homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum?-162


#3060 2007-08-02 18:37:26

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

Re: Ce gandesti acum?

janis.. si daca se gandea ce? big_smile Ia incearca sa gandesti asa.. Nu esti singura din viata lui si e imposibil sa-si cenzureze gandurile. Tu pierzi esentialul. E cu tine, te iubeste. Traieste in PREZENT. O sa treaca viata pe langa tine daca stai si te gandesti la trecut.. inutil.

Offline

 



#3061 2007-08-02 18:37:59

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Ce gandesti acum?

si eu am fost in vama cu cortul....nu poti sa dormi!aia e nashpa:Psi noaptea e cald si te infofolesti si la 8 bate soarele'n cort si te trezesti in sauna... ce vremuri.....vama vecheee...ehee.....nu mai imi sta bine:P
deci...incerc....deci...voi vedea:(

Ultima oara a fost editat de JanisJoplin (2007-08-02 18:38:35)


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#3062 2007-08-02 18:41:09

Emilya
Platinum member
De la: munte
Inregistrat: 2006-07-16
Mesaje: 24754
Site

Re: Ce gandesti acum?

mie una mi s-a parut najpa in primul rand ptr ca in jurul pranzului nu poti sta nici pe plaja nici in cort ca mori de cald...in cel mai bun caz stai sub o umbrela dar tot e cald...nu prea ai unde sa te speli, adica putine campinguri au apa calda non-stop, in rest numai rece sau daca ai noroc putin caldutza...tre sa dormi pe jos si eu chiar daca am dormit pe saltele m-am trezit cu o duere de spate de toata frumosetea, tre sa stai tot timpul sa iti asezi hainele in geanta si cum de cele mai multe ori nu prea e chef tre sa imbraci ceva mototolit, noaptea la mare e groaznic de frig....poate sunt eu "burgheza" cum mi-au spus unii dar prefer o camera de hotel sau vila cu apa calda, toaleta, dulap ptr haine si mai ales un pat big_smile


Before I was a mom, I didn't know the feeling of having my heart outside my body
Maia Ecaterina 14.01.2014 hjarta

Offline

 

#3063 2007-08-02 18:48:17

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Ce gandesti acum?

alexia..si daca nu pot trece peste daca nu am certitudini?daca'l intreb iar se enerveaza....ca eu nu's asha..ca el ma shtia altfel...ca fac exact ca colega'mea( aia facea ca isterica cand auzea de fost prietenului care are 48 ani...are un trecut..normal nu?..si se desp de 2 ani) si iubi mi'a zis azi: de ea radeam cu tine...de istericalele tale cu cine mai rad?  :-w


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#3064 2007-08-02 18:50:02

marissa
Sr. member
De la: ..a million miles away
Inregistrat: 2007-04-22
Mesaje: 1704

Re: Ce gandesti acum?

Janis .. stii cum e : cand nu avem probleme cautam. daca tu il stresezi tot timpul cu asta tu il faci sa se gandeasca. sunt sigura ca nu are nici o treaba si nu se gandeste la ea atat timp cat intre voi e perfect. revino-ti >big_smile<
later edit: si cum ar putea sa-ti demonstreze concret ca nu se gandeste la ea? unde e increderea? normal ca se enerveaza daca ii repeti obsesiv asta

Ultima oara a fost editat de marissa (2007-08-02 18:51:52)


I miss you,I miss your smile And I still shed a tear Every once in a while
And even though it's different now You're still here somehow
My heart won't let you go And I need you to know
I miss you... hjarta grater

Offline

 

 Publicitate


loading...

#3065 2007-08-02 18:50:45

Nikko
Full member
Inregistrat: 2007-02-15
Mesaje: 407

Re: Ce gandesti acum?

eu zic sa te calmezi si sa lasi trecutul acolo unde este fara sa te mai gandesti la el pentru ca faci mult rau relatiei tale, ai incredere in el wink

bucurate de fiecare moment alaturi de iubitul tau... daca nu te iubea nu statea cu tine 1 an de zile

multa bafta puss

Offline

 

#3066 2007-08-02 18:51:25

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Ce gandesti acum?

da....ca sa fie perfect trebuie sex ca inainte sa ma imbolnavesc de cistita...
iar ajung la sex:((sunt obsedata
multumesc fetele de sfat...o sa tot citesc pagina asta pana o sa'mi intre'n cap
puss:*muah
nu un an....8 luni si 1 zi:dD

Ultima oara a fost editat de JanisJoplin (2007-08-02 18:51:50)


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#3067 2007-08-02 18:53:31

Nikko
Full member
Inregistrat: 2007-02-15
Mesaje: 407

Re: Ce gandesti acum?

ok... 8 luni si 1 zi wink

lasa ca vine momentu pt sex... este bine venita din cand in cand o pauza... si cum zice marissa, numai cauta peobleme acolo unde nu sunt

ai grija de tine

Offline

 

#3068 2007-08-02 19:01:16

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Ce gandesti acum?

va multumesc la toate:*

marissa a scris:

later edit: si cum ar putea sa-ti demonstreze concret ca nu se gandeste la ea? unde e increderea? normal ca se enerveaza daca ii repeti obsesiv asta

good point....!!!!!
acum treaba mea e sa imi recastig increderea'n el...si sa'i arat asta! uufff....chiar saptamana trecuta imi spunea cat de bucuros e ca m'a cunoscut..ca de'abia asteapta sa'i fiu nevasta si sa'mi toarne copilasi....ca el cu mine e relaxat si nu se simte constrans in niciun fel.....si ca ma iubeste ca pe ochii din cap...
am stricat tot...offfff
repar eu..cu iubire!


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#3069 2007-08-02 19:48:50

marissa
Sr. member
De la: ..a million miles away
Inregistrat: 2007-04-22
Mesaje: 1704

Re: Ce gandesti acum?

ready for tonight big_smile
mi-am luat o rochitza scuuurta >smile
hope so see him with his new girlfriend forgetit


I miss you,I miss your smile And I still shed a tear Every once in a while
And even though it's different now You're still here somehow
My heart won't let you go And I need you to know
I miss you... hjarta grater

Offline

 

#3070 2007-08-02 20:13:35

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

Re: Ce gandesti acum?

marissa... big_smile te masochesti?

Offline

 

#3071 2007-08-02 20:18:19

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Ce gandesti acum?

JanisJoplin a scris:

ce trista sunt:(( sindromul asta a patruns incet dar sigur...il bat la cap cu fosta...ca mai are ceva cu ea...si culmea ca e ultima...din atatea serioase...cu ea n'a apucat decat putin..dar am eu boala ca avea pata pusa pe ea la inceputul relatiei noastre sau chiar si mai incolo:( sunt unele legaturi pe care le fac...el vorbeste foaaarte rar de ea si doar daca vine vorba..mai mult il toc eu....si nu mai rezist shtii:( si azi m'am luat de el...si mi'a raspuns la tot ce am zis.......si'a zis ca daca sunt suspicioasa sa angajez detectiv nu sa'l iau la intrebari..ca se simte nashpa....ca nu asha eram eu...si eu tot zgarmam in rana cutzitu....si plang pe strada....si e chestie de acum un an! de ce sunt asha obsedata?grater
cred ca se trage de la faptu ca a trebuit sa plece cu ai lui si'aveam programata dupa amiaza de iubire......m'a iubit un pic dar doar pe fuga...il chema tasu jos sa plece.....oricum aveam pata pusa si colega imi intarziase cand sa'mi schimbe tura....offf:(( morrrr.......si pe ultima lui prietena...de care s'a desp in sept anu trecut..am pata pusa demult...si nush de ce......ma mananca viermele in interior:(((

Janis exagerezi mama,ma intreci chiar si pe mine.stai calma ca daca il mai bati la cap si il suspectezi poate chiar pleaca ca se satura si el de atata ,taca,taca si inceteaza sa mai pui intrebari si in legatura cu fosatele ca iti faci rau singura


gata am papat shaorma,a rezolvat ubitu pofta mea big_smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#3072 2007-08-02 21:43:38

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Ce gandesti acum?

o sa am un sf. de saptamana foarte frumos smile.o sa il rasfat pe iubi tare ,tare,mult


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#3073 2007-08-02 21:54:35

baciu
Insomniac member
Inregistrat: 2007-02-25
Mesaje: 6315

Re: Ce gandesti acum?

saptamana asta a zburat pur si simplu. nu imi vine sa cred ca maine e deja vineri.


Unde dragoste nu e, nimic nu e.

Offline

 

#3074 2007-08-02 22:22:39

laurik16
Full member
Inregistrat: 2007-04-29
Mesaje: 243

Re: Ce gandesti acum?

am ajuns aksica...am iesit c niste colege..a fost asha bine:)...acu scriu l engleza.grater

Offline

 

#3075 2007-08-02 22:29:11

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: Ce gandesti acum?

Janis draga mea ce te-a apucat acum? La indragosteala care e in capu tau ii faci loc si aleia. Hai iubita fii serioasa. Vezi-ti de iubitel si de relatia voastra si lasa fantomele in pace


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#3076 2007-08-02 22:31:10

iasmin
Full member
Inregistrat: 2007-04-16
Mesaje: 265

Re: Ce gandesti acum?

janis,draga mea,iti aduci aminte ca m ai facut sa zambesc cand a plecat prietenul meu?ei,acum e randul meu....nu pot sa te fac sa zambesti,dar incerc ca si fetele sa te scot,em din starea asta.ce se intampla ,ce e cu tine?!te chinui singura si cred ca nu ai absolut nici un motiv!ce ti a facut iuby tau sa nu mai ai incredre in el?ceva serios?el e cu tine,nu in alta parte,deci pe tine te vrea!!traieste clipa,traieste in prezent si bucurate ca sunteti impreuna!nu mai scormoni in trecutul lui,e al lui!toti avem unul si trebuie respectat de catre celelante persoane.nu inteleg de ce esti obsedata de fosta?poate incerci sa ti raspunzi.ce ar insemna daca noi toti am sta tot timpul cu inima stransa din cauza relatiilor din trecut?nu am ajunge nicaieri si viata ne ar fi un calvar,parerea mea.....iesi din pasa asta si nu ti mai fa rau singura!puss

ps.se intoarce in noaptea asta:)


Ich will Gewalt in deinem Herzen schlichten.
Ich will erkennen, dass deine Schönheit nicht nur eine Maske ist.
Ich will die Dämonen aus deiner Vergangenheit austreiben.
Ich will die ungenannten Sehnsüchte in deinem Herzen erfüllen.

Offline

 

#3077 2007-08-02 22:38:10

laurik16
Full member
Inregistrat: 2007-04-29
Mesaje: 243

Re: Ce gandesti acum?

janis si eu am facut l fel l inceput...knd iesea faceam crize si m gandeam k o s ma insele..si m gandeam l fosta lui prietena...si m macina k poate cu ea s simtea mai bine..si ii ziceam pana s-a suparat a tipat l mn si m-a zgaltait bn si a zis k e cu mn si p mn m iubeste s ma calmez k imi fac rau singura...deci incearca s fii calma si ai incredere in el..si o s fie bine.smile

Ultima oara a fost editat de laurik16 (2007-08-02 22:38:31)

Offline

 

#3078 2007-08-02 22:52:54

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Ce gandesti acum?

multumesc tare iasmin...puss eeh vezi ca a trecut rpd si a venit iubi tau?
si pt laurik...sa shtii ca eu din contra...la inceput si pana acum il lasam si ma lasa asha libera...asha ne'am indragostit ca eram relaxati..nu ne faceam zile negre...il lasam sa plece peste tot..statea juma de ora,i se facea dor de mine si venea tot la mine:))zicea ca's o comoara de fata...1 la un milion ca nu's geloasa...nu'i pun intrebari..nu'l stresez...asha am fost decretata fata care'i trebuie lui ptr restul vietii
dar uite ca m'au apucat nebunelile!
pe seara am iesit afara(el e plecat cu ai lui)si i'am dat mesaj: esti o bunatate de baiat!sunt mii de chestii pt care iti multumesc,meriti toata increderea mea,nu ce am facut azi.o sa umblu la caracterul meu..incet-incet.
mi'a dat mesaj scurt dar patrunzator ca raspuns: te iubesc mah hahalero!    big_smilebig_smile
dupa 2 ore m'a sunat...am incercat sa'mi cer scuze..dar a zis...lasa...nu iti mai bate capu'...las'o asha...pana la urma... tot din iubire faci chestiile astea..dar acum lasa sa curga lucrurile..nu te mai gandi...te iubesc mult..lasa
hjartahjarta o sa'mi treaca...multumesc mult...mi'ati dat sfaturi chiar in orele cele mai urate....


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.