homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum?-227


#4295 2007-08-19 21:03:09

luna_amara
Hero member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 2756

Re: Ce gandesti acum?

e supi ca nu merg cu el la tara..da i am zis ca nu am cum ca 1 suntem la distanta si 2 sambata am examen?:(de ce nu ma inteleg,,si se supara:(e asa copil


take me as i am or watch me as i go!

Offline

 



#4296 2007-08-19 21:06:44

angelaflory
Hero member
De la: F.City
Inregistrat: 2006-12-27
Mesaje: 2882

Re: Ce gandesti acum?

mitzili a scris:

A fost foarte frumos mai ales k nu am mai mers cu oameni cu pretentii de batrani....sa aiba dus in camera si etc.

daca si o baie e lux atunci sa imi fie cu iertare.eu la mare pana la urma am ajuns sa sa la gazda si nu avea dush si baie decat in gradina si sa vz ce cozi erau p-acolo ...se mai gaseau si unii si stateau cu orele ca dom'le intrau cate doi si trebuiau sa faca prostii ca de ...ce bataie le-as fi dat X(


"Munceste ca si cum nu ai avea nevoie de bani. Iubeste ca si cand nimeni nu te-a facut vreodata sa suferi. Danseaza ca si cand nimeni nu te vede. Canta de parca nu te-ar auzi nimeni. Traieshte ca shi cum paradisul ar fi pe pamant ..."

Offline

 

#4297 2007-08-19 21:30:30

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: Ce gandesti acum?

Eu stiu la ce ma refer cand zic pretentii de batrani. Oamenii astia se duc la mare sa dea mai multi bani pe cazare si mancare cat cuprinde (adica de 2 ori pe zi la restaurant) decat pe distractie, ceea ce la 20 de ani nu mi se pare normal. In anii trecuti mergeam in gasca de 10 oameni , stateam in 2 camere toti cu 2 bai pe hol si ne distram prea tare. Dar oamenii astia vor baie la camera nu pt altceva dar dupa ce o fac de n ori pe zi (repet cand plecam undeva mare munte etc) trebuie sa se duca sa o faca si in dush. Si zic asta pt k tipa imi povestea si ii si auzeam (pe la 6 dimineata se trezeau k sa se rezolve)
Eu acum am fost in camping langa brasov super super frumos si curat. La baia lor era la fel de curat ca acasa poti spune. Erau in total cate  6-7 dusuri 10 wc+chiuvete, apa calda non stop , atat pt femei cat si pt barbati.si chiar nu am stat la coada si ne-am distrat prea frumos. Si culmea cand le-am zis celorlalti ce misto a fost au zis: aoleu ati fost la casute din alea fara wc in camera.


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#4298 2007-08-19 21:43:21

andrutza
Vizitator

Re: Ce gandesti acum?

Eu nu m-as duce la munte sa stau in 2 camere cand mai sunt si 10 insi......si astea nu mi se par fitze, pur si simplu eu imi doresc sa am liniste si sa stau eu cu iubi in camera si asta nu inseamna ca ma culc cu el in fiecare zi de nu stiu cate ori....eu asa vad imi place sa merg undeva unde sa ma pot relaxa si nu stiu cum m-as relaxa cu 5 in camera si daca mie mi-e somn sau sunt obosita sa nu ma pot odihni ca cine stie ce fac aia....si referitor la baie nu tin neaparat s-o am in camera, am fost de multe ori si cand era la comun si e ok si asa....

 

#4299 2007-08-19 21:48:16

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: Ce gandesti acum?

Eu sunt invers, eu nu sunt genul care atunci cand plec la mare sau la munte plec ca sa ma odihnesc . Nu ma deranjeaza sa plec mai obosita decat m-am intors. Asta e scopul meu cand plec undeva.... cat mai multa distractie si cat mai putin somn. si cu cat sunt mai multi cu atat mai bine. Sa dorm sau sa fac sex pot si acasa, spre deosebire de ceilalti de care v-am zis, cuplul celalalt, care daca s-ar fi putut ar fi stat numai in camera la somn si la sex. Nici in club nu vroiau sa mearga nici sa vada rasaritul nimic nimic.Au vrut si ei o data la o terasa cu muzica.........populara. Dar eu nu pot sa stau la masa si sa ascult populara....pur si simplu nu pot. Pt mine populara e pt o nunta...si atunci o dansezi nu o asculti


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

 Publicitate


loading...

#4300 2007-08-19 22:04:59

Cassiopeia
Insomniac member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-03-09
Mesaje: 9529

Re: Ce gandesti acum?

perfect..acu m-a sters din lista lui ...k mi-a aparut o fereastra cu "iuby has dennied your request to add him on your list." neutral neutral belea neutral


Sim y 

Offline

 

#4301 2007-08-19 22:06:19

Emilya
Platinum member
De la: munte
Inregistrat: 2006-07-16
Mesaje: 24754
Site

Re: Ce gandesti acum?

sa-mi bag picioarele, mai bine mor...macar asa stiu ca nu o sa se mai ia nimeni de mine niciodata sad


Before I was a mom, I didn't know the feeling of having my heart outside my body
Maia Ecaterina 14.01.2014 hjarta

Offline

 

#4302 2007-08-19 22:12:42

ivy
Hero member
Inregistrat: 2007-03-21
Mesaje: 3613

Re: Ce gandesti acum?

wildhoney.. sa nu spui asta niciodata... oricat de rau ti-ar fi, gandeste-te ca sunt altii mult mai rau decat tine... ai o viata si nu degeaba ti-a fost data, chiar daca acum ai problema asta, asteapta si ai sa vezi ca o sa vina si fericirea... smile


Just like a tattoo
I'll always have you...

Offline

 

#4303 2007-08-19 22:14:21

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: Ce gandesti acum?

Fetelor ...trimite-ti-i voi pe ei undeva la mami a lor daca sunt niste fraieri si nu va mai tineti de ei atat. K baieti sunt cu caru pe lumea asta. Si pe mine m-a dezamagit un prost si chiar imi doream sa ma impac cu el chiar daca el imi daduse papucii. Dar de cand sunt cu iubitu meu nici macar nu mai stiu cum arata individu ala. Specimenele astea nici macar o amintire urata nu raman pt noi


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#4304 2007-08-19 22:21:42

Emilya
Platinum member
De la: munte
Inregistrat: 2006-07-16
Mesaje: 24754
Site

Re: Ce gandesti acum?

nu fetele nu e vorba de iubit...acum cel putin...a venit tata acasa si s-a luat de mine. Mancam si eu (ca n-am mancat de aseara) si vine si se ia de mine ca de ce mananc in fata compului..ca vai ca eu nu fac nimic in casa (cand eu fac totul de cand a plecat mama), ca stau toata ziua, ca o sa ma trimita la munca ca prea m-am lenevit...ce puii mei vrea de la viata mea? Cu iubitu m-am certat, el se ia de mine, mama nu e acasa...grater Fetelor nu sunt o stricata, nu vin zi de zi dimineata acasa, nu umblu azi cu unu maine cu altul nu i-am venit acasa cu burta la gura...ce vrea de la mine?


Before I was a mom, I didn't know the feeling of having my heart outside my body
Maia Ecaterina 14.01.2014 hjarta

Offline

 

#4305 2007-08-19 22:29:12

andrutza
Vizitator

Re: Ce gandesti acum?

O avea si el o zi mai proasta cum ni se intampla si noua uneori, lasa-l in pace si nu te mai enerva si din cauza asta.

 

#4306 2007-08-19 22:32:37

Papucica
Insomniac member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-06-30
Mesaje: 5558

Re: Ce gandesti acum?

Iubitul meu care zice ca daca nu ne casatorim cat mai  repede k sa ne luam o casa inseamna ca nu vreau sa ma marit cu el.
El are 10 mil, eu 9.5 mil ... de ce nu vede k nu avem cum sa ne descurcam?

Offline

 

#4307 2007-08-19 22:47:06

luna_amara
Hero member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 2756

Re: Ce gandesti acum?

ei nu aveti cum...inchiriati ceva,,multi au inceput de la 0...big_smile


take me as i am or watch me as i go!

Offline

 

#4308 2007-08-19 22:48:47

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Ce gandesti acum?

ce'l iubeeeeeeeeeeeeesc:Xhjarta in fiecare zi parca e mai mumos....
si azi....cum m'a luat el..am venit d la munk la el...am facut un dush si mi'am pus o rochie de ksa care'i place(ii place sa o ridice:P)....maica'sa sus ...noi jos....curtea toata ne vedea..m'a chemat pe el ...si ne'am innebunit...si credeam ca mergem in kmera...ca doar jos..in living....ce faci....cand colo:))ma intoarce cu spatele asha horny cum eram amandoi..mamah mamah..la tzanc...manutzele pe canapea si el dai...eu cu urechea intr'o parte el in cealalta:))supeeeeeeeer
i'am si zis dupa..esti barbatu vietii mele,k ma iubesti pe unde ma prinzi....bine...am zis expresia din popor..ca suna mai bine:)))


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#4309 2007-08-19 22:58:08

anamihaela
Full member
Inregistrat: 2007-04-15
Mesaje: 328

Re: Ce gandesti acum?

ce vrea de la mine?!?....daca nici el nu se mai intelege eu ce sa mai zic?


Tu esti asemeni cupei din stravezii cristaluri /  Cu incrustatii pure si unduiri usoare/Din tine pot sa soarba, in sacre ritualuri/Si gurile pagane si cele-ncepatoare./Tu stii s-ascunzi in tine, ca intr-un tabernacol/Extazul si durerea - impreunare grava,/Cand sarutarea-ti darui se-ntampla un miracol/Veninul pare dulce, si-ambrozia otrava

Offline

 

#4310 2007-08-19 23:04:38

angelaflory
Hero member
De la: F.City
Inregistrat: 2006-12-27
Mesaje: 2882

Re: Ce gandesti acum?

ce trista sunt...sunt cu el dar inca n-am uitat..nu cred ca pot uita vreodata sad...e atat de trista situatia asta...rad cu el si plang eu cu mine :-<


"Munceste ca si cum nu ai avea nevoie de bani. Iubeste ca si cand nimeni nu te-a facut vreodata sa suferi. Danseaza ca si cand nimeni nu te vede. Canta de parca nu te-ar auzi nimeni. Traieshte ca shi cum paradisul ar fi pe pamant ..."

Offline

 

#4311 2007-08-19 23:04:46

ivy
Hero member
Inregistrat: 2007-03-21
Mesaje: 3613

Re: Ce gandesti acum?

auzi janis rotfl nu mai povesti asa sexy, k ma apuca o poftaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!
si sunt pe stop sad (acu ma vait, ieri eram disperata k nu-mi vine tongue )


Just like a tattoo
I'll always have you...

Offline

 

#4312 2007-08-19 23:11:46

Cassiopeia
Insomniac member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-03-09
Mesaje: 9529

Re: Ce gandesti acum?

JanisJoplin a scris:

ce'l iubeeeeeeeeeeeeesc:Xhjarta in fiecare zi parca e mai mumos....
si azi....cum m'a luat el..am venit d la munk la el...am facut un dush si mi'am pus o rochie de ksa care'i place(ii place sa o ridice:P)....maica'sa sus ...noi jos....curtea toata ne vedea..m'a chemat pe el ...si ne'am innebunit...si credeam ca mergem in kmera...ca doar jos..in living....ce faci....cand colo:))ma intoarce cu spatele asha horny cum eram amandoi..mamah mamah..la tzanc...manutzele pe canapea si el dai...eu cu urechea intr'o parte el in cealalta:))supeeeeeeeer
i'am si zis dupa..esti barbatu vietii mele,k ma iubesti pe unde ma prinzi....bine...am zis expresia din popor..ca suna mai bine:)))

esti bestiala...in fiecare zi cv nou big_smile


Sim y 

Offline

 

#4313 2007-08-19 23:35:59

Mandy
Hero member
De la: Bucuresti most of the time
Inregistrat: 2006-04-15
Mesaje: 3287

Re: Ce gandesti acum?

Vreau sa-mi vina...e a 4-a zi...poate vine maine...

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.