homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum?-154


#2908 2007-07-31 22:35:39

ChoCoL4Te
Full member
Inregistrat: 2007-06-13
Mesaje: 833

Re: Ce gandesti acum?

Pfuuu..cred ca toate o asteptam p Oana lol ..Mor d curiozitate.. c au facut..cum a fost revederea..smile


No one deserves your tears..and who deserves them won't make you cry

Offline

 



#2909 2007-07-31 22:37:47

brunetzik
Insomniac member
De la: cluj-napoca
Inregistrat: 2007-02-23
Mesaje: 7332

Re: Ce gandesti acum?

nu i nici pe mess, sigur petrec si ei dupa atyat trimp


dragostea este ceea ce tine doi oameni impreuna.......dragostea este o boala fara de care nu poti fi sanatos

Offline

 

#2910 2007-07-31 22:39:25

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: Ce gandesti acum?

pai atat ii trebuia sa fie pe mes si sa nu vina sa ne povesteasca si noua


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#2911 2007-07-31 22:53:49

anitza
Full member
De la: Brasov la Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-21
Mesaje: 133

Re: Ce gandesti acum?

LadyInRed a scris:

...tocmai ce m`am certat cu tata...mi`a zis sa pelc de la casa lui... fetlor dak numai vorbim..aveti grija de voi.. grater(

LadyInRed a scris:

pt ca "nu fac nimik in casa"

ceva de genul asta era si la mine si ca toata ziua sunt plecata prin oras, ca am devenit un musafir in casa.
Dupa  multe certuri am cautat sa ma mut. Nu putine au fost datile cand erau 100% hotarata sa plec, dar dupa plansete zdravene imi reveneam si o luam de la capat.
Dar iata ca s-a intamplat si asta. Cand i-am zis ca ma mut nu i-a venit sa creada si sa vezi cum a incercat sa ma tina acasa. Acum sunt pe cont propriu de 3 luni, iar cand ma mai duc acasa il simt cum ii pare rau ca nu mai stau acolo.

Offline

 

#2912 2007-07-31 23:31:02

LadyInRed
Hero member
De la: _________
Inregistrat: 2007-06-07
Mesaje: 3261

Re: Ce gandesti acum?

off dar ...ieri..i se facuse rau..azi noapte si pot sa zic k si acum ii e...si a inceput si mama cu crizele ei...deci... mama mea cred k e nebuna...aseara se lovea singura in piept ...si facea "Din pieptul asta v`am crescut p`amandoi..." si eu n`am facut nimiccccc!! ma dispera....!! acum o saptamana le`am zis k mi`am gasit de munca!!! si mi`au zis.. "Nuuuu nu`i nevoie k te tine mama si tata asha..."si acum..imi zice k nu fac nimik..k eu nu aduc nici un ban in casa...k sa merg sa o ajut pe mama la magazin...k doar ce... ma ashtept sa ma plateasca..?? si nici la mare nu ma lasa..si pe 26 august fac 19 ani in pushca mea... m`am saturat de ei....
In fine..



Acum ma gandeam la puiu meu...poate imi face vreo surpriza si vine`n tara..trebuia sa intre azi pe net dar vad k n`a intrat...probabil..99% la prins iar garda... [Doamne Fereshte!] si 1% vine la fetitza lui sa`l vad macar...si sa`l sarut o data k simt k numai pot...toti se cearta cu mine... offf

Offline

 

 Publicitate


loading...

#2913 2007-07-31 23:49:47

angelaflory
Hero member
De la: F.City
Inregistrat: 2006-12-27
Mesaje: 2882

Re: Ce gandesti acum?

vreau sa fie mai dragutz cu mine...cum era la inceput sad


"Munceste ca si cum nu ai avea nevoie de bani. Iubeste ca si cand nimeni nu te-a facut vreodata sa suferi. Danseaza ca si cand nimeni nu te vede. Canta de parca nu te-ar auzi nimeni. Traieshte ca shi cum paradisul ar fi pe pamant ..."

Offline

 

#2914 2007-07-31 23:59:28

anitza
Full member
De la: Brasov la Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-21
Mesaje: 133

Re: Ce gandesti acum?

LadyInRed a scris:

off dar ...ieri..i se facuse rau..azi noapte si pot sa zic k si acum ii e...si a inceput si mama cu crizele ei...deci... mama mea cred k e nebuna...aseara se lovea singura in piept ...si facea "Din pieptul asta v`am crescut p`amandoi..." si eu n`am facut nimiccccc!! ma dispera....!! acum o saptamana le`am zis k mi`am gasit de munca!!! si mi`au zis.. "Nuuuu nu`i nevoie k te tine mama si tata asha..."si acum..imi zice k nu fac nimik..k eu nu aduc nici un ban in casa...k sa merg sa o ajut pe mama la magazin...k doar ce... ma ashtept sa ma plateasca..?? si nici la mare nu ma lasa..si pe 26 august fac 19 ani in pushca mea... m`am saturat de ei....
In fine..



Acum ma gandeam la puiu meu...poate imi face vreo surpriza si vine`n tara..trebuia sa intre azi pe net dar vad k n`a intrat...probabil..99% la prins iar garda... [Doamne Fereshte!] si 1% vine la fetitza lui sa`l vad macar...si sa`l sarut o data k simt k numai pot...toti se cearta cu mine... offf

eram in anul 2 de fac cand am vrut sa ma angajez. Stiam ca taica-meu o sa-mi reproseze ca ma tine la fac, dar nu m-a lasat. Nu a trecut mult timp si a inceput sa-mi scoata ochii ca sunt ca un parazit, ca nu il ajut cu nimik, ca el ne-a dat totul noua si ca el nu are nimik.
Si cred ca nu suntem singurele care avem aceste probleme. te inteleg perfect. Numai sa nu iti pierzi nadejdea. Vorbeste cu cineva, descarca-te, nu tzine in tine. te vei simti mai bine pe urma.

Si eu am trecut prin asta, numai eu stiu cat am plans si cat m-a suportat prietena mea. Eu am ajuns la un mom dat sa nu mai vb cu ei. Ii salutam si atat, daca ma intrebau ceva raspundeam scurt si la obiect, fara sa le mai dau posibilitatea sa mai intrebe altceva. M-am mai linistit pe o parte, dar ma simteam ca o straina in propria familie.

Off...sad

Offline

 

#2915 2007-08-01 00:12:55

LadyInRed
Hero member
De la: _________
Inregistrat: 2007-06-07
Mesaje: 3261

Re: Ce gandesti acum?

anitza a scris:

. Eu am ajuns la un mom dat sa nu mai vb cu ei. Ii salutam si atat, daca ma intrebau ceva raspundeam scurt si la obiect, fara sa le mai dau posibilitatea sa mai intrebe altceva. M-am mai linistit pe o parte, dar ma simteam ca o straina in propria familie.

Off...sad

asha sunt eu acum :-<

Offline

 

#2916 2007-08-01 06:58:19

persifona
Vizitator

Re: Ce gandesti acum?

Tot n-a venit Oana ? sad

 

#2917 2007-08-01 08:01:14

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Ce gandesti acum?

ce seara frumoasa am avut,l-am facut fericit pe iuby si el pe mine.

ce urat e afara si care trebuie sa ma duc la facultate sa vad cum sta treaba cu practica smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#2918 2007-08-01 08:59:04

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: Ce gandesti acum?

salut fetele big_smile imi cer scuze ca n-am intrat mai repede dar am plecat ieri la 10,m-am intor putin sa ma schimb si am plecat iar,acasa am revenit pe la 4 big_smile(acum m-am trezit ca trebuie sa dau  comanda la oriflame si ma bag la nani iar).intalnirea a fost.....pfff super,mai frumos decat ma asteptam.ma strans tare tare in brate si mi-a zis ca ma iubeste,amandoi tremuram de emotie.am avut o zi si o seara arhiplina.sunt fericitaaaaaaaaaaaaa,cea mai fericita big_smilebig_smilebig_smile


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#2919 2007-08-01 09:17:10

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Ce gandesti acum?

ce @#@!@@ astia lucreaza ,fac zgomot si vreau sa dorm grater


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#2920 2007-08-01 09:18:52

mikki_20
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2006-02-15
Mesaje: 4694

Re: Ce gandesti acum?

si la mine lucreaza ralucaelena pana mea astia lucreaza in tot bucurestiul X(


Avem 1 an si 5 lunite

Offline

 

#2921 2007-08-01 09:19:50

Soleil
Addicted member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 13180

Re: Ce gandesti acum?

vreau acasa...in pat, sub plapumioara... e greu sa fii adult...cu responsabilitati...

Ultima oara a fost editat de nicolle_rox (2007-08-01 09:20:19)


"Viaţa se compune din ţevi sparte, din robinete care curg, din tencuieli coşcovite, din plase pe care le cari de la piaţă, din rufe care le speli, din coate-n tramvaie, dar şi din Bach şi din Beethoven, din Shakespeare şi din Tolstoi, din Eminescu şi din Blaga, din Michelangelo şi din Ţuculescu. Totul e viaţă."
Thé à la menthe hjarta

Offline

 

#2922 2007-08-01 09:22:55

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Ce gandesti acum?

mikki_20 a scris:

si la mine lucreaza ralucaelena pana mea astia lucreaza in tot bucurestiul X(

si la ubitu meu lucreaza,unde ma duc sunt inconjurata de zgomote de bormasina grater


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#2923 2007-08-01 09:28:36

mikki_20
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2006-02-15
Mesaje: 4694

Re: Ce gandesti acum?

offtopic oana_ voiam sa te intreb daca gelul ala pt ochi de la oriflame e unul de culoare albastra si e mic are decat 15 ml daca e bun de ceva? daca faci comanda din catalogul de pe luna august e la pag 66

Ultima oara a fost editat de mikki_20 (2007-08-01 09:29:33)


Avem 1 an si 5 lunite

Offline

 

#2924 2007-08-01 09:36:20

persifona
Vizitator

Re: Ce gandesti acum?

Oana, ce ma bucur pentru tine big_smile
Cu marea cum a ramas, merge, nu merge?

 

#2925 2007-08-01 09:38:22

Alexia_me
Full member
Inregistrat: 2007-04-27
Mesaje: 435

Re: Ce gandesti acum?

Am avut o seara oribila,ce sa ma mai fac cu nervii astia sa-i pot controla,bine barem ca nu m-am certat si cu ubby asta imi mai trebuia.
Ma bucur oana_ felicitari!


Unul langa altul pentru totdeauna...

Offline

 

#2926 2007-08-01 09:42:13

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: Ce gandesti acum?

persifona a scris:

Oana, ce ma bucur pentru tine big_smile
Cu marea cum a ramas, merge, nu merge?

ms fetele:*
el vrea sa merga,daca va fi bine si nu i se intampla nimiv bunicii lui o sa vina,sper sa fie bine.

ahh ce ma dispera ca nu pot da comanda neutral


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.