homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum?-618


#11724 2007-10-23 23:37:49

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Ce gandesti acum?

ti'am zis eu...instinctul de supravietuire rulz!!!tongue poti sa fi oricat de trist din mii de motive....la un moment dat totusi iti aduci aminte ca trebuie sa traiesti...si nu poti trai in depresie! atunci ridici capul,si zambesti frumusetii vietii!


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 



#11725 2007-10-23 23:57:47

pink_butterfly
Insomniac member
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 8371

Re: Ce gandesti acum?

pfuai,cat am avut de recuperat!ce bine e cand ai atatea de citit pe forum,pacat ca nu sunt toate de bine si ca nu prea mai am timp sa si scriu la randul meu...
simy...deja e a nu stiu cata oara cand te plangi de reactiile "dragului" tau iubit.ma intreb cate mai esti dispusa sa suporti,tot nu-ti dai seama ca acest "specimen" nu te merita?!nu mai suferi si nu mai varsa nici macar o lacrima pt el...gata!move on!
azi am fost la practica,la fostul meu liceu.doar am asistat,saptamana viitoare cred ca voi si preda.deja am emotii...a fost frumos ca mi-a trezit multe amintiri din anii de liceu cu gasca mea de fete nebune,ce dor imi e de perioada aia,a fost cea mai frumoasa...
azi a venit sa ma ia de la liceu.ce dragutz e cand vine prietenul sa te ia...pacat ca apoi am fost nevoita sa-l expediez pt ca veneau ai mei pe la mine si inca nu vreau sa le fac cunostinta,e prea devreme...
se pare ca gandesc foarte mult la ora asta...maine cred ca iar n-o sa ma trezesc sa ma duc la scoala...


http://www.youtube.com/watch?v=mwMdO3HK_ws our song hjarta
em todas as ruas do amor seras meu e eu serei tua hjarta
http://www.youtube.com/watch?v=DDuLPHsIuTg

Offline

 

#11726 2007-10-24 00:02:45

SonneAle
Addicted member
De la: balamuc
Inregistrat: 2006-12-14
Mesaje: 10519

Re: Ce gandesti acum?

pffffff, simy, ia atitudine!!!! nu se poate sa te trateze asa!!!! i-as taia beregata! 
numai ce am revenit de la vecina si scumpa mea prietena... a avut o discutie mai mult decat urata si vulgara cu fostul ei prieten... bine ca am fost acolo langa ea si i-am intors amandoua fiecare replica badaranului!!!! doamneeeeee, chiar asa sa fie???? plin de tzarani????  chiar asa??? 99% dintre ei sa fie atat de porci??? mi-e greu s-accept asta si aiurea sa o spun in fatza fetelor care in prezent traiesc o frumoasa poveste de dragoste!!! OMG, fetelor si voi sa cascati bine ochii!!!!  stai o vreme buna langa om si nu stii cine e cu adevarat, iti plange, iti spune ca te iubeste si apoi???? pfffffffff, gata!!!!  incep sa ma amuz neutral   

janis, sunt deja o feminista inraita, dovada ca imi dau si licenta pe tema feminismului tongue big_smile


There ain't no sunshine now that he's gone

Offline

 

#11727 2007-10-24 00:04:35

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

Re: Ce gandesti acum?

Alezzone a scris:

aiurea sa o spun in fatza fetelor care in prezent traiesc o frumoasa poveste de dragoste!!! OMG, fetelor si voi sa cascati bine ochii!!!!  stai o vreme buna langa om si nu stii cine e cu adevarat, iti plange, iti spune ca te iubeste si apoi???? pfffffffff, gata!!!!  incep sa ma amuz neutral

Subscriu... eu sunt printre cele cu povestea frumoasa de dragoste.. Acu na... daca o fi sa fie .. va fi! Daca nu... vom vedea!

Offline

 

#11728 2007-10-24 00:05:10

Cassiopeia
Insomniac member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-03-09
Mesaje: 9529

Re: Ce gandesti acum?

grater( cre k d data asta pun stop..ori se schimba ori bagaju si la gara


Sim y 

Offline

 

 Publicitate


loading...

#11729 2007-10-24 00:05:40

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

Re: Ce gandesti acum?

simy_alexandra a scris:

grater( cre k d data asta pun stop..ori se schimba ori bagaju si la gara

ASA!

Offline

 

#11730 2007-10-24 00:07:35

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Ce gandesti acum?

Da sunt de acord....dar trebuie sa traiesti nu?big_smilebig_smile sa traiesti e frumos..si pe urma daca o fi....n'a murit nimeni de inima neagra!Nimeni!
oops ale...pai eu imi fac pe ..langa....tema dictatorului!! asta ce inseamna?rotfl


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#11731 2007-10-24 00:09:02

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Ce gandesti acum?

ASHA simy,...asha!!
pai feminista ne-feminista.....eu's prea indragostita de...el presidente:)) ca sa'i fac sau sa gandesc rau despre posesorul lui:Dbig_smilesmile)


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#11732 2007-10-24 00:54:29

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Ce gandesti acum?

apai daca nimeni nu mai zice nimic..la culcare cu mine! de cand ar fi trebuit!tongue


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#11733 2007-10-24 01:04:35

Shosanna
Insomniac member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2007-04-26
Mesaje: 8836

Re: Ce gandesti acum?

deci iar ne'am ciondanit da macar de data asta nu am mai plans : a avut incredere sa ma lase la calcu lui fara sa fie el acasa, si eu am inceput sa ma uit la poze...dar jur ca (,) cautam un film, si am nimeri folderu Photos, si a inceput curiozitatea...si dupa ce am vz pozele cu mine , m'am uitat si dupa pozele cu fosta, si m'am uitat doar la 3 poze cu ea si atat...si cand a venit el acasa i'am zis ca simteam ca il mint cu ceva, si a zis ca nu poate sa mai aiba incredere in mine cu calcu asta, ca m'a rugat de atatea ori sa ii cer voie ca nu zice "nu" dar ca nu suporta sa umblu eu de nebuna si ca mi'a zis asta de o mie de ori si ca nu intelege de ce nu ma gandesc inainte de a imi satisface o curiozitate ca acest lucru il va deranja pe el si etc etc etc...dar nu inteleg...acele poze nu m'au deranjat ca le'am vz, nu au schimbat nik in mine(decat faptu k pareau f fericiti si m'a secat da mi'a trecut repde) si am incercat sa ii explic ca NU m'ar deranja sa se uite la pozele din calcu meu fara sa imi ceara voie si etc etc...de ce tre sa faca atata haz de necaz....bine...ca pe urma a urmat impacarea asta e partea a doua big_smile si ca nu mai avea nik si a zis ca doar l'am enervat dar ca nu s'a suparat ca nu poate sa stea suparat pe mine...dar tot as vrea sa fie...nu stiu cum....


Reach for the stars ,so if you fall you land on a cloud... wink
bebe

Offline

 

#11734 2007-10-24 01:09:32

pink_butterfly
Insomniac member
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 8371

Re: Ce gandesti acum?

ce ceata e afara,brrr!mi-am luat cel mai recent episod din prison break si o sa ma bag in patutz sa-l vad...noapte buna!


http://www.youtube.com/watch?v=mwMdO3HK_ws our song hjarta
em todas as ruas do amor seras meu e eu serei tua hjarta
http://www.youtube.com/watch?v=DDuLPHsIuTg

Offline

 

#11735 2007-10-24 01:43:36

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Ce gandesti acum?

noapte buna pink! doamne ce m'a luat sughitzu..cine ma pomeneste oare??la ora asta?:-?

Ultima oara a fost editat de JanisJoplin (2007-10-24 01:44:07)


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#11736 2007-10-24 02:02:10

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Ce gandesti acum?

fetelor mi s'a pus pata...l'am vazut acum cateva zile pe gyuri pascu...intra la un restaurant chinezesc...si era cu un actor..nush ce cautau aici..si pe ploaia asta..macar sa fi fost la plaja,vara....nu's obisniuita sa vad pers.publice decat vara pe aici:P   bay si pe actorul ala...nush cum il cheama..si'mi spune atatea! deci mor..shtiam..si am uitat!sad deci este alb asha la fatza....inalt cat de cat....cu ochi albastrii..fff albastrii..shaten asha cu parul pe spate...foarte foarte foarte dramatic el asha..teatral(doar e actor nu?lol ) sper ca intelegeti...cu o fatza de pana si cand nu joaca,pe strada...are o fatza de tragedie antica!tongue dramatic pana la penibil deci:P sper sa shtiti voi..astept raspunsuri maine....mooorrr de curiozitateeeee!


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#11737 2007-10-24 02:05:28

persifona
Vizitator

Re: Ce gandesti acum?

Fi-su lu Florin Piersic?

 

#11738 2007-10-24 02:11:29

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Ce gandesti acum?

nu..dar seamana...!
am gasit pe net george ivascu..n'are ochi albastri...seamana...dar nush...am niste dubii...asta de pe strada parea asha de tanar...arata fresh asha! si george ivascu are niste ani! totusi seamana tare..chiar el parca este...si se leaga unele chestii..cica se joaca chiar zilele astea o scrisoare pierduta cu george ivascu,monica anghel,gyuri pascu!!in bucuresti am inteles..dar o fi ajuns piesa si aici..si de aia erau impreuna!
se leaga..dar ala parea asha tanar.....avea un parpalac asha...paru pe spate...scria "teatru" pe fruntea lui:))


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#11739 2007-10-24 08:10:03

Shosanna
Insomniac member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2007-04-26
Mesaje: 8836

Re: Ce gandesti acum?

mor de somnnnnnnnnn
Neatza !:-S


Reach for the stars ,so if you fall you land on a cloud... wink
bebe

Offline

 

#11740 2007-10-24 08:21:57

mihaitza
Full member
De la: Iasi
Inregistrat: 2007-10-20
Mesaje: 387

Re: Ce gandesti acum?

:-< uff munca....ce vreme naspha...


lov u pusspuss

Offline

 

#11741 2007-10-24 09:25:08

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Ce gandesti acum?

imi bag picioarele in tot..........


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#11742 2007-10-24 09:34:45

C.R.B.L
Full member
Inregistrat: 2007-09-01
Mesaje: 514

Re: Ce gandesti acum?

nasol k ploua... insa mi-a inseninat iubi ziua ink de dimineatza hjarta o iubeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesc

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.