homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum?-424


#8038 2007-09-25 23:01:55

ely
Full member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-03-25
Mesaje: 577

Re: Ce gandesti acum?

simy_alexandra a scris:

grater...da ...o las p maine...sau p niciodata...mi-a zis k nu mai vrea nik neutral

off..alexandra..lasa o pe maine..pana maine se rezolva totul..se descretesc fruntile si vorbiti limpede...ori e obosita si s a creat o confuzie..ori e retard rau si nu te merita si asta fu doar un pretext...


To stop me is not easy, can't keep a lion from hunting...I'm focused, I won't miss, there's no control of some things>>in dragoste nu trebuie sa suferi!!<<

Offline

 



#8039 2007-09-25 23:03:29

rayuela
Full member
De la: dincolo de moarte
Inregistrat: 2007-06-09
Mesaje: 866

Re: Ce gandesti acum?

simy_alexandra,nu mai fi trista.eu cu iubitul meu suntem de 3 ani impreuna si tot asa imi face cu inselatul.nu vrea sigur sa ne despartim.dar tot asa ma cert cu el ca e gelos si mi-a zis ca se desparte de mine daca ii spune cineva ca il insel.stiu ca nu o va face si ca mereu isi cere scuze,dar poate e o fire geloasa si nu are incredere in el. arata-i mai mult ca il iubesti.surprinde-l cu ceva placut.poate e asta,tu il stii mai bine.daca asa a facut mereu,inseamna ca nu are incredere in el.fa-l sa si-o recapete. eu chiar acu ma certai cu al meu pe tema: nu ma sunasi,ba te sunai da nu era semnal. asa o tinuram si plinsei si il sunai iar si isi ceru scuze ca cica e foarte stresat. incearca sa vorbiti sa ii spui ce simti cind face asa.eu ii trimisei o tona de sms sa ii spun ca ma doare si ca sunt trista si pina la urma realiza ca gresi. stiu ca gelos ramine,da macar isi da seama. vorbeste cu el sau scrie-i sms si spune i ce simti.eu ii spun alui meu si cd pling si mereu il impac. pupik si sa nu mai fi trista! hug!


iubind dincolo de moarte

Offline

 

#8040 2007-09-25 23:09:06

Cassiopeia
Insomniac member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-03-09
Mesaje: 9529

Re: Ce gandesti acum?

grater io nu mai poci...is down...ma baga in cea mai mare depresie...si il doare undeva sad


Sim y 

Offline

 

#8041 2007-09-25 23:12:27

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Ce gandesti acum?

multumesc Wildhoney puss hug back
m'am certat cu el ca asha facem,de la o prostie degenereaza urat...am ajuns sa'i zic ok...da' de ce mai umbli cu mine atunci..daca n'am logica si nu pot sa aduc argumente in discutie..si daca sunt nush cum si nush cum.....a zis sa nu mai arunc cu noroi..am plans ca nebuna..plangeam si tastam.....ce nu intlege ca am o zi proasta? s'a terminat frumos crede el...mi'a zis ca'i daca un nemernic cum ii zic eu,e(doar) un nemernic mic care ma iubeste              si ma respecta              si ma vrea langa el mi'a bagat o tona de pupici........eu rece....ia sa ma lase in plm.....
am iesit pe la 8.30 in cartier cu vechii mei prieteni,am ras copios..Ce mi'am revenit din plans:D dar la 10minute odata ziceam ceva de iubi...unu a zis ca l'am innebunit cu vladutz al meu..si yohttp://www.xs4all.nl/~ernstmul/images/yahoo/08.gifpai daca il iubesc.....big_smile si'am scos telu sa ma uit la poze.
Il ador mah...micu' meu hitler incapatzanat:Xhjarta


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#8042 2007-09-25 23:18:45

ely
Full member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-03-25
Mesaje: 577

Re: Ce gandesti acum?

fetele ma bag la somnik...vb maine...va poop..si bafta alexandra ,,sa ne pov maine...suntem alaturi de tn..si fetele din craiova intrati p sub intalnire forumista sa disc


To stop me is not easy, can't keep a lion from hunting...I'm focused, I won't miss, there's no control of some things>>in dragoste nu trebuie sa suferi!!<<

Offline

 

 Publicitate


loading...

#8043 2007-09-25 23:41:03

Cassiopeia
Insomniac member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-03-09
Mesaje: 9529

Re: Ce gandesti acum?

multam multe fetele...sper sa fie bn,desi nu prea cred sad
ma bag si io la nanel k am plans destul sad
nb pusspuss


Sim y 

Offline

 

#8044 2007-09-25 23:44:01

rayuela
Full member
De la: dincolo de moarte
Inregistrat: 2007-06-09
Mesaje: 866

Re: Ce gandesti acum?

somn usor si daca te iubeste va fi bine,daca ii spui ca nu vrei sa va despartiti.macar sa fii impacata ca nu crede ca asta vrei.iar daca nu te iubeste,atunci nu are rost sa plingi.dar daca e o fire geloasa,eu zic ca nu e un pretext ce a facut el chiar daca pare stupid.stiu pt ca asa patesc si eu. pup


iubind dincolo de moarte

Offline

 

#8045 2007-09-26 00:36:53

luna_amara
Hero member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 2756

Re: Ce gandesti acum?

ma simt aiurea.am vb cu el,,nu ne am mai vazut de o sapt si ceva astaia 200 de km care st intre noi sunt ataia de multi..nu  ma pot abtine sa nu plang,bine c nu si a dat seama la tel:((miss him:((


take me as i am or watch me as i go!

Offline

 

#8046 2007-09-26 01:01:47

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

Re: Ce gandesti acum?

Hmm... I'm back.. dupa interviu si dupa prima zi de munca si .. ULTIMA!!!
Persifona, nu cred ca-ti doresti asa ceva!! Imi venea sa-mi iau campii! Numai babe senile raspund la telefoane.. nu am reusit sa fac niciun chestionar complet si nu din vina mea, ci pt ca pur si simplu oamenii au alta treaba!!!! Mai ales babele senile cu aparat auditiv ~X( !!! Stresant si enervant si a 2a oara nu ma mai duc! Am zis k pana nu o sa mor de foame (Doamne fereste) nu ma voi angaja.

A fost o faza interesanta la interviu.. intreviul a fost la grup.. si cand m-a intrebat tipa care ne intervieva cu ce ma ocup in timpul liber, i-am zis ca stau pe net mai tot timpul si sunt moderator pe un forum.... M-a intrebat despre ce e vorba pe forum... ma rog... nu am dat detalii prea multe, dar ea si inca o fata aveau un zambet complice... si.. nush daca mi s-a parut dar cred ca sunt de pe forum... Se simte careva? big_smile

Offline

 

#8047 2007-09-26 01:05:32

marissa
Sr. member
De la: ..a million miles away
Inregistrat: 2007-04-22
Mesaje: 1704

Re: Ce gandesti acum?

Eu nu ma simt big_smile dar imi pare rau ca n-a fost sa fie de data asta smile

Am ajuns si eu acasa.. si nu mi-e somn..


I miss you,I miss your smile And I still shed a tear Every once in a while
And even though it's different now You're still here somehow
My heart won't let you go And I need you to know
I miss you... hjarta grater

Offline

 

#8048 2007-09-26 01:07:50

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

Re: Ce gandesti acum?

big_smile I have my time back... am fost atat de fericita cand am plecat de acolo!!!! Drumul spre casa a fost o binecuvantare, vocea lu' iubit la telefon a fost o serenada, mersul cu metroul.. off.. v-ati prins de idee big_smile
Viata e asa frumoasa... cand esti LIBER!

Offline

 

#8049 2007-09-26 01:32:57

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Ce gandesti acum?

si eu am incercat sentimentele tale alexia anul asta in iunie cand m'am angajat.si totusi mi'am mancat toata vara lucrand in continuare.(cu pauza de o saptamana cand vroiam sa demisionez,dar m'am certat cu sheful si m'a pus sa'mi scriu eu demisia fara sa auda ca vreau,explicit.Dupa o saptamana din lipsa de oameni m'a chemat si era lapte si miere,dar atunci mi'am ales eu unde voi lucra:P)Va trebui sa te obisnuiesti...pe viitor.Ma crezi ca la mine...au fost si 14 ore de stat in singuratate,in plictiseala...2-3 oameni se mai perindau si ei dar cu treaba pe langa mine,foarte rar.au fost zile cand vroiam sa'mi iau campii,nu credeam ca exista asha ceva:P dar cand voi termina facultatea va fi altceva zic eu.Pt ca nu ma gandesc ca iubitu e acasa,e soare.prietenii unii acasa unii muncesc.Nu..atunci toti vom fi la munca,voi suporta mai usor.ne caram crucea unul altuia:)) adik ma voi resemna ca asta fac oamenii,isi iau servici.Trist dar adevarat!


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#8050 2007-09-26 08:43:41

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Ce gandesti acum?

neatza! mama lor de babe surede ,vecina a ascultat aseara emisiunea de pe OTV cu sonorul dat la mixim numai de dormit nu am dormit sad


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#8051 2007-09-26 09:29:41

myya
Full member
De la: bacau
Inregistrat: 2007-07-25
Mesaje: 570
Site

Re: Ce gandesti acum?

neatza!!si nu i-ai zis ceva de dulce?lol

Offline

 

#8052 2007-09-26 09:38:20

persifona
Vizitator

Re: Ce gandesti acum?

alexia a scris:

Hmm... I'm back.. dupa interviu si dupa prima zi de munca si .. ULTIMA!!!
Persifona, nu cred ca-ti doresti asa ceva!! Imi venea sa-mi iau campii! Numai babe senile raspund la telefoane.. nu am reusit sa fac niciun chestionar complet si nu din vina mea, ci pt ca pur si simplu oamenii au alta treaba!!!! Mai ales babele senile cu aparat auditiv ~X( !!! Stresant si enervant si a 2a oara nu ma mai duc! Am zis k pana nu o sa mor de foame (Doamne fereste) nu ma voi angaja.

Alexia, eu am mai facut si stiu cum e. Dar daca nu merge si nu merge si vad si ei ca nu se pot face deloc chestionarele alea, pana la urma ajung sa-ti dea bani pe numarul de telefoane date sau altceva, oricum, nu te lasa asa. Pe ce tema sunt chestionarele, cam cat dureaza sa le faci si despre ce firma e vorba?

 

#8053 2007-09-26 09:39:03

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: Ce gandesti acum?

Alexia eu am fost f bolnava zilele astea(nici macar pe forum nu am mai intrat), iar azi ma simt mai bine si abia astept sa ma duc la serviciu. Nu e cel mai interesant job, dar lucrez cu oamenii , si atunci cand dai peste fel si fel de indivizi nu ai cum sa te plictisesti.....in schimb colegii sunt incredibili....eu sunt cea mai mica, am 20 restul au 23, 24 si 28) Tineri toti, ne intelegem super.
Ca si Janis....nu vreau sa ies la pensie de aici.....mai am un an de stat pana termin facultatea dar pana atunci e super bine. Program flexibil, banutii vin....


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#8054 2007-09-26 09:45:44

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Ce gandesti acum?

myya a scris:

neatza!!si nu i-ai zis ceva de dulce?lol

la cat e de surda nu cred ca auzea rotfl2.incerc sa vad partea buna a lucrurilor acum stiu tot desprea avocata disparuta,ca asta asculta persoana in etate


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#8055 2007-09-26 09:51:24

myya
Full member
De la: bacau
Inregistrat: 2007-07-25
Mesaje: 570
Site

Re: Ce gandesti acum?

aha:))

Offline

 

#8056 2007-09-26 10:13:44

ely
Full member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-03-25
Mesaje: 577

Re: Ce gandesti acum?

neatza fetelor...tocmai am facut un dush..ma pregatesc de un mic si nevinovat date....big_smile..tineti mi pumnii:D


To stop me is not easy, can't keep a lion from hunting...I'm focused, I won't miss, there's no control of some things>>in dragoste nu trebuie sa suferi!!<<

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.