homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum?-584


#11078 2007-10-17 23:15:44

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: Ce gandesti acum?

Mama Janis ce as mai dormi eu si pt tine.......mi se apre k mi-e asa de somn. Mereu zic k aj acasa si ma culca.....da de unde....k prefer sa stau cu iubitu decat sa dorm....


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 



#11079 2007-10-17 23:16:55

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Ce gandesti acum?

tu macar stai cu iubitul;)tongue eu stau si'o frec la rece:)) ( tastatura o frec,si'n casa e frig...deci merge:P)


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#11080 2007-10-17 23:17:41

deea04
New member
Inregistrat: 2006-09-05
Mesaje: 96

Re: Ce gandesti acum?

ce nebuni mai exista in lumea asta...a incercat unu sa se dea la mine azi intr-un mod foarte ciudat.e putin cam nebun si incerc mereu sa il evit dar azi nu am putut sa fac lucrul asta si dintr-o data il vad ca se apropie de mine,sa ma ia in brate,sa ii dau "o gurita",exact asa s-a exprimat.am inceput toata sa tremur de nervi cand am vazut ce ganduri are si cand m-a luat in brate am tipat foarte tare sa ma lase in pace si l-am lovit,iar apoi el a inceput sa fuga dupa mine...parca e luata dintr-un film faza,dar chiar asa s-a intamplat.imi asteptam antrenorul sa vina la sala cand s-a intamplat asta si chiar azi nu a putut sa vina X-(...ti-e frica sa mai mergi si ziua pe drum singura!!!acum mi-e putin cam frica de el,pt ca v-am zis,e cam nebun...nu stiu cum o sa reactioneze cand o sa ma vada iar.si dupa ce am vorbit frumos cu el,asta a fost comportamentul lui,dar nah,la ce sa te astepti din partea unor persoane ca el?!acum m-am mai calmat putin,ca dupa ce mi s-a intamplat asta am fost nervoasa toata ziua

Offline

 

#11081 2007-10-17 23:22:49

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: Ce gandesti acum?

annna, sigur ai intrat in vreun super sau hiper market in care se desfasurau promotii..... sunt aatea tipuri si atatea produse le care care exista promoteri, incat as scrie pana maine big_smile
dar in mare nu e foarte greu, depinde mult si de agentia cu care lucrezi (exista agentii de specialitate care recruteaza fete si/sau baieti - de obicei te duci la ei, completezi o fisa, iti fac ei sau duci tu o poza si astfel intri in baza lor de date).
odata ce ai facut asta (pentru inceput la cateva agentii, sa ai mai multe sanse sa fii chemata), astepti sa fii sunata.
in general, pentru fiecare promotie sau eveniment se merge la casting, de obicei la sediul agentiei unde esti inscrisa : cineva de la agentia resepctiva cu cel putin o persoana de la firma care vrea sa-si promoveze produsele fac o selectie a fetelor pe care le considera potrivite pt ceea ce le trebuie lor. conteaza si aspectul fizic, dar si capacitatea de a retine si reda informatii despre produsul X.
partea buna a promotiilor e ca majoritatea se desfasoara in week-enduri, adica poti face un banut in perioada in care mergi la liceu sau la facultate si cursurile nu-ti permit sa te angajezi full-time. de asemenea, intalnesti multe persoane noi, esti mereu in contact cu oamenii, inveti chestii utile (eu am promovat masini, aspiratoare, sucuri, vopsea de par, sampoane, bauturi, biscuiti, produse de slabit, telefoane mobile etc).
partea naspa e ca unele sunt platite relativ prost pentru timpul pe care il petreci in picioare si banii se iau relativ tarziu: cel devreme la 3 saptamani de la incheierea promotiei (agentia te plateste). sunt obositoare, mai ales daca stai minim 6 ore la o promotie si mai ales ca de multe ori ai "clienti misteriosi", adica persoane din cadrul firmei X ale carei produse le promovezi care iti pun tot felul de intrebari sa vada cum te descurci. unele promotii au si target: esti platita cu o suma nu f mare pe ora, insa daca vinzi cel putin Z produse, primesti mai mult.
cam atat pe scurt... sunt multe de zis aici..... ideea e ca inceputul e mai greu, iar daca atunci and mergi sa te inscrii la o agentie, daca la rubrica "experienta" nu scrii nimic, ai sanse mici sa fii chemata, de-aia eu am sfatuit pe toata lumea sa minta ceva acolo, ca aia de la agentie nu prea au de unde sa stie ca tu chiar n-ai participat la promotia cutare. numai sa stii ce sa spui daca esti intrebata ce ai avut de facut in cadrul ei...

bafta! si pt alte detalii (cum ar fi agentii la care sa te duci), mergi si intreaba fetele promotoare dintr-un magazin, in orasul unde stai tu: cere-le detalii: daca le convin banii, programul, daca aia de la agentie sunt seriosi si daca mai au nevoie de fete.. daca totul e ok, ia datele de contact si mergi la inscriere wink


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#11082 2007-10-17 23:26:52

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: Ce gandesti acum?

deea04 a scris:

ce nebuni mai exista in lumea asta...a incercat unu sa se dea la mine azi intr-un mod foarte ciudat.e putin cam nebun si incerc mereu sa il evit dar azi nu am putut sa fac lucrul asta si dintr-o data il vad ca se apropie de mine,sa ma ia in brate,sa ii dau "o gurita",exact asa s-a exprimat.am inceput toata sa tremur de nervi cand am vazut ce ganduri are si cand m-a luat in brate am tipat foarte tare sa ma lase in pace si l-am lovit,iar apoi el a inceput sa fuga dupa mine...parca e luata dintr-un film faza,dar chiar asa s-a intamplat.imi asteptam antrenorul sa vina la sala cand s-a intamplat asta si chiar azi nu a putut sa vina X-(...ti-e frica sa mai mergi si ziua pe drum singura!!!acum mi-e putin cam frica de el,pt ca v-am zis,e cam nebun...nu stiu cum o sa reactioneze cand o sa ma vada iar.si dupa ce am vorbit frumos cu el,asta a fost comportamentul lui,dar nah,la ce sa te astepti din partea unor persoane ca el?!acum m-am mai calmat putin,ca dupa ce mi s-a intamplat asta am fost nervoasa toata ziua

si eu am intalnit tot felul de creaturi azi... si-n metrou si pe strada, am crezut k mor de draci.... cel putin in mijloacele de transport in comun sunt tot felul de libidinosi care profita de aglomeratie sa-ti sufle in ureche, sa te atinga, sa se impinga in tine, unii miros de cazi pe spate.... bleaaaaaah
iar pe strada nu mai zic... si eu ma trezesc ba cu cate o mana pe cur, ba cu expresii de genul "sa ti-o trag la bucile alea tari", ba azi m-a intrebat unu' daca ma grabesc ca ar vrea sa ma invite la un suc... neutral
si de curand m-a pupat unu' intr-un magazin... imi venea sa urlu de draci


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

 Publicitate


loading...

#11083 2007-10-17 23:37:19

deea04
New member
Inregistrat: 2006-09-05
Mesaje: 96

Re: Ce gandesti acum?

tipul asta care nu mi-a dat mie pace azi a fost chiar agresiv,ca daca incerca doar sa ma ia in brate si atat nu era chiar asa grav.chiar nu stiu cum am reusit sa scap de el,nici nu pot sa imi dau seama cum am putut sa ies din bratele lui si sa-l mai si lovesc :-|.l-am lovit pentru ca altfel nu puteam sa scap de el,sa nu credeti acum ca m-am apucat eu de nebuna sa il lovesc lol.dupa ce l-am lovit am iesit pe strada m-a lasat in pace (sala e intr-un loc mai retras,nu se vede din drum nimic)...noapte buna fetelor,eu merg acum la somn smile

Offline

 

#11084 2007-10-17 23:44:40

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: Ce gandesti acum?

multumesc senorita.... s-a facul lumina si in capshorul meu pt ca, desi in mare lucrurile astea imi sunt cunoscute... cand am auzit simplu.. "ma apuc de promotia x..." n-am inteles nimic clar big_smile ms mult, scumpa puss
somn usor fetelor >big_smile<


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#11085 2007-10-17 23:46:50

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: Ce gandesti acum?

nb fetele smile


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#11086 2007-10-18 00:00:40

Reina
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-02-01
Mesaje: 3881

Re: Ce gandesti acum?

Nb pusspuss


Mamica de 2 pui scumpi

Offline

 

#11087 2007-10-18 01:37:46

pink_butterfly
Insomniac member
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 8371

Re: Ce gandesti acum?

cred ca o sa ma bag si eu la nani in curand caci este prea frigggg!!!


http://www.youtube.com/watch?v=mwMdO3HK_ws our song hjarta
em todas as ruas do amor seras meu e eu serei tua hjarta
http://www.youtube.com/watch?v=DDuLPHsIuTg

Offline

 

#11088 2007-10-18 06:44:42

blue*girl
Sr. member
Inregistrat: 2007-06-26
Mesaje: 1373

Re: Ce gandesti acum?

urasc sa invatz de dimineatza....mi-e sooomnnnnnnnnnnn+oboseala+nervi+frig+foame+lene+teme nefacute+intarzii la sc neutral


~ _orice sfarsit e un nou inceput_~

Offline

 

#11089 2007-10-18 06:44:57

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: Ce gandesti acum?

neatza big_smile


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#11090 2007-10-18 08:30:39

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Ce gandesti acum?

neatza! nu ma duc la cursul de la 8,ca azi noapte la 4 n'aveam somn...ma duc la 10.....buay nu se poate ce emotionata eran azi-noapte ca vine:D ma gandeam la de toate...ma gandeam sa'i zic mamei ca dorm la el cand vinr..eram hotarata,dar cand am vazut'o de dimineata...mi'am dat seama ca mi'e mai frica de ea ca de altceva:))


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#11091 2007-10-18 10:47:11

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: Ce gandesti acum?

Pai de ce iubita.....ti-a zis ceva de dimineatza?


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#11092 2007-10-18 11:44:20

AdA_Ad9
Hero member
De la: Bucuresti-in mare parte:D
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2193

Re: Ce gandesti acum?

ma doale capul...si tlebuie sa invat sad vleau la bitu in blatzica grater ce dol imi e de el sad


Să dărui totul, să sacrifici totul fără speranţă de răsplată;asta inseamnă iubire.Albert Camus

Offline

 

#11093 2007-10-18 12:02:54

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: Ce gandesti acum?

oare imi mai vine luna asta sau fac economie la tampoane?


mami de minuni hjarta

Offline

 

#11094 2007-10-18 12:07:47

Soleil
Addicted member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 13180

Re: Ce gandesti acum?

eu_vreau a scris:

oare imi mai vine luna asta sau fac economie la tampoane?

poate faci economie...asa, vreo 9 luni... tin pumnii!!!

maine merg la doctor, mi-i frica, :-S


"Viaţa se compune din ţevi sparte, din robinete care curg, din tencuieli coşcovite, din plase pe care le cari de la piaţă, din rufe care le speli, din coate-n tramvaie, dar şi din Bach şi din Beethoven, din Shakespeare şi din Tolstoi, din Eminescu şi din Blaga, din Michelangelo şi din Ţuculescu. Totul e viaţă."
Thé à la menthe hjarta

Offline

 

#11095 2007-10-18 12:20:27

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: Ce gandesti acum?

eee...as vrea eu...da' nu-s...azi sunt 3 saptamani de intarziere. mi-am facut teste dar nu-i nic.

bafta maine si sa ne spui cum a fost puss


mami de minuni hjarta

Offline

 

#11096 2007-10-18 12:24:06

Soleil
Addicted member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 13180

Re: Ce gandesti acum?

imi pare rau....offf....
maine seara ma duc, oricum stau cu grija...


"Viaţa se compune din ţevi sparte, din robinete care curg, din tencuieli coşcovite, din plase pe care le cari de la piaţă, din rufe care le speli, din coate-n tramvaie, dar şi din Bach şi din Beethoven, din Shakespeare şi din Tolstoi, din Eminescu şi din Blaga, din Michelangelo şi din Ţuculescu. Totul e viaţă."
Thé à la menthe hjarta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.