homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum?-467


#8855 2007-10-01 22:40:17

luna_amara
Hero member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 2756

Re: Ce gandesti acum?

alexia a scris:

Si mai mult  de atat... ne intalnim acum big_smile

smile)foarte tare:Ptongue:Pce mika e lumea nu:Ptongue


take me as i am or watch me as i go!

Offline

 



#8856 2007-10-01 22:53:56

disguise
Full member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 591

Re: Ce gandesti acum?

am vb cu iubi meu si mi-a promis ca o sa luam pesti.... big_smile abia astept...


Life is like a box of chocolates, you never know what you're gonna get

Offline

 

#8857 2007-10-01 23:01:09

SonneAle
Addicted member
De la: balamuc
Inregistrat: 2006-12-14
Mesaje: 10519

Re: Ce gandesti acum?

ca lumea asta e in mare parte de kkt! si nu-mi cer scuze pt expresia folosita!!! asa e!!!   jeez, imi vine sa sparg capul unor cretini care u au alta treaba decat sa isi bage nasul in gradina altora!!!!
seodfjldfjgldxhfgkdxhfkghxdt;uesrojtdrjgkdhcfghfkhglsdhrsepitfldrehtkj   asa fac eu la nervi! plm de kknari! X(X(X(X(X(X( uai fetele, imi vine sa sparg!


There ain't no sunshine now that he's gone

Offline

 

#8858 2007-10-01 23:10:08

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: Ce gandesti acum?

alexia a scris:

Si mai mult  de atat... ne intalnim acum big_smile

la o barfa mica big_smiletongue


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#8859 2007-10-01 23:17:59

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Ce gandesti acum?

disguise a scris:

si cum ati realizat acest lucru???daca nu-s prea indiscreta???

vb. pe mess asa ne-am dat seama smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

 Publicitate


loading...

#8860 2007-10-01 23:19:02

pink_butterfly
Insomniac member
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 8371

Re: Ce gandesti acum?

ce lene mi-e sa-mi fac baie!maine cica am cursuri de la 10 la 8...grozav!cred ca nu ma duc deloc...


http://www.youtube.com/watch?v=mwMdO3HK_ws our song hjarta
em todas as ruas do amor seras meu e eu serei tua hjarta
http://www.youtube.com/watch?v=DDuLPHsIuTg

Offline

 

#8861 2007-10-01 23:19:52

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

Re: Ce gandesti acum?

Uf, bine ca am ajuns cu bine amandoua ca mi-a fost putin teama big_smile

Offline

 

#8862 2007-10-01 23:20:49

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Ce gandesti acum?

sunt bine alexia stai linistita nu am patit nimic dar data aviatoare ne intalnim pe lumina.apropo esti tare mumoasa puss


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#8863 2007-10-01 23:22:52

ioana_4
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2006-11-13
Mesaje: 62895

Re: Ce gandesti acum?

Alezzone a scris:

ca lumea asta e in mare parte de kkt! si nu-mi cer scuze pt expresia folosita!!! asa e!!!   jeez, imi vine sa sparg capul unor cretini care u au alta treaba decat sa isi bage nasul in gradina altora!!!!
seodfjldfjgldxhfgkdxhfkghxdt;uesrojtdrjgkdhcfghfkhglsdhrsepitfldrehtkj   asa fac eu la nervi! plm de kknari! X(X(X(X(X(X( uai fetele, imi vine sa sparg!

ce ai patit? daca ai chef sa spui, dak nu, e ok, inteleg.. smile

Offline

 

#8864 2007-10-01 23:24:28

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

Re: Ce gandesti acum?

big_smile Pe lumina, da big_smile
Multumesc, si tu la fel, si esti foarte finutza .... feminina.. smile

Offline

 

#8865 2007-10-01 23:25:52

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Ce gandesti acum?

ma faci sa rosesc.puss


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#8866 2007-10-01 23:32:40

mikki_20
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2006-02-15
Mesaje: 4694

Re: Ce gandesti acum?

desi cam tarziu ...bine ai revenit nashira puss


Avem 1 an si 5 lunite

Offline

 

#8867 2007-10-01 23:44:37

SonneAle
Addicted member
De la: balamuc
Inregistrat: 2006-12-14
Mesaje: 10519

Re: Ce gandesti acum?

ioana dinu a scris:

Alezzone a scris:

ca lumea asta e in mare parte de kkt! si nu-mi cer scuze pt expresia folosita!!! asa e!!!   jeez, imi vine sa sparg capul unor cretini care u au alta treaba decat sa isi bage nasul in gradina altora!!!!
seodfjldfjgldxhfgkdxhfkghxdt;uesrojtdrjgkdhcfghfkhglsdhrsepitfldrehtkj   asa fac eu la nervi! plm de kknari! X(X(X(X(X(X( uai fetele, imi vine sa sparg!

ce ai patit? daca ai chef sa spui, dak nu, e ok, inteleg.. smile

ce sa patesc? v-am mai zis eu ca m-am certat cu tipa care imi fusese cea mai buna prietena inca din frageda copilarie... ei, se pune tipa sa nascoceasca tot felul de shituri despre mine si sa ma vorbeasca in stanga si in dreapta si ajung vorbele si la mine. cel mai mult isi permite sa ma vorbeasca impreuna cu fostul meu, care, zice mai departe iubitei fratelui lui si tipa, fiindu-mi buna amica imi zice tot si uite asa aflu si eu ce mai fac in ultima vreme...  oki, am inteles, ne-am certat, nu ne mai vorbim nici macar de dragul mamelor noastre pe care le leaga o prietenie de peste 30 de ani, dar eu nu m-am pus dupa toate fazele dintre noi sa o vb de rau. chiar nu stiu cum sa tratez problema asta, imi e si rusine de mama si de maica-sa ca ea a ajuns sa se comporte asa si sa ma provoace atat. tare cred ca pana la urma voi replica si ca va fi mai urat ca pana acum. mi-e sila de ea! pffff, nu-mi vine sa cred ca sunt cuvinte la adresa unei foste bune prietene, dar asa simt, repulsie, mila si greata sad nu mai imi pare rau ca s-a ajuns la asta si sunt sigura ca va veni vremea cand va ramane singura si se va intoarce, nu maine si nici poimaine, poate peste ani... va fi prea tarziu wink


There ain't no sunshine now that he's gone

Offline

 

#8868 2007-10-01 23:48:47

anytza
Hero member
De la: ploiesti
Inregistrat: 2007-08-07
Mesaje: 3338

Re: Ce gandesti acum?

ma reusit sa-,i pun poza la avatar yupii smile


Trebuie sa fii schimbarea pe care doresti sa o vezi in lume!

Offline

 

#8869 2007-10-01 23:59:03

ely
Full member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-03-25
Mesaje: 577

Re: Ce gandesti acum?

fetele ce seara incendiara a fost..tre sa va pov ce pati si sa va cer un sfat ...pls  sa fie unul serios..dar asta dupa ce ma duc sa pap ceva ca urla stomacu de foame...va poop ..pusspuss


To stop me is not easy, can't keep a lion from hunting...I'm focused, I won't miss, there's no control of some things>>in dragoste nu trebuie sa suferi!!<<

Offline

 

#8870 2007-10-02 00:24:38

ely
Full member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-03-25
Mesaje: 577

Re: Ce gandesti acum?

deci fetele mele..oricum stiu ca asta voi veti citi de dim ca acu toata loomea doarme...care mai e strigoi ca mn pe forumul asta?smile) ziua sa doarma si noaptea sa umble prin town=)) ? nimeni=))..asa..deci ies eu frumi azi cu adi ( gagicu) si luai cu mn o pr iulia si ala veni cu 2 tipi( bobo si liviu)...ei..si merseram la suc intr un bar select din craiova( la mn in oras big_smile ) al carui nume la ora asta nu l mai stiu..serios..si ma rog..eu acolo...pusesem ochii pe tipii aia..amundoi macho..mai frumi ca asta al meu..( serios!!) si salivam acolo uitandu ma la ei si oftand.al meu nu e tampit.dar nush daca se prinse...ca il mai poopaceam si pe el logic..aia ma luara cred eu acu drept curva( parerea mea neutral ) si bobo imi cere nr de tel si io l intreb pe adi( ii dau nr meu? ) si ala zice da i l.si cand ma intrb bobo cum te salvez in tel sare adi cu gura: "madalina" ( si ma cheama eli  nu madalina)=> 1. prima chestie ciudata...in fine ..plecaram de acolo si io sa l duc pe adi acas ca sa ies cu iulia in continuare si l minti pe adi ca ma duc la somnik smileD aci recunosc poate gresi)..si la suc cu iulia ma suna bobo...ca i place de mn..ca el vrea ceva cu mn..acu iulia pe de alta parte imi zise ca ea l mirosi pe ala ca i ar placea de mn si ca in plus adi e in love de mn..si bobo la tel ca cica el de o fata care ii place sta cu ea.si daca sta cu ea o duce peste tot pe unde merge el...o trateaza cum vrea ea fizic si material si psihic si sta cu ea serios.acu mie mi se pare tip smecheras si nu s genul de om sa dau vrabia din mana pe cioara de pe gard..deci nu ma tenteaza ff mult bobo asta( dar nici deloc nu pot spune pt ca as minti)..acu iulia imi zice" fata astea ori se intelesera ca sa te verifice si atunci rezulta ca lu adi  nu i placfe de mn..ori faza aia cu madalina e tocmai ca sa nu te ia ala ca poate adi tine la u si il stie si pe ala..sau a treia varianta se intampla pur si simplu aluia sa i placa de u...eu acu vin si intreb fetelor? CE FAC? pt ca nu prea imi vine sa l las pe adi ( chiar daca am facut eu gura zilele trecute si v am spus ca nu mi place de el..acu incepe sa mi placa si incep sa cred ca el ma iubi hjarta )..si nu mi vine nici sa stau cu ala care nu cred ca vrea decat sex si e cam versat si vagabond si smecheras de cartier...astept parerile voastre si va multumesc anticipat pt ca tot timpu cand am avut o nelamurire voi m ati ajutat ff mult...pusspuss


To stop me is not easy, can't keep a lion from hunting...I'm focused, I won't miss, there's no control of some things>>in dragoste nu trebuie sa suferi!!<<

Offline

 

#8871 2007-10-02 08:01:33

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Ce gandesti acum?

ely eu zic sa fii mai hotarata si sa te si maturizezi si sa te gandesti foarte bine la ce vrei tu.bobo ala nu cred ca are planuri serioase.dar ma rog decizia ta........


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#8872 2007-10-02 08:14:22

C.R.B.L
Full member
Inregistrat: 2007-09-01
Mesaje: 514

Re: Ce gandesti acum?

hmmm... sa-mi dau si eu ca parerea!!! eu zic mai bine sa ramai tot cu Adi al tau! dupa cum l-ai descris pe Bobo nu cred k e tipul care e ink pregatit de o relatie si kauta mai mult aventuri si stii si tu cum e cu vrajeala la baieti... concluzia e ka dak renunti la Adi si te cuplezi cu Bobo iar acesta te va dezamagi o sa suferi si tu dar in acelasi timp va suferi si Adi! asa k nu "pune botu la vorbe goale" (scuze pt expresie)

Offline

 

#8873 2007-10-02 08:32:58

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Ce gandesti acum?

nu"pune botu la vorbe goale" (scuze pt expresie)

subscriu smile

Ultima oara a fost editat de ralucaelena (2007-10-02 08:33:15)


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.