homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce ziceți?


#1 2020-12-08 16:56:25

Ioana2110
Membru
Inregistrat: 2019-11-26
Mesaje: 2

Ce ziceți?

Bună. Am 27 ani. Ce părere aveți despre prietenii cu beneficii? Pt început eu doar de 2 ori am avut relații intime. Locuiesc cu mama, dar cum m-am conectat pe net tot timpul afla când ma culcam sau aveam discuții mai intime cu băieții. Adica m-am logat pe laptop la Facebook și instagram și mai intra din când în când pe el. Acuma ma considera o femeie ușoară. Si ca în ultimul timp m-am schimbat din cauza ca am avut relații intime. Si ea ia din asta o tragedie. Tot timpul ma influenta sa nu ma culc cu nimeni. Înainte de asta am avut un iubit care l-am făcut sa se abțină aproximativ 3 luni, după aia mi-a dat papucii ca nu m-am culcat cu el. După aia am început sa ma masturbez în mașină cu un tip și a aflat și de lucrul asta mami, dar nu mi-a zis pe fata. A zis ca is prea fericita de fac asta sau ca is o prostituata. Nu cu cuvintele astea, dar asa am dedus eu. Apoi am avut încă un iubit, pe când sa o fac a plecat în străinătate și la întoarcere mi-a dat papucii. Si acuma am început sa am aventuri. Eu nu sunt genul ala de fata. Sunt mai liniștită, timida. Dar cu toate astea corpul meu nu mai rezista. Si imi vine sa ma culc cu cineva și dacă nu e relație serioasa. Acuma am reluat o discuție cu un baiat cu care m-am culcat și el mi-a propus o relatie cu beneficii. Dar nu stiu ce sa fac. Ca nu vreau sa afle mami. Dacă ies undeva trebuie sa ii zic cu cine ies. De știe ca ies cu el știe ce fac cu el. Acuma e supărată pe mine. Ca și cum as greși cu ceva. Dar eu am 27 ani, dacă aveam 20 ani era altfel. Ma mai abtineam. Dar acuma nu pot și de as vrea. Si băieții cu care am ieșit majoritatea îmi spuneau ca trebuie sa ma detașez de ea, ca altfel ma va controla toată viata. Sunt confuza. Eu as vrea o relatie cu beneficii, dar nu pot din cauza lui mami. Nu vreau sa afle de asta și nu am cum evita. Ca ea afla sau intuiește. Si imi zice și pe un ton ironic ca dacă vreau ma pot culca sa nu zic ca e vina ei. Si cand imi zice asta nu mai am chef de nimic

Offline

 

#2 2021-03-20 09:47:20

shadowshadow
New member
De la: iasi
Inregistrat: 2008-08-29
Mesaje: 19

Re: Ce ziceți?

Ti-am trimis mesaj.

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.