: practica bate gramatica ! Teoria e teorie, dar totusi organismele sunt diferite si simptomele variaza de la femeie la femeie. Poate imi poate impartasi cineva vreo situatie similara. V-as fi foarte recunoscatoare, pentru ca imi doresc foarte mult un bebelus  bebic  si chiar nu stiu ce sa cred. Dureri de dinti nu am avut niciodata, si acum asa brusc s-au umflat si gingiile, iar citeva luni in urma am fost la stomatolog si totul e ok, mi-a spus ca am dinti sanatosi. Insa stiu ca nu-mi ajunge calciu in organism, de aia si m-am gandit la o eventuala sarcina ... voi ce ziceti ?

Offline

 



#2 2016-08-26 19:36:14

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: Semne de sarcina din experienta voastra ... HELP !!!!!!!

viviana,citeste regulamentul,te rog!nu se admit posturi multiple!

eu te-am redirectionat,pt ca intrebai de simptome de sarcina la aspirnte.

ai warn.

topic inchis.


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.