homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Jocuri pe calculator-3


#39 2007-03-16 23:59:43

mikki_20
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2006-02-15
Mesaje: 4694

Re: jocuri pe calculator

pai am intrat la casuta aia si am scris ce ai spus u si dupa nu imi apare nik sa downloadez.poa sunt eu mai bata si nu ma pricep....gata adriana18 a mers si la mine sa'l iau probabil din cauza ca ieri nu mi'a mers prea bn netu'.ms oricum pt ajutor:*

Ultima oara a fost editat de mikki_20 (2007-03-17 00:02:37)


Avem 1 an si 5 lunite

Offline

 



#40 2007-03-17 11:04:34

andrutza
Vizitator

Re: jocuri pe calculator

shumiholic se pare ca avem aceleasi gusturi la jocuri, acum downloadez si eu fahrenheit am vazut demo-ul pe net e super....abia astept sa-l iau smile mie mi-a placut mult dreamfall si the longest journey, dar e mai misto dreamfall mai ales la grafica, din lista ta ce jocuri crezi ca merita sa mai iau? smile

 

#41 2007-03-17 19:46:54

schumiholic
Hero member
Inregistrat: 2006-07-28
Mesaje: 2051

Re: jocuri pe calculator

Fahrenheit nu este un adventure clasic, point and click, ci este un action-adventure. Dar mie mi s-a parut super povestea si grafica si muzica, tot! Si s-ar putea sa mai ai nevoie de ajutor cand il joci, se joaca mai usor la 4 maini! Dreamfall, intr-adevar, e mai misto ca grafica, dar mie mi-a placut mai mult The Longest Journey ca si gameplay.
Din lista mea... pai sa le luam pe rand:
Ankh - grafica buna, dar un pic plictisitor, poveste destul de interesanta, point&click (p&c)
Broken Sword 1: Shadow of the Templars - un pic mai vechi, grafica gen The Longest Journey, dar poveste foarte interesanta (p&c)
Broken Sword 2: Smoking Mirror - idem
Broken Sword 3: The Sleeping Dragon - mai nou, grafica mult imbunatatita, action-adventure
Broken Sword 4: Angel of Death - idem
Nibiru - interesant, grafica buna, p&c
Post Mortem - mai vechi, grafica nu este prea buna, dar povestea interesanta, first person (Still Life are legatura cu el, se leaga prin poveste)
Sam & Max Episode 1 - traznit, haios
Still Life - ai zis ca il joci, poate ai ajuns la faza cand joci cu detectivul in trecut, acela este personajul din Post Mortem
Syberia - super tare
Syberia 2 - super tare
The Curse of Monkey Island - grafica buna, dialoguri foarte haioase, p&c

Daca ar fi sa iti recomand, ceva, pe primele locuri ar fi Syberia 1&2, seria Broken Sword, The Curse of Monkey Island, iar apoi celelalte. Vezi ca gasesti pe www.gamespot.com niste demo-uri. Downloadeaza-le, vezi daca iti plac jocurile, si apoi ia-le.


If you love something, set it free. If it comes back, it will always be yours. If it doesn't come back, it was never yours to begin with. BUT, if it just sits in your living room, messes up your stuff, eats your food, uses your telephone, takes your money, and doesn't  appear to realize that you had set it free....... You either married it or gave birth to it!

Offline

 

#42 2007-03-17 20:15:16

andrutza
Vizitator

Re: jocuri pe calculator

acum downloadez syberia 1 si 2 intr-o ora si ceva le iau m-am uitat la un trailer si mi s-a parut super marfa....m-am uitat si la fahrenheit, dar am vazut ca are secvente si cu impuscaturi, cutite si altele....nu stiu daca mi-ar placea...

 

#43 2007-03-17 21:37:20

schumiholic
Hero member
Inregistrat: 2006-07-28
Mesaje: 2051

Re: jocuri pe calculator

Este si cu impuscaturi, dar nu e ca la un fps, sunt niste secvente de actiune, apesi pe niste taste si personajul face ce ii dictezi tu. Plus ca nu joci doar cu un singur personaj, ci cu 3. Joaca demo-ul si vezi daca iti place.


If you love something, set it free. If it comes back, it will always be yours. If it doesn't come back, it was never yours to begin with. BUT, if it just sits in your living room, messes up your stuff, eats your food, uses your telephone, takes your money, and doesn't  appear to realize that you had set it free....... You either married it or gave birth to it!

Offline

 

 Publicitate


loading...

#44 2007-03-18 20:36:07

andrutza
Vizitator

Re: jocuri pe calculator

shumiholic mai ai cumva in calc sau pe cd jocul syberia 1? ca imi trebuie un crack de la el si nu-l gasesc...l-am downloadat si nu merge vad

 

#45 2007-03-18 22:20:55

schumiholic
Hero member
Inregistrat: 2006-07-28
Mesaje: 2051

Re: jocuri pe calculator

Andrutza, astept raspunsul tau pe mail.


If you love something, set it free. If it comes back, it will always be yours. If it doesn't come back, it was never yours to begin with. BUT, if it just sits in your living room, messes up your stuff, eats your food, uses your telephone, takes your money, and doesn't  appear to realize that you had set it free....... You either married it or gave birth to it!

Offline

 

#46 2007-03-18 22:26:10

barbara_mori
Hero member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2157

Re: jocuri pe calculator

eu ma jok sims 2,fifa 2007:D,mai rau ca baietii:P...si de mult vroiam si eu mario,dar acum l-am luat:P....in general strategia imi place,mai jucam age of empire,sim city2000,black and white,si am si eu un jok cu barbie (imbrac pausele barbie)e superrr...mai imi placcea:hercules,tarzan,mario aveam pe tv:D,luxor,GTA...dar preferatul meu este sims2:X,imi place la nebunie sa imi construiesc casa si sa-mi fac familie dupa asemanarea fam mele:)

Ultima oara a fost editat de barbara_mori (2007-03-18 22:30:31)


Pentru a fi popular da-le oamenilor vesti bune despre obiceiurile lor proaste!

Offline

 

#47 2007-03-18 22:44:54

barbara_mori
Hero member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2157

Re: jocuri pe calculator

puioanca a scris:

eu_vreau a scris:

zuma si barbie cele 12 dansatoare big_smilebig_smilebig_smile e al surorii mele big_smilebig_smilebig_smile
mai dam si noi din cand in cand in mintea copiilor...sa nu ne ia prin surprindere la batranete big_smile

cum ii ala "Barbie"?vreau si eu tongue....ce sa fac..ma jucam mult cu papusile barbie cd eram mica...

si eu vreau barbie asta cu 12 dansatoare....plssssssssss.zimi si mie:*


Pentru a fi popular da-le oamenilor vesti bune despre obiceiurile lor proaste!

Offline

 

#48 2007-03-19 13:57:39

mario18
Membru
Inregistrat: 2007-03-19
Mesaje: 1

Re: jocuri pe calculator

vreau si io codul de la inceput de la THE SIMS 2 pls ca am dat sa il instaleze si nu il stiu si am vazut ca voi il aveti instalat.....

Offline

 

#49 2007-03-19 15:14:50

adriana18
Full member
De la: bucuresti....colentina
Inregistrat: 2006-09-27
Mesaje: 670

Re: jocuri pe calculator

mario18 a scris:

vreau si io codul de la inceput de la THE SIMS 2 pls ca am dat sa il instaleze si nu il stiu si am vazut ca voi il aveti instalat.....

si io am luat azi dupa odc jocul si imi cere codul acela.....il vreau si io va rog smile


"""You should be kissed and often - by someone who knows how"

Offline

 

#50 2007-03-19 15:32:51

schumiholic
Hero member
Inregistrat: 2006-07-28
Mesaje: 2051

Re: jocuri pe calculator

Andrutza, iti merge acum Syberia?


If you love something, set it free. If it comes back, it will always be yours. If it doesn't come back, it was never yours to begin with. BUT, if it just sits in your living room, messes up your stuff, eats your food, uses your telephone, takes your money, and doesn't  appear to realize that you had set it free....... You either married it or gave birth to it!

Offline

 

#51 2007-03-19 15:43:13

adriana18
Full member
De la: bucuresti....colentina
Inregistrat: 2006-09-27
Mesaje: 670

Re: jocuri pe calculator

barbara_mori a scris:

eu ma jok sims 2,fifa 2007:D,mai rau ca baietii:P...si de mult vroiam si eu mario,dar acum l-am luat:P....in general strategia imi place,mai jucam age of empire,sim city2000,black and white,si am si eu un jok cu barbie (imbrac pausele barbie)e superrr...mai imi placcea:hercules,tarzan,mario aveam pe tv:D,luxor,GTA...dar preferatul meu este sims2:X,imi place la nebunie sa imi construiesc casa si sa-mi fac familie dupa asemanarea fam mele:)

imi zici si mie codul barbara_mori ca am cautat pste tot pe net


"""You should be kissed and often - by someone who knows how"

Offline

 

#52 2007-03-19 16:47:03

mikki_20
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2006-02-15
Mesaje: 4694

Re: jocuri pe calculator

cine imi da si mie un link de unde pot downloada sims2 ca nu'l am si vreau si eu sa ma joc tongue


Avem 1 an si 5 lunite

Offline

 

#53 2007-03-19 18:47:07

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: jocuri pe calculator

fetele... am luat si eu mario acu!... si nu reusesc la lumea 1 in primul castel sa sar peste o groapa din aia mai mare cu lava sau ce e aia sad.... help me! big_smile


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#54 2007-03-19 19:58:55

andrutza
Vizitator

Re: jocuri pe calculator

merge jocul acum....ms frumos pt crack, raman datoare smile pup

 

#55 2007-03-19 20:11:57

adriana18
Full member
De la: bucuresti....colentina
Inregistrat: 2006-09-27
Mesaje: 670

Re: jocuri pe calculator

annna a scris:

fetele... am luat si eu mario acu!... si nu reusesc la lumea 1 in primul castel sa sar peste o groapa din aia mai mare cu lava sau ce e aia sad.... help me! big_smile

trebuie sa ti apasat pe litera Z ca sa ai viteza si apesi A exact cand sari dar nu ridici degetul dupa litera Z....sa imi zici dac ai reusit....tongue

Ultima oara a fost editat de adriana18 (2007-03-19 20:22:40)


"""You should be kissed and often - by someone who knows how"

Offline

 

#56 2007-03-19 20:13:13

adriana18
Full member
De la: bucuresti....colentina
Inregistrat: 2006-09-27
Mesaje: 670

Re: jocuri pe calculator

mikki_20 a scris:

cine imi da si mie un link de unde pot downloada sims2 ca nu'l am si vreau si eu sa ma joc tongue

nu gasesti pe net sa il iei...ori dupa odc ori dupa torenst


"""You should be kissed and often - by someone who knows how"

Offline

 

#57 2007-03-19 20:23:14

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: jocuri pe calculator

adriana18 a scris:

annna a scris:

fetele... am luat si eu mario acu!... si nu reusesc la lumea 1 in primul castel sa sar peste o groapa din aia mai mare cu lava sau ce e aia sad.... help me! big_smile

trebuie sa ti apasat pe litera Z ca sa ai viteza si apesi A exact cand sari dar nu ridici degetul dupa litera Z....sa imi zici dac ai reusit....tongue

saru'mana... ma bag sa incerc puss big_smile


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.