homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum?-436


#8266 2007-09-27 12:45:09

luna_amara
Hero member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 2756

Re: Ce gandesti acum?

cate nu face omu pt o ciocloata alba:X


take me as i am or watch me as i go!

Offline

 



#8267 2007-09-27 12:46:01

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: Ce gandesti acum?

Fataaaaaaaaa ...stii k nu pot sa fac sex si tu ce imi faci mie???/ offff reao. Doamne zici k sunt o baba.....mi-e frica sa nu fac vreun stop cardiac ceva daca fac sex......am ajuns rau de tot. Da lasa k azi nu ma mai doare chair asa ca ieri da tot obosesc repede rau. Deci ma fac eu bine.
Si iubitu ma intreba aseara cand ma fac si eu bine k ii e pofta tare de mine


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#8268 2007-09-27 12:47:27

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Ce gandesti acum?

spune'i sa'ti faca un oral...nu te stresezi prea tare..si nu cred ca patesti nimic:) am zis si yo..m'am dat cu parerea:P decat nimic,e bun si'un dinala


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#8269 2007-09-27 12:49:32

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: Ce gandesti acum?

Da mai iubita da unt pe rosu.....si chiar daca nu as fi aum sunt in dubiu daca am sau nu candida. Oricum am inceput sa iau niste pastile Nizoral. Le aveam pt par dar pe prospect scrie k e si pt candida. Deci sper sa mearga.


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#8270 2007-09-27 12:50:13

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Ce gandesti acum?

dap sunt bune si de candida.eu m'am dat cu crema nizoral.chiar trece:)


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

 Publicitate


loading...

#8271 2007-09-27 12:52:33

ely
Full member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-03-25
Mesaje: 577

Re: Ce gandesti acum?

feteleeeeeee....neatza...iar am starea de aseara...aia nashpa...nu pot sta pe forum ka am de facut curat..pe la 3 plec la control ..sa mi tineti pumnii..de acolo ma ia maica mea prin metro...si dup aia ies cu tipu ala...big_smile....nu mi place ca mi a zis la tel faza aia ca el se distreaza..ca nu poate sa stea cu o fata ff mult..nush...:-S...off...nimic bun nu mi se intampla si mie..si alerg disperata sa mi fac un prieten...si nu e bn deloc...neutral..am innebunit..grater...helllp:((


To stop me is not easy, can't keep a lion from hunting...I'm focused, I won't miss, there's no control of some things>>in dragoste nu trebuie sa suferi!!<<

Offline

 

#8272 2007-09-27 12:52:55

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: Ce gandesti acum?

JanisJoplin a scris:

dap sunt bune si de candida.eu m'am dat cu crema nizoral.chiar trece:)

Off ce bine big_smile


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#8273 2007-09-27 12:55:18

just-me
Hero member
Inregistrat: 2007-02-04
Mesaje: 2067

Re: Ce gandesti acum?

cand nu o sa mai alergi sa-ti faci prieten atunci o sa apara..asa am zis eu...ca nu vreau relatie stabila,nu-mi mai trebuie baieti etc..si fix atunci a aparut ubi si nu mi-a mai trebuit nimic,m-a lciut de tot....lasa lucrurile sa vina de la sine

Offline

 

#8274 2007-09-27 12:59:14

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: Ce gandesti acum?

Si la mine la fel a aparut iubitu......Eram singura de mai bine de juma de an cand a aparut el....Siin ziua cand mi-a zis o prietena sa ies cu ea ...noul ei prieten si prietenul lui am zis....doar atat: e inalt tipu k am chef sa port tocuri. Si chia rnu ma asteptam la ceva...si acum....il simtk pe jumatatea mea


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#8275 2007-09-27 12:59:42

andrutza
Vizitator

Re: Ce gandesti acum?

mitzili a scris:

Fataaaaaaaaa ...stii k nu pot sa fac sex si tu ce imi faci mie???/ offff reao. Doamne zici k sunt o baba.....mi-e frica sa nu fac vreun stop cardiac ceva daca fac sex......am ajuns rau de tot. Da lasa k azi nu ma mai doare chair asa ca ieri da tot obosesc repede rau. Deci ma fac eu bine.
Si iubitu ma intreba aseara cand ma fac si eu bine k ii e pofta tare de mine

Fata esti nebuna...cum sa faci stop cardiac cand faci sex la varsta asta?

 

#8276 2007-09-27 13:02:41

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: Ce gandesti acum?

Nu sunt nebuna si stiu k nu fac dar treaba e k sunt cam bolnavioara si ma doare in piept rau de tot si cand respir....si obosesc foarte repede. Ieri la munca obosisem si ca vb cu un client. Si imi bate inima faorte repede. Si cand mergeam la baie parca mergeam cu incetinitoru....si tot imi batea inima ca nebuna si oboseam k naiba. Si de aia ...daca dupa ce urc un etaj simt k imi iese inima din piept iti dai seama la o partida de sex


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#8277 2007-09-27 13:03:29

just-me
Hero member
Inregistrat: 2007-02-04
Mesaje: 2067

Re: Ce gandesti acum?

andrutza sau Janis stiti un salon in Cta unde sa-mi fac si eu niste suvitze...dar vreau ceva mai frumos..nu stiu mi-as face suvitze pe mai multe nuante de blond sau un castaniu ff deschis(n-as mai incerca blond deschis ca il ard ff mult)
ce se mai poarta???vreau o schimbare si de culoare(daca tot m-am tuns)..
si nu vreau sa ajung pe mana uneia care e incepatoare sau sa foloseasca cine stie ce vopsea...

Ultima oara a fost editat de Butterfly20 (2007-09-27 13:04:14)

Offline

 

#8278 2007-09-27 13:05:03

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: Ce gandesti acum?

iubita daca abia te-ai tuns mai lasa-l un pic si pe el sa respire.....nu-l stresa asa repede


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#8279 2007-09-27 13:07:06

andrutza
Vizitator

Re: Ce gandesti acum?

da stiu eu....

 

#8280 2007-09-27 13:07:18

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Ce gandesti acum?

eu m-am tuns si l-am vopist in aceiasi zi cu wella nu mi-a ars parul smile

ma plictisesc si sunt si speriata de bombe nu vreau la ginecolog grater(((


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#8281 2007-09-27 13:08:20

andrutza
Vizitator

Re: Ce gandesti acum?

mitzili a scris:

Nu sunt nebuna si stiu k nu fac dar treaba e k sunt cam bolnavioara si ma doare in piept rau de tot si cand respir....si obosesc foarte repede. Ieri la munca obosisem si ca vb cu un client. Si imi bate inima faorte repede. Si cand mergeam la baie parca mergeam cu incetinitoru....si tot imi batea inima ca nebuna si oboseam k naiba. Si de aia ...daca dupa ce urc un etaj simt k imi iese inima din piept iti dai seama la o partida de sex

fata am glumit cand am zis ca esti nebuna smile am zis-o in sensul bun nu rau, sper ca nu ai pus botic :-*

 

#8282 2007-09-27 13:09:11

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: Ce gandesti acum?

pai de ce ti-e asa frica? De fapt eu vorbesc k faceam pe mine de frica cand m-am dus sapt trecuta. K stiam ca imi face eco cu sonda si e naspaaa raaaaau


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#8283 2007-09-27 13:10:58

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: Ce gandesti acum?

andrutza a scris:

mitzili a scris:

Nu sunt nebuna si stiu k nu fac dar treaba e k sunt cam bolnavioara si ma doare in piept rau de tot si cand respir....si obosesc foarte repede. Ieri la munca obosisem si ca vb cu un client. Si imi bate inima faorte repede. Si cand mergeam la baie parca mergeam cu incetinitoru....si tot imi batea inima ca nebuna si oboseam k naiba. Si de aia ...daca dupa ce urc un etaj simt k imi iese inima din piept iti dai seama la o partida de sex

fata am glumit cand am zis ca esti nebuna smile am zis-o in sensul bun nu rau, sper ca nu ai pus botic :-*

Nu iubita mea...stai linistita ca eu nu ma supar repede puss da pup
Ti-am explicat k totusi nu sunt nebunica k la cum imi bate mie inima dupa 10m de mers pe jos...daca fac sex poate face poc lol. Doamne fereste!


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#8284 2007-09-27 13:11:03

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Ce gandesti acum?

ca sunt eu speriata de bombe.vreau sa ii arat ceva si imi e frica sa nu fie cava naspa. grater((


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.