homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum?-185


#3497 2007-08-08 16:14:33

addicted
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-06-12
Mesaje: 2052

Re: Ce gandesti acum?

don`t look back oana_ daca vezi ca nu merita, cum a zis butterfly ... baieti sunt cu duiumul  !!! si totusi .. tare mi`e ca`i sa`l prinzi la intoarcere la piciorusele tale ... big_smile



You can’t live a positive life with a negative mind.

Offline

 



#3498 2007-08-08 16:26:24

addicted
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-06-12
Mesaje: 2052

Re: Ce gandesti acum?

ce sa pap eu bun fetelor pt a " sarbatori" plecarea lui si crunta mea durere ?hmm.. ciocolata?multa ciocolata??? uuuh da!! si chipsuri !!! muuulte pungi de chipsuri big_smile ( asta ca sa n`o dau pe alcool )

ok , i admit ! sufar !!! si`o iau razna sad ( dar tot am sa pap . macar un sfert din lista .. ] .



You can’t live a positive life with a negative mind.

Offline

 

#3499 2007-08-08 16:26:28

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: Ce gandesti acum?

sper sa prind vreme buna ca alfel innebunesc in camera


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#3500 2007-08-08 16:31:31

iasmin
Full member
Inregistrat: 2007-04-16
Mesaje: 265

Re: Ce gandesti acum?

intru si eu in club fetele!grater( eu nu mai inteleg nimiccccc,zici ca au au luat o razna toti!!doamne ce au?!eu pe al meu nu reusesc sa l mai inteleg!nu stiu ce sa mai fac......am obosit....e greu si singura dar decat asa numai in certuri,reprosuri etc.mai bine fara,oricum nu ajungem nicaieri in ritmul asta!grater(nu mai pot sa l dau la cale......nici sa i cedez cand ii trec lui pandaliile sa fiu disponibila,nu merge asa!mai atata suferinta si pt ce?!??ma doare capu rauu...atata indiferenta!da cine se cred ei?!eu nu mai vreu cearta!!o urasc!gata...mai bine sufar din cauza despartirii decat sa am dureri de cap in fiecare zi...si cine stie,poate nu o sa sufar cand imi voi aduce aminte ce "am pierdut"......grater greu offfffffc


Ich will Gewalt in deinem Herzen schlichten.
Ich will erkennen, dass deine Schönheit nicht nur eine Maske ist.
Ich will die Dämonen aus deiner Vergangenheit austreiben.
Ich will die ungenannten Sehnsüchte in deinem Herzen erfüllen.

Offline

 

#3501 2007-08-08 16:33:08

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: Ce gandesti acum?

am sunat la agentie si au zis ca nu sunt probleme la hotel....


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

 Publicitate


loading...

#3502 2007-08-08 16:34:38

marissa
Sr. member
De la: ..a million miles away
Inregistrat: 2007-04-22
Mesaje: 1704

Re: Ce gandesti acum?

iasmin a scris:

...si cine stie,poate nu o sa sufar cand imi voi aduce aminte ce "am pierdut"......grater greu offfffffc

"ai pierdut" suferinta si certuri in fiecare zi..
asa era si relatia mea cu fostul si chiar daca mi-e greu singura nu-mi pare rau ca am pus punct. suntem tinere fetele smile puss

Ultima oara a fost editat de marissa (2007-08-08 16:44:24)


I miss you,I miss your smile And I still shed a tear Every once in a while
And even though it's different now You're still here somehow
My heart won't let you go And I need you to know
I miss you... hjarta grater

Offline

 

#3503 2007-08-08 16:39:32

addicted
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-06-12
Mesaje: 2052

Re: Ce gandesti acum?

calmeaza`te iasmin , te invit la o ciocolata si`o punga de chips wink ...
cu calm reusesti sa rezolvi totul . gandeste`te si tu cateva min.cum ar fi fara el , fara tot ce e legat de el . pune in balanta tot ce e sau ce`a fost fain si ce e naspa .. like certuri and stuff , si vezi ce cantareste mai mult .
ooor... trateaza`l cum te trateaza . n`o sa`i convina sigur si de tzine sa fie bine, se schimba . zic  , cred  , sper !!



You can’t live a positive life with a negative mind.

Offline

 

#3504 2007-08-08 16:43:03

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: Ce gandesti acum?

sunt si eu alaturi de tine iasmin.nu merita.cei ce merita nu te fac sa suferi. >>>big_smile<<< chiar daca sufletul te doare.si eu incerc sa fiu tare si sa nu-i dau niciucn semn.
eu nici nu stiu ce mai e de fapt intre noi.a ramas ca-n gara.


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#3505 2007-08-08 16:48:29

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: Ce gandesti acum?

am vb cu cineva care e in eforie si a zis ca totul e bine.erau la plaja,si plajele sunt ok.


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#3506 2007-08-08 16:49:29

iasmin
Full member
Inregistrat: 2007-04-16
Mesaje: 265

Re: Ce gandesti acum?

oana,nu o sa innebunesti!esti cu ai tai!nu pot sa cred,daca am inteles eu bine el nu mai vine,nu?!,dupa cat l ai asteptat si cat ti ai dorit sa vina....nici macar nu trebuia sa puna intrebarea-ce face el pe vremea asta la mare!!era cu tine!ce ii trebuia mai mult??decat sa fie cu tine,langa tine.....asa vad eu,nu stiu...poate ma insel.



fetele,multumesc din suflet!!puss ce ne am face una fara alta?!! va pupic:*

Ultima oara a fost editat de iasmin (2007-08-08 16:52:56)


Ich will Gewalt in deinem Herzen schlichten.
Ich will erkennen, dass deine Schönheit nicht nur eine Maske ist.
Ich will die Dämonen aus deiner Vergangenheit austreiben.
Ich will die ungenannten Sehnsüchte in deinem Herzen erfüllen.

Offline

 

#3507 2007-08-08 16:53:35

Emilya
Platinum member
De la: munte
Inregistrat: 2006-07-16
Mesaje: 24754
Site

Re: Ce gandesti acum?

nu i-am dat nici un semn de viata azi. Dupa cum s-a purtat aseara nici sa imi sarute talpa pantofului nu merita...daca vrea sa ne batem in orgolii, so be it!


Before I was a mom, I didn't know the feeling of having my heart outside my body
Maia Ecaterina 14.01.2014 hjarta

Offline

 

#3508 2007-08-08 16:57:00

marissa
Sr. member
De la: ..a million miles away
Inregistrat: 2007-04-22
Mesaje: 1704

Re: Ce gandesti acum?

bv Wildhoney.. si eu zic ca ar fi bine sa-l lasi sa-si dea seama ca greseste. si daca nu-si da seama e clar ..


I miss you,I miss your smile And I still shed a tear Every once in a while
And even though it's different now You're still here somehow
My heart won't let you go And I need you to know
I miss you... hjarta grater

Offline

 

#3509 2007-08-08 16:58:04

Nikko
Full member
Inregistrat: 2007-02-15
Mesaje: 407

Re: Ce gandesti acum?

curaj fetelor!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#3510 2007-08-08 17:05:55

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: Ce gandesti acum?

iasmin a scris:

oana,nu o sa innebunesti!esti cu ai tai!nu pot sa cred,daca am inteles eu bine el nu mai vine,nu?!,dupa cat l ai asteptat si cat ti ai dorit sa vina....nici macar nu trebuia sa puna intrebarea-ce face el pe vremea asta la mare!!era cu tine!ce ii trebuia mai mult??decat sa fie cu tine,langa tine.....asa vad eu,nu stiu...poate ma insel.

dap asa gandesc si eu.dar se pare ca nu insemn nimic.in curang nici el nu va mai insemna nimic pt mine.

nu stiu acum ce sa fac,sa nu ii dau niciun semn sau sa ii dau sms si sa pun capat.cred ca mai bine nu-i dau nimic.indiferenta doare mai tare.


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#3511 2007-08-08 17:14:37

marissa
Sr. member
De la: ..a million miles away
Inregistrat: 2007-04-22
Mesaje: 1704

Re: Ce gandesti acum?

da, mai bine oana. si asa tu ai incercat sa dai de el si el nimic. lasa-l pe el sa fiarba.


I miss you,I miss your smile And I still shed a tear Every once in a while
And even though it's different now You're still here somehow
My heart won't let you go And I need you to know
I miss you... hjarta grater

Offline

 

#3512 2007-08-08 18:02:39

Nikko
Full member
Inregistrat: 2007-02-15
Mesaje: 407

Re: Ce gandesti acum?

Litoralul devastat de inundatii. Alerta se mentine in jumatatea estica a tarii

Peste 100 de locuinte, vile turistice si hoteluri au fost afectate de inundatiile, provocate de ploile din ultimele doua zile. Statiunea Eforie Nord este cea mai afectata, iar in Eforie Sud faleza s-a surpat in mai multe locuri. Plajele din Olimp, Venus, Jupiter, Eforie Nord si Eforie Sud au fost distruse in proportie de peste 30% de apa. Miercuri, ploile abundente s-au mutat in Moldova si zona Carpatilor Orientali. Avertizarea se mentine pana in noaptea de miercuri.
Vezi in articol plajele afectate de inundatii

In Dobrogea, mai ales in sudul litoralului, ploile abundente au facut prapad, marti noaptea. Mai multe plaje au fost distruse. In Constanta cateva bulevarde au fost acoperite de ape si 400 de imobile au fost inundate. Apa a intrat si in casele unor localnici din 23 August, Costinesti, Tuzla si Neptun.

In statiunea Eforie Sud, o portiune de faleza de aproximativ 50 de metri dintre hotelurile Maria si Capitol s-a prabusit, iar plaja a fost distrusa de ape.

Statiunea a ramas fara curent electric, iar baza de tratament a fost pentru a treia oara inundata. Inundatii au fost si in Eforie Nord, transmite Radio Romania Actualitati.

Ploile necontenite au afectat si alte zone. In judetul Suceava, peste 120 de locuinte si gospodarii rurale au fost inundate, iar mai multe poduri si podete au fost avariate sau colmatate.

Circulatia pe Drumul National 17, intre Gura Humorului si Campulung Moldovenesc, a fost blocata, dupa ce un pod peste riul Moldova a cedat.

O portiune din DN73A, intre Predeal si Rasnov, s-a surpat in zona Paraul Rece din cauza ploilor. Circulatia se desfasoara pe un singur fir si a fost interzisa masinilor de mare tonaj.

Soferilor li se recomanda ca rute ocolitoare DN 1 Predeal-Brasov, DN 73 Brasov- Rasnov si DN1 A Brasov-Ploiesti.

Plaje afectate de inundatii

Administratia Nationala „Apele Romane” prin Directia Apelor Dobrogea Litoral informeaza ca, in urma precipitatiilor cazute de marti si miercuri s-au deteriorat urmatoarele palje

Olimp I, in zona "Paparazzi" si "CilckNet";
Jupiter, in zona Golful Meteor;
Cap Aurora;
Costinesti;
Eforie Nord;
Eforie Sud, unde a avut loc o alunecare de teren, in zona falezelor;
Venus
In statiunea Venus plaja "Esplanada" a fost deteriorata in proportie de 70% cu ravene de 60 cm adancime si cu 2 pana la 4 metri latime.

Administratia Nationala „Apele Romane” prin Directia Apelor Dobrogea Litoral anunta ca portiunile de plaja afectate vor fi inchise temporar cel mult o saptamana.

Avertizarea cod galben se mentine

Avertizarea cu cod galben emisa de meteorologi pentru jumatatea estica a tarii se mentine pana miercuri noaptea. Miercuri precipitatii mai abundente vor fi in Moldova si zona Carpatilor Orientali.

Astazi, vemea va fi instabila in nordul, centrul si estul tarii precum si la munte, unde indeosebi dupa-amiaza vor fi innorari si pe arii relativ extinse averse, descarcari electrice si intensificari ale vantului. In aceste regiuni cantitatile de apa vor depasi local 20 l/mp, iar in nordul Moldovei si in zona Carpatilor Orientali izolat 45-50 l/mp.

Temperaturile maxime se vor incadra intre 20 de grade in nordul Moldovei si estul Transilvaniei, pana la 32 de grade in Oltenia si Banat.

In Bucuresti, dupa-amiaza vor fi innorari, averse si descarcari electrice, iar temperatura maxima prognozata este 27 de grade.

Pe de alta parte, Centrul pentru Situatii de Urgenta din Ministerul Mediului a trimis, luni, o avertizare hidrologica la 13 prefecturi din tara, unde ploile torentiale ar putea produce depasiri ale cotelor de atentie si de inundatie.




Sper pt cele care pleaca pe litoral vremea sa se imbunatateasca smile

Ultima oara a fost editat de Nikko (2007-08-08 18:03:53)

Offline

 

#3513 2007-08-08 18:05:03

andrutza
Vizitator

Re: Ce gandesti acum?

E f cald acum si soare s-a facut frumos deja. Stati linistite ca aveti noroc.

 

#3514 2007-08-08 18:05:49

addicted
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-06-12
Mesaje: 2052

Re: Ce gandesti acum?

incearca sa te abtzii oana_ , nu`i da nici un semn . trateaza`l cum te trateaza si .

mergi la mare si distreaza`te !!! incearca macar wink arata`i c`o poti face si fara el si mofturile lui . puss



You can’t live a positive life with a negative mind.

Offline

 

#3515 2007-08-08 18:17:48

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: Ce gandesti acum?

sa vedeti faza....ma suna acum cica sa-si ceara scuze ca mi-a inchis tel in nas.i-am zis sa nu fie ironic,eu am facut ce am simtit.l-am intrebat cand mai merge la dentist si a zis ca merge cand se intoarec de la mare.l-am intrebat daca s-a razgandit si a zis ca am inteles eu gresit.el de fapt a zis ca nu stie ce o sa facem pe vreemea asta la mare.in fine.....poate am exagerat si eu.intr-un fel ma bucur ca m-a cautat el big_smile nu a mai rezistat big_smile


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.