homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

In timpul menstruatiei?!:-?-3


#39 2007-02-21 14:57:27

puioanca
Full member
Inregistrat: 2006-12-27
Mesaje: 989

Re: in timpul menstruatiei?!:-?

Danut a scris:

Ca un barbat ce sunt, imi plec capul in fata voastra! Mai mult decat ca pute si ca e cel putin dezgustator.... nu stiu ce sa zic!

Daca ai o igiena corespunzatoare nu pute!!!Dar kktul nu pute??Ca sunt sigura ca agreezi sexul anal.ma scuzati pt explicisme...


Daca iubesti pe cineva lasa-l sa plece...daca se intoarce inapoi e al tau, daca nu, inseamna k nu a fost niciodata...

Offline

 



#40 2007-02-21 15:04:16

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

Re: in timpul menstruatiei?!:-?

nu pute nici unul nici celalalt daca sunt facute cum trebuie...

Offline

 

#41 2007-02-21 15:07:19

puioanca
Full member
Inregistrat: 2006-12-27
Mesaje: 989

Re: in timpul menstruatiei?!:-?

bineinteles,dar Danut sustine sus si tare ca a face sex pe stop(a se citi atunci cand esti pe la sfarsit,nu cand iti curge ca la robinet) este mai dezgustator ca si sexul anal.In fine,fiecare cu parerea lui si fiecare face sex cum ii place si cand ii place


Daca iubesti pe cineva lasa-l sa plece...daca se intoarce inapoi e al tau, daca nu, inseamna k nu a fost niciodata...

Offline

 

#42 2007-02-21 15:41:06

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: in timpul menstruatiei?!:-?

mah danut tie iti trebuie sa faci sex anal cu una care sa se scape pe ea in mijlocu pasiunii rotfl


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#43 2007-02-21 16:44:10

persifona
Vizitator

Re: in timpul menstruatiei?!:-?

Deadrose, mor de ras big_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smile

 

 Publicitate


loading...

#44 2007-02-25 11:29:00

Danut
Sr. member
De la: Around the world - Cruising
Inregistrat: 2007-02-01
Mesaje: 1325

Re: in timpul menstruatiei?!:-?

Poate sunt scatofil si imi place, mai sti? Anyway... la cat a deraiat subiectul asta, prefer sa va dau voua dreptate si sa ma reatrag in rusinea de a fi necunoscator! Deadrose.... plecaiune!

Offline

 

#45 2007-02-25 12:15:43

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: in timpul menstruatiei?!:-?

smile


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#46 2007-02-25 14:41:04

andrutza
Vizitator

Re: in timpul menstruatiei?!:-?

fetelor voi in timpul menstruatiei aveti ameteli sau va simtiti mai obosite? ca eu una asa ma simt, daca nu iau supradyn casc intr-una si am si ameteli.

 

#47 2007-02-25 15:02:39

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: in timpul menstruatiei?!:-?

sunt tot timpu obosita de cand fac ore dimineata. iar in timpul menstruatiei am o stare.... daca ma vezi poti sa juri k in secunda urmatoare ori omor pe cineva, ori imi tai venele. si ma cert cu toata lumea

offf nu m-a facut si pe mine mama baiat sad


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#48 2007-02-25 16:02:15

anca13
Full member
De la: Bacau
Inregistrat: 2006-08-15
Mesaje: 905

Re: in timpul menstruatiei?!:-?

ionela a scris:

anca13 a scris:

sincer nu stiu ce baiat prefera sa fie tot plin de sangele menstrual al partenerei. vb de mai sus: cred ca se poate abtine cineva 5 zile acolo (si el si ea)

sugerezi cumva ca pritenului i-ar fi scarba sau ce?al meu nu are nimic impotriva,daca vreau sa o facem...o facem si gata...nu se scarbeste ca va fi plin de sange!plus ca nu cred ca o face cineva iin primele zile cand e destul de abundent,dar prin ziua a 3...de ce nu,daca exista chef

draga...eu nu sugerez nimik. care se simte...sanatate. eu una nu fac asa ceva. care va place... spor la treaba.


storstark

Offline

 

#49 2007-02-26 14:11:49

mihaela89
Full member
De la: Galati
Inregistrat: 2006-11-14
Mesaje: 167

Re: in timpul menstruatiei?!:-?

fiekre cum ii place..lu pr meu nu i este scarba,nu ii este nimic..si dak n vine cheful o facem,dar incerkm sa fie d prin a 4a zi a ciclului,pt k in primele 2 zile ma doare ingrozitor burta si nu s poate..nu stiu sincer krui baiat kre o iubeste p pr lui si sunt d cv timp impreuna,dak nu chiar si soti ii este scarba d ea at knd are ciclu..eu una nu stiu cum as reactiona dak mi ar spune pr meu:nu o facem,pt k esti p stop si nu vraeu sa ma majesc d sange!as turba..VOI??si da,intradevar,uneori in timpul menstruatiei,nu am chef d nimic,as vrea doar sa stau intr un pat si sa mananc d ce mi este pofta,iar al scoala tot k deadrose,ma cert cu toata lumea si etc etc:P..


''Fatza mea in ochii tai,iar a ta in ai mei apare,iar inimile in chipuri isi au odihna.Orice moare nu are aceasi putere k dragostea noastra devenita una..Iubirile noastre sunt atat d semanatoare,inkt nici una nu poate fi mai mare si nici una nu poate muri.''(Tristan si Isolde)

Offline

 

#50 2007-02-26 15:02:27

SonneAle
Addicted member
De la: balamuc
Inregistrat: 2006-12-14
Mesaje: 10519

Re: in timpul menstruatiei?!:-?

rotfl2)) ce show! pe bune! tongue big_smile interesante pareri... sunteti pe stop si vreti sa o faceti neaparat pt ca va ia valul, incercati sub dush... nu se mai umple  el de sange... desi eu stiu ca atat cand esti foarte excitata, cat si cand o faci in perioada de menstra, sangerarea este redusa, ba chiar se opreste. am facut-o o sg data in a 3a zi de stop, cand deja curgea fff putin si dupa contact, nici nu a revenit... deci nah, eu zic ca se poate sa o faci in zilele delicate, daca va doriti amandoi si nu aveti nicio jena... mai multa atentie nu ar strica! referitor la anal... YUCK! nici nu vreau sa ma gandesc! am prietene care imi povestesc cum e si cat le doare si cum merg dupa aceea si cat de tare se murdareste el  (pt ca, let's face it, nu poti iesi la toaleta la treaba mare la comanda, asa ca dudu  exista pe tzeava oricum... uhh, scarbos!) de ce o mai fac? pt ca, spun ele, orgasmul este mult mai intens neutral o fi...


There ain't no sunshine now that he's gone

Offline

 

#51 2007-02-26 15:08:50

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: in timpul menstruatiei?!:-?

Anal nici NU vreau sa incerc


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#52 2007-02-26 15:40:24

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: in timpul menstruatiei?!:-?

alezzone lol tari prietenele tale tongue dar daca le doare cum naibi mai vine orgasmul? :-?


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#53 2007-02-26 15:52:27

mihaela89
Full member
De la: Galati
Inregistrat: 2006-11-14
Mesaje: 167

Re: in timpul menstruatiei?!:-?

durere+orgasm?!mie nu mi suna bine:-s


''Fatza mea in ochii tai,iar a ta in ai mei apare,iar inimile in chipuri isi au odihna.Orice moare nu are aceasi putere k dragostea noastra devenita una..Iubirile noastre sunt atat d semanatoare,inkt nici una nu poate fi mai mare si nici una nu poate muri.''(Tristan si Isolde)

Offline

 

#54 2007-02-26 17:05:46

SonneAle
Addicted member
De la: balamuc
Inregistrat: 2006-12-14
Mesaje: 10519

Re: in timpul menstruatiei?!:-?

deadrose a scris:

alezzone lol tari prietenele tale tongue dar daca le doare cum naibi mai vine orgasmul? :-?

mda, nu am completat se pare... pai le doare tare la fiecare penetrare... ma gandesc ca orificiul anal revine de fiecare data la forma initiala dupa penetrari, nu ca vaginul...  uneori imi e si mie jena sa le intreb chiar cu lux de amanunte. am inteles ca nu le doare in timpul frecarii (-nush cum altfel sa ii zic), mai ales daca sunt lubrefiate (ma gandesc ca s-o termina el fara probleme inside... de unde si lubrefiant). nu stiu... una din ele mi-a zis ca durerea persista si cateva ore dupa act, chiar o zi... si totusi, cica orgasmul anal ar fi cel mai cel mai neutral pisici! chiar nu a incercat niciuna din voi anal??? sa ne pove si noua daca e asa "placut" big_smile


There ain't no sunshine now that he's gone

Offline

 

#55 2007-02-26 17:12:08

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: in timpul menstruatiei?!:-?

Anal NU asa cum am zis mai sus nici nu ma macina curiozitatea. iar cine il face eu zic sa il faca cu prezervativ si nu cumva sa faca sex vaginal cu acelasi prezervativ ca am auzit de la diferite fete care au facut  sex anal cu sau fara prezervativ si dupa vaginal fara sa schimbe prezervativul sau sa se spele dupa.macar la igiena sa aiba grija


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#56 2007-02-26 17:17:00

annabel
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2007-01-15
Mesaje: 36351

Re: in timpul menstruatiei?!:-?

bleah!nici vorba!!mai ales ce ai zis tu..doamne fereste!nici daca ar accepta sa ii bag un ob-3 degete in fund nu as accepta

Offline

 

#57 2007-02-26 17:28:58

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: in timpul menstruatiei?!:-?

little_rabbit a scris:

bleah!nici vorba!!mai ales ce ai zis tu..doamne fereste!nici daca ar accepta sa ii bag un ob-3 degete in fund nu as accepta

rotfl foarte tare


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.