homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum?-294


#5568 2007-09-06 14:59:31

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Ce gandesti acum?

imi e lene sa ma epilez smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 



#5569 2007-09-06 14:59:56

micaella4
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-07-06
Mesaje: 4144

Re: Ce gandesti acum?

pink_butterfly a scris:

gata,a venit sa-si ia lucrurile.a stat,a fumat o tigara,am purtat o conversatie de 10 min de genul "ai tai ce mai fac?", "bine.ai tai?" "bine"...stupid!nici nu puteam sa ma uit in ochii lui,simteam cum imi dau lacrimile.si cred ca nici el nu era mai prejos,desi tot incerca sa pastreze alura de "dur".doamne,cand l-am vazut,am crezut ca-mi iese inima din piept,imi bubuia atat de tare incat mi-era teama sa nu o auda si el;)apoi,si-a luat lucrurile,a plecat,s-a uitat in ochii mei pt 2 secunde cred,mi-a zis "sa fii cuminte" si a plecat:((((...de ce mi se intampla mie asta???si peste o ora cica am intalnire cu alt tip,dar nu mai am chef de nimic,imi vine sa ma arunc de la etaj...credeam ca am depasit momentul,dar se pare ca inca il iubesc,chiar foarte mult.de ce nu poate sa fie si el altfel?nu mai suport!

pls..scurt pe doi..eu nu am prins faza...de ce v-ati despartit? sad

Offline

 

#5570 2007-09-06 15:01:29

just-me
Hero member
Inregistrat: 2007-02-04
Mesaje: 2067

Re: Ce gandesti acum?

pink_butterfly dupa mine mai bine mergi la acea intalnire,daca vei sta in casa mai rau iti faci...te vei gandii in disperare la el si la despartire asa mai bine gasesti o alta ocupatie...

Offline

 

#5571 2007-09-06 15:01:41

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: Ce gandesti acum?

Butterfly20 a scris:

mitzili cum e sa lucrezi la zapp..cum merge cu contractele??l-a sunat pe prietenul meu un coleg si a zis ca daca vrea il angajeaza la zapp cu masina,telefon de la ei +6milioane dar salariu creste in functie de contracte.asadar trebuie sa ia la pas firmele,blocuri etc sa incheie contracte.mie mi s-a parut binisor

Eu lucrez in magazin. imi spusese sefa sa fac si eu munca de teren dar nu am vrut pt k incep anu 3 si e greu. Pt mine e bine pt k programu pe care il am imi permite sa fac si facultate si sa am si un ban in buzunar.....dar zappu nu e ceea ce doresc eu pe viitor.
In fine....daca vrea sa se angajeze acolo nu trebuie neaparat sa ia la picior toate firmele. isi ia frumos pagini aurii sin incepe sa dea telefoane sa isi stabileaasca intalniri. la noi asa se facea.


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#5572 2007-09-06 15:02:54

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: Ce gandesti acum?

micaella4 a scris:

pink_butterfly a scris:

gata,a venit sa-si ia lucrurile.a stat,a fumat o tigara,am purtat o conversatie de 10 min de genul "ai tai ce mai fac?", "bine.ai tai?" "bine"...stupid!nici nu puteam sa ma uit in ochii lui,simteam cum imi dau lacrimile.si cred ca nici el nu era mai prejos,desi tot incerca sa pastreze alura de "dur".doamne,cand l-am vazut,am crezut ca-mi iese inima din piept,imi bubuia atat de tare incat mi-era teama sa nu o auda si el;)apoi,si-a luat lucrurile,a plecat,s-a uitat in ochii mei pt 2 secunde cred,mi-a zis "sa fii cuminte" si a plecat:((((...de ce mi se intampla mie asta???si peste o ora cica am intalnire cu alt tip,dar nu mai am chef de nimic,imi vine sa ma arunc de la etaj...credeam ca am depasit momentul,dar se pare ca inca il iubesc,chiar foarte mult.de ce nu poate sa fie si el altfel?nu mai suport!

pls..scurt pe doi..eu nu am prins faza...de ce v-ati despartit? sad

Si eu sunt curioasa......


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

 Publicitate


loading...

#5573 2007-09-06 15:03:57

just-me
Hero member
Inregistrat: 2007-02-04
Mesaje: 2067

Re: Ce gandesti acum?

aaa interesant ce spui tu...facultatea lui e fff lejera merge doar in sesiune in rest n-are treaba..il urasc ptr asta tongue n-are treaba cursuri,seminarii etc nu se tin si a luat si toate examenele.
i-am zis si eu ca e bunicel serviciu ..ptr moment ,la 21 de ani

Offline

 

#5574 2007-09-06 15:06:57

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: Ce gandesti acum?

da e.......pt inceput cu toate ca se poate face si cariera din asta. Depinde cat de pasionat o sa fie. Eu personal recunosc ca nu sunt, si ca stau aici doar pana termin facultatea. El trebuie sa alerge mult dupa contracte, care merg mai bine sau mai prost. De exemplu noi aveam anu trecut pe vremea asta peste 160 de activari pe luna, acum s-au injumatatit.
Dar din cate ne zic sefii cica ar urma in curand o relansare a zapp-ului...si speram si noi la vremuri mai bune

Ultima oara a fost editat de mitzili (2007-09-06 15:09:15)


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#5575 2007-09-06 15:08:55

just-me
Hero member
Inregistrat: 2007-02-04
Mesaje: 2067

Re: Ce gandesti acum?

nici el nu vrea sa faca asta dar ptr moment ar fi bine ca il scuteste cu masina tongue

Offline

 

#5576 2007-09-06 15:17:27

pink_butterfly
Insomniac member
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 8371

Re: Ce gandesti acum?

ne-am despartit pt ca eram destul de diferiti,de multe ori ne doream lucruri diferite.el este foarte incapatanat si orgolios,berbec,va imaginati cred!si nu prea lasa de la el,de fiecare data cand aveam discutii eu trebuia sa-l impac.si cel mai grav e ca nu puteam sa discut ceva serios cu el fara sa se ajunga la cearta si reprosuri.ne-am certat foarte mult si din cauza plecarii la mare,pt ca el voia in mamaia cu baietii,eu voiam in costinesti cu grupul meu de prieteni,si tot asa...au fost mai multe neintelegeri.si la ultima discutie pe care am avut-o a ajuns sa-mi spuna ca el nu a putut sa fie EL cat a stat cu mine,ca in mare parte a trebuit sa se prefaca,pt ca mie nu imi convenea cum era el de fapt.ca niciodata n-o sa ma schimb si niciodata n-o sa-l accept asa cum e el si ca el.e genul ala foarte introvertit si avea tot timpul pretentia sa ghicesc eu ce are sau ce-si doreste si nu puteam s-o fac de fiecare data.e adevarat ca a avut si o perioada foarte grea,i-a murit mama inainte de Pasti.dar am facut tot posibilul sa fiu alaturi de el si sa-l inteleg,cel putin in primele luni,chiar nu am comentat nimic,l-am lasat sa faca tot ce voia,dar la un moment dat n-am mai suportat si mi-am spus si eu punctul meu de vedere.in plus,trebuia sa fie impins de la spate sa faca ceva concret,adica numai eu stiu cat a insistat sora-sa sa faca scoala de soferi,si eu sa se inscrie din nou la facultate.as fi vrut sa vina de la el chestiile astea,ca practic pt el le facea,nu pt mine.in fine,sunt constienta ca tine si el la mine intr-o oarecare masura si ii este greu,desi nu vrea sa recunoasca.probabil se gandeste ca e mai bine asa...nu stiu,chiar nu mai stiu...o sa ma duc la intalnire cu tipul nou,dar nu cred ca o sa iasa ceva,in starea in care sunt.oare cand o sa scap de tendinta asta de a-i compara pe toti cu el?!


http://www.youtube.com/watch?v=mwMdO3HK_ws our song hjarta
em todas as ruas do amor seras meu e eu serei tua hjarta
http://www.youtube.com/watch?v=DDuLPHsIuTg

Offline

 

#5577 2007-09-06 15:19:10

micaella4
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-07-06
Mesaje: 4144

Re: Ce gandesti acum?

yeee.. go, go go.. putin, putin, tot o sa-ti distraga atentia individu' nou.. trust me wink
have fun and leave the past behind!
wink

Offline

 

#5578 2007-09-06 15:21:42

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: Ce gandesti acum?

fa un dush, fa-te frumusica si fugi la intalnire. chiar daca nu o sa iasa nimic macar te mai destinzi in compania altcuiva


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#5579 2007-09-06 15:32:11

just-me
Hero member
Inregistrat: 2007-02-04
Mesaje: 2067

Re: Ce gandesti acum?

urmeaza-ne sfatul go go  big_smile

Offline

 

#5580 2007-09-06 15:33:44

ElaElis
Full member
Inregistrat: 2007-08-02
Mesaje: 179

Re: Ce gandesti acum?

mai sunt 28 de ore si se intoarce iubi meuuuuu!!!!pe numarate...

Offline

 

#5581 2007-09-06 15:43:07

ChoCoL4Te
Full member
Inregistrat: 2007-06-13
Mesaje: 833

Re: Ce gandesti acum?

Nu vreau sa plec in Turciaaa:(


No one deserves your tears..and who deserves them won't make you cry

Offline

 

#5582 2007-09-06 15:44:48

pink_butterfly
Insomniac member
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 8371

Re: Ce gandesti acum?

multumesc,fetelor pt. incurajari.am plans un pic,dar,gata,mi-am revenit.o sa ma duc la intalnire,sa vedem ce iese.o sa va povestesc.va pupic!


http://www.youtube.com/watch?v=mwMdO3HK_ws our song hjarta
em todas as ruas do amor seras meu e eu serei tua hjarta
http://www.youtube.com/watch?v=DDuLPHsIuTg

Offline

 

#5583 2007-09-06 16:19:02

Nikko
Full member
Inregistrat: 2007-02-15
Mesaje: 407

Re: Ce gandesti acum?

ChoCoL4Te a scris:

Nu vreau sa plec in Turciaaa:(

de ce? ce sa faci acolo?

Offline

 

#5584 2007-09-06 16:19:08

micaella4
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-07-06
Mesaje: 4144

Re: Ce gandesti acum?

mi-e friig. vreau acasa. mai am o ora cu manelistu' asta de coleg alaturi..sad

Offline

 

#5585 2007-09-06 16:52:01

LadyInRed
Hero member
De la: _________
Inregistrat: 2007-06-07
Mesaje: 3261

Re: Ce gandesti acum?

hm...ashtept sa vad unde a intrat bighi a mea...la ce faculte` :-? oare al ce ora se afiseaza alea nustiu :-S oooff

Offline

 

#5586 2007-09-06 17:10:22

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Ce gandesti acum?

ca nu ma pricep la rime smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.