homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum?-513


#9729 2007-10-08 17:44:49

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Ce gandesti acum?

ca este abia luni............. vreau sa fie vineri grater.si am un orar de cacao grater


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 



#9730 2007-10-08 17:45:18

AdA_Ad9
Hero member
De la: Bucuresti-in mare parte:D
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2193

Re: Ce gandesti acum?

smile)) doamne ce comica esti janis rotfl2 felicitariiiiiiiiiiiiii smile))))


Să dărui totul, să sacrifici totul fără speranţă de răsplată;asta inseamnă iubire.Albert Camus

Offline

 

#9731 2007-10-08 17:49:40

skumpi
Vizitator

Re: Ce gandesti acum?

eu sunt putin in dubii... :-? anu asta am intrat la Fac d psihologie la mine in orash...avand in vedere k Baia Mare nu e oras universitar lol sau stiu eu ce..ma gandeam k o sa fie mai usurel in comparatie cu cluju`! ei cand ma uit peste cursuri ..brrr...nu mai e totul asa roz cum parea....am o prietena care a terminat la cj psiho` si nah i`am aratat cursurile ..temele pt cursuri si nu prea vede nici o diferenta...decat..zice ea probabil o sa fie mai ingaduitori profii...sper sa inteleg materia  pt k chiar vreau sa inteleg tot ce se intampla si sa fiu un bun psiholog desi..neuropsihologia aia...ma omoara nustiu

 

#9732 2007-10-08 17:52:23

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Ce gandesti acum?

sunt si eu comica nah...ma bucur la toate chestiile marunte:P


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#9733 2007-10-08 17:52:33

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: Ce gandesti acum?

janis tie iti las locul aici...

da nici macar un sms nu ti-a trimis....Cand pleaca bubi al meu (bine el pleaca cu serviciu 2-3 zile cand e) ma suna de 4-5 ori pe zi....+ mesaj noaptea inainte de culcare... Bine norocul lui e ca are tel de serviciu si isi permite.


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

 Publicitate


loading...

#9734 2007-10-08 17:54:34

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Ce gandesti acum?

astazi nici macar sms:D:Dce bineeeee! lasa mah...ca bubi al tau nu conduce cate o mie km....tongue lasa lasa....ce sms...shtii ce libera si bine ma siiiiiimtttttt
il iubesc nu zic ca nu..dar luam o mica vacantza:D


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#9735 2007-10-08 17:59:45

AdA_Ad9
Hero member
De la: Bucuresti-in mare parte:D
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2193

Re: Ce gandesti acum?

deci nu reusesc sa imi explic cum de reuseste melodia asta sa ma scoata mereu dintr-o stare aiurea.nici macar nu e o melodie dupa care sa lesin,dar cand o ascult zburd.imi da o stare de bine si chiar am nevoie de ea...cum azi m-am simtit un mic nimic!neutral


Să dărui totul, să sacrifici totul fără speranţă de răsplată;asta inseamnă iubire.Albert Camus

Offline

 

#9736 2007-10-08 18:02:46

skumpi
Vizitator

Re: Ce gandesti acum?

ce piesa e ? k poate zburdam si noi big_smile

 

#9737 2007-10-08 18:03:27

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Ce gandesti acum?

da,ce piesa?


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#9738 2007-10-08 18:06:43

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Ce gandesti acum?

shtitzi cate as face fetelor....astept sa fac maine rost de bani si catee planuri imi vin in cap!!! sa iau o prietena sa mergem la teatru..ca n'am mai fost de cand haaaau! daca prind vreo piesa interesanta
vreau de asemenea sa merg la muz de arta..si ala de istorieeee!!! n'am mai fost de mica....vreau sa'mi fac suvite....ca sta pudra aia pe frigider de nush cand:))
vreau sa zburd,sa traieeesc
nush ce m'a apucat(nu'l iubesc...sau de ce imi fac atatea planuri fara el?)rotfl


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#9739 2007-10-08 18:08:06

AdA_Ad9
Hero member
De la: Bucuresti-in mare parte:D
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2193

Re: Ce gandesti acum?

skumpi a scris:

ce piesa e ? k poate zburdam si noi big_smile

Beyonce - Irreplaceable.imi place ca tipa.lol ma trezeste la viata lol
Janis ce dor imi e si mie de o piesa de teatru...i-a sa ma interesez sa merg cu fetili smile

Ultima oara a fost editat de AdA_Ad9 (2007-10-08 18:09:29)


Să dărui totul, să sacrifici totul fără speranţă de răsplată;asta inseamnă iubire.Albert Camus

Offline

 

#9740 2007-10-08 18:08:26

skumpi
Vizitator

Re: Ce gandesti acum?

JanisJoplin a scris:

shtitzi cate as face fetelor....astept sa fac maine rost de bani si catee planuri imi vin in cap!!! sa iau o prietena sa mergem la teatru..ca n'am mai fost de cand haaaau! daca prind vreo piesa interesanta
vreau de asemenea sa merg la muz de arta..si ala de istorieeee!!! n'am mai fost de mica....vreau sa'mi fac suvite....ca sta pudra aia pe frigider de nush cand:))
vreau sa zburd,sa traieeesc
nush ce m'a apucat(nu'l iubesc...sau de ce imi fac atatea planuri fara el?)rotfl

ei nah..cum sa nu`l iubesti forgetit
da cateodata un pic d libertate nu strica...
bine faci k iti faci planuri...decat sa stai k altele care bocesc si numara orele sau zilele pana se vad iar
profita d timpu asta` big_smile
la teatru cu tine

 

#9741 2007-10-08 18:09:04

Soleil
Addicted member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 13180

Re: Ce gandesti acum?

JanisJoplin a scris:

shtitzi cate as face fetelor....astept sa fac maine rost de bani si catee planuri imi vin in cap!!! sa iau o prietena sa mergem la teatru..ca n'am mai fost de cand haaaau! daca prind vreo piesa interesanta
vreau de asemenea sa merg la muz de arta..si ala de istorieeee!!! n'am mai fost de mica....vreau sa'mi fac suvite....ca sta pudra aia pe frigider de nush cand:))
vreau sa zburd,sa traieeesc
nush ce m'a apucat(nu'l iubesc...sau de ce imi fac atatea planuri fara el?)rotfl

nu cred ca nu-l iubesti, ci doar ca ai dat de un pic de libertate...cand suntem indragostiti peste urechi, totul se invarte in jurul persoanei iubite...de-asta nu poate tine indragosteala o viata, am fi epuizati de la sex non-stop si n-am mai face nimic in viata pe alte planuri big_smile


"Viaţa se compune din ţevi sparte, din robinete care curg, din tencuieli coşcovite, din plase pe care le cari de la piaţă, din rufe care le speli, din coate-n tramvaie, dar şi din Bach şi din Beethoven, din Shakespeare şi din Tolstoi, din Eminescu şi din Blaga, din Michelangelo şi din Ţuculescu. Totul e viaţă."
Thé à la menthe hjarta

Offline

 

#9742 2007-10-08 18:11:52

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Ce gandesti acum?

dar ma mir si eu de ce bine ma simt,nu stau sa bocesc,nimic! imi imaginam altceva vacantza asta a lui in europa
avetzi dreptate da..am dat si eu de putina libertate.....cu toate ca'n astea 10 luni...el nu mi'a ingradit'o..eu alegeam sa ma vad cu el desi eram foarte relaxati si puteam iesi si unu fara altul..cum am mai facut! dar nah...dand de....sexul extraordinar sa zicem...alegeam sa ma vad cu el in majoritatea timpului!tongue


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#9743 2007-10-08 18:13:16

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Ce gandesti acum?

si cat sta in vacanta?


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#9744 2007-10-08 18:14:42

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Ce gandesti acum?

16 zile...din care 3 aproape au trecut:P face turul europei cu ai lui....eu n'am putut sa merg:d


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#9745 2007-10-08 18:19:37

skumpi
Vizitator

Re: Ce gandesti acum?

iti aduce ceva frumy de acolo big_smile

 

#9746 2007-10-08 18:21:09

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Ce gandesti acum?

si daca nu imi aduce ceva material...tot imi aduce ceva:P  o reimprospatare a relatiei,a iubirii noastre:D o sa fim dornici rau unul de altul:D
e buna vacantza din cand in cand:P

Ultima oara a fost editat de JanisJoplin (2007-10-08 18:21:25)


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#9747 2007-10-08 18:25:53

Emilya
Platinum member
De la: munte
Inregistrat: 2006-07-16
Mesaje: 24754
Site

Re: Ce gandesti acum?

tomina a scris:

cand esti in strainate parca uiti de tine Wildhoney, altfel trece timpul. De ce sa nu mai fiti impreuna? El pare ca mai vrea...

O vrea el dar stii e usor sa spui "Stii vreau sa fiu cu tine" dar atunci cand vine vorba de aratat mai greu...de ce mi s-a pus mie pata...ptr ca de cand a plecat nu mi-a dat un telefon, numai eu l-am sunat, lamesaje la fel...acum intr-o seara i-am dat un mesaj "Te iubesc pui...wish u were here.." Credeti ca mi-a raspuns? Aiurea...si peste doua zile cand l-am intrebat pe mess daca a primit mesajul de la mine zice "Da, am vazut ca mi-ai trimis dar nu am avut rabdare sa il citesc pe tot"...pana mea, cum adik pe tot k erau cateva cuvinte...neutral  .. Sa nu mai zic ca are net acasa non stop si cand intra intra sa vorbeasca cu ma-sa pe mine nu ma baga in seama...si mai imi zice si ma-sa pe mess " Auzi eu aseara am vrb cu Andrei, cu tine n-a vorbit?"...I mean WTF? Un offline poate lasa si el acolo, dar nu se poate, va dati seama ce efort necesita asta...asa ca daca lui i se rupe de mine sau, asa cum mi-a spus, ca ma iubeste dar nu prea mai stie s-o arate, mie de ce nu mi s-ar rupe de el?


Before I was a mom, I didn't know the feeling of having my heart outside my body
Maia Ecaterina 14.01.2014 hjarta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.