homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum?-634


#12028 2007-10-26 14:11:28

micaella4
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-07-06
Mesaje: 4144

Re: Ce gandesti acum?

..ca sa-ti gasesti mai usor blugi, nu, ralucaelena? big_smile wink

Offline

 



#12029 2007-10-26 14:12:35

brunetzik
Insomniac member
De la: cluj-napoca
Inregistrat: 2007-02-23
Mesaje: 7332

Re: Ce gandesti acum?

in sf am ajuns si eu sa stau un pik pe net


dragostea este ceea ce tine doi oameni impreuna.......dragostea este o boala fara de care nu poti fi sanatos

Offline

 

#12030 2007-10-26 14:13:03

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Ce gandesti acum?

ca sa fiu multumita de felul in care arat,dar si din alte motive........... smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#12031 2007-10-26 14:13:20

Soleil
Addicted member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 13180

Re: Ce gandesti acum?

micaella4 a scris:

am un coleg la job-ul asta cu care as da de pamant, dak as putea!!!
me pissed off!

am avut si eu unul de asta...de fapt chiar 2....mama, ce draci imi faceau!!


"Viaţa se compune din ţevi sparte, din robinete care curg, din tencuieli coşcovite, din plase pe care le cari de la piaţă, din rufe care le speli, din coate-n tramvaie, dar şi din Bach şi din Beethoven, din Shakespeare şi din Tolstoi, din Eminescu şi din Blaga, din Michelangelo şi din Ţuculescu. Totul e viaţă."
Thé à la menthe hjarta

Offline

 

#12032 2007-10-26 14:13:21

Ank-Su-Namun
Sr. member
De la: Londra
Inregistrat: 2006-12-09
Mesaje: 1830

Re: Ce gandesti acum?

vreau si eu un "one night stand"...dar sa fie cu cine vreau eu...


....Thought I never fall in love again...but ur out a perfect gentleman... hjarta

Offline

 

 Publicitate


loading...

#12033 2007-10-26 14:15:23

barbara_mori
Hero member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2157

Re: Ce gandesti acum?

ralucaelena a scris:

si singura nu ma duc ca mie frica

barbara de ce sa iti fie frica?

imi e frica singura prin buc:D chiar si in amiaza mare...pe la romana chiar cand mergeam eu ff linistita 3 tampiti s-au luat de mine,aveam gecutza desfacuta si mi-i se vedea bluza...fiindca frig mi-au zis" mancati-as sfacurile alea sculate"rotfl2)) m-am inrosit toata...sunt obisnuita sa ma claxoneze tampitii sau sa fluiere chestii...dar asa sa se apropie de mine,sa ma atinga sau sa imi vb asa nuuu...si dasta evit sa merg singura in buc si sa mai fiu si cu transport in comun..cand mi-oi lua permisu atfel sta treaba:D


Pentru a fi popular da-le oamenilor vesti bune despre obiceiurile lor proaste!

Offline

 

#12034 2007-10-26 14:16:11

micaella4
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-07-06
Mesaje: 4144

Re: Ce gandesti acum?

nicolle_rox a scris:

micaella4 a scris:

am un coleg la job-ul asta cu care as da de pamant, dak as putea!!!
me pissed off!

am avut si eu unul de asta...de fapt chiar 2....mama, ce draci imi faceau!!

oricum, in fiecare zi din sapt asta l-am injurat de minim 3 ori.. ma mir ca nu si-a rupt gatul pe unde a fost plecat. lol

Offline

 

#12035 2007-10-26 14:17:35

Soleil
Addicted member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 13180

Re: Ce gandesti acum?

barbara_mori a scris:

ralucaelena a scris:

si singura nu ma duc ca mie frica

barbara de ce sa iti fie frica?

imi e frica singura prin buc:D chiar si in amiaza mare...pe la romana chiar cand mergeam eu ff linistita 3 tampiti s-au luat de mine,aveam gecutza desfacuta si mi-i se vedea bluza...fiindca frig mi-au zis" mancati-as sfacurile alea sculate"rotfl2)) m-am inrosit toata...sunt obisnuita sa ma claxoneze tampitii sau sa fluiere chestii...dar asa sa se apropie de mine,sa ma atinga sau sa imi vb asa nuuu...si dasta evit sa merg singura in buc si sa mai fiu si cu transport in comun..cand mi-oi lua permisu atfel sta treaba:D

eu - in iasi - am primit si cateva pipaieli pe fund, ziua, pe strada...singura, n-aveam de unde sa ma pun cu 3 malaci... mi-e frica si mie, ca am fost urmarita de 2 ori pana in scara blocului.. sad


"Viaţa se compune din ţevi sparte, din robinete care curg, din tencuieli coşcovite, din plase pe care le cari de la piaţă, din rufe care le speli, din coate-n tramvaie, dar şi din Bach şi din Beethoven, din Shakespeare şi din Tolstoi, din Eminescu şi din Blaga, din Michelangelo şi din Ţuculescu. Totul e viaţă."
Thé à la menthe hjarta

Offline

 

#12036 2007-10-26 14:17:46

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Ce gandesti acum?

barbara_mori a scris:

ralucaelena a scris:

si singura nu ma duc ca mie frica

barbara de ce sa iti fie frica?

imi e frica singura prin buc:D chiar si in amiaza mare...pe la romana chiar cand mergeam eu ff linistita 3 tampiti s-au luat de mine,aveam gecutza desfacuta si mi-i se vedea bluza...fiindca frig mi-au zis" mancati-as sfacurile alea sculate"rotfl2)) m-am inrosit toata...sunt obisnuita sa ma claxoneze tampitii sau sa fluiere chestii...dar asa sa se apropie de mine,sa ma atinga sau sa imi vb asa nuuu...si dasta evit sa merg singura in buc si sa mai fiu si cu transport in comun..cand mi-oi lua permisu atfel sta treaba:D

barbara la cati sau dat la mine in bucuresti mai finut sau mai putin finut,trebuia sa stau numai inchisa in casa rotfl


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#12037 2007-10-26 14:20:32

micaella4
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-07-06
Mesaje: 4144

Re: Ce gandesti acum?

nicolle_rox a scris:

barbara_mori a scris:

ralucaelena a scris:

si singura nu ma duc ca mie frica

barbara de ce sa iti fie frica?

imi e frica singura prin buc:D chiar si in amiaza mare...pe la romana chiar cand mergeam eu ff linistita 3 tampiti s-au luat de mine,aveam gecutza desfacuta si mi-i se vedea bluza...fiindca frig mi-au zis" mancati-as sfacurile alea sculate"rotfl2)) m-am inrosit toata...sunt obisnuita sa ma claxoneze tampitii sau sa fluiere chestii...dar asa sa se apropie de mine,sa ma atinga sau sa imi vb asa nuuu...si dasta evit sa merg singura in buc si sa mai fiu si cu transport in comun..cand mi-oi lua permisu atfel sta treaba:D

eu - in iasi - am primit si cateva pipaieli pe fund, ziua, pe strada...singura, n-aveam de unde sa ma pun cu 3 malaci... mi-e frica si mie, ca am fost urmarita de 2 ori pana in scara blocului.. sad

cand eram prin liceu, parca eram mai curajoasa...cu putin inima stransa, dar tot ma intorceam cateodata singura din discoteca...juma' de ora de mers pe jos...
dar acum, in iasi, dupa 9 nu mai ies singura pe strazi...decat dak e sa am maxi-taxi direct in fata blocului.
apropo...tu in ce zona stai? alexandru cumva?

Offline

 

#12038 2007-10-26 14:21:18

barbara_mori
Hero member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2157

Re: Ce gandesti acum?

ralucaelena a scris:

barbara_mori a scris:

ralucaelena a scris:

si singura nu ma duc ca mie frica

barbara de ce sa iti fie frica?

imi e frica singura prin buc:D chiar si in amiaza mare...pe la romana chiar cand mergeam eu ff linistita 3 tampiti s-au luat de mine,aveam gecutza desfacuta si mi-i se vedea bluza...fiindca frig mi-au zis" mancati-as sfacurile alea sculate"rotfl2)) m-am inrosit toata...sunt obisnuita sa ma claxoneze tampitii sau sa fluiere chestii...dar asa sa se apropie de mine,sa ma atinga sau sa imi vb asa nuuu...si dasta evit sa merg singura in buc si sa mai fiu si cu transport in comun..cand mi-oi lua permisu atfel sta treaba:D

barbara la cati sau dat la mine in bucuresti mai finut sau mai putin finut,trebuia sa stau numai inchisa in casa rotfl

pai stiu...pana la urma nu am c sa fac....cand imi iau masina o sa vin si singura,la facultate si asa....dar ma simt si in siguranta asa,nuj sa stiu pe cineva cu mn....m-am obisnuit asa....de putine ori am fost singurica in buc,si numai in zone populate bine de tot....ca de exp am fost in berceni la cineva vai doamne ce e acolo..brrr mai ales cand am iesit din metrou la piata sudului,e vai si amar de tine noaptea pe acolo,cati tigani si golani sunt...de e periferie...dar nu mi-am imgainat ca arata in halul ala berceni sau oamenii de acolo..bine am fost putin mai departe de piata sudului atat,si ce am vaz acolo m-am ingrozit....si cate cartiere nu or fi asa,cre' ca singura pe acolo,ma omor eu singura inainte sa se ia vreunu de mine


Pentru a fi popular da-le oamenilor vesti bune despre obiceiurile lor proaste!

Offline

 

#12039 2007-10-26 14:22:41

brunetzik
Insomniac member
De la: cluj-napoca
Inregistrat: 2007-02-23
Mesaje: 7332

Re: Ce gandesti acum?

dak ar fi se ne uitam dupa toti nebunii obsedati nu am mai putea iesi din casa......peste tot este plin de ei


dragostea este ceea ce tine doi oameni impreuna.......dragostea este o boala fara de care nu poti fi sanatos

Offline

 

#12040 2007-10-26 14:23:44

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: Ce gandesti acum?

de ce nu mai ajunge odata cesafac imi fac griji.....trebuia sa fie deja acasa,sper sa nu fi patit ceva sad


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#12041 2007-10-26 14:24:24

luna_amara
Hero member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 2756

Re: Ce gandesti acum?

jocu asta nu mi da pace,am devenit obsedata de el!


take me as i am or watch me as i go!

Offline

 

#12042 2007-10-26 14:26:20

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Ce gandesti acum?

barbara_mori a scris:

ralucaelena a scris:

barbara_mori a scris:


imi e frica singura prin buc:D chiar si in amiaza mare...pe la romana chiar cand mergeam eu ff linistita 3 tampiti s-au luat de mine,aveam gecutza desfacuta si mi-i se vedea bluza...fiindca frig mi-au zis" mancati-as sfacurile alea sculate"rotfl2)) m-am inrosit toata...sunt obisnuita sa ma claxoneze tampitii sau sa fluiere chestii...dar asa sa se apropie de mine,sa ma atinga sau sa imi vb asa nuuu...si dasta evit sa merg singura in buc si sa mai fiu si cu transport in comun..cand mi-oi lua permisu atfel sta treaba:D

barbara la cati sau dat la mine in bucuresti mai finut sau mai putin finut,trebuia sa stau numai inchisa in casa rotfl

pai stiu...pana la urma nu am c sa fac....cand imi iau masina o sa vin si singura,la facultate si asa....dar ma simt si in siguranta asa,nuj sa stiu pe cineva cu mn....m-am obisnuit asa....de putine ori am fost singurica in buc,si numai in zone populate bine de tot....ca de exp am fost in berceni la cineva vai doamne ce e acolo..brrr mai ales cand am iesit din metrou la piata sudului,e vai si amar de tine noaptea pe acolo,cati tigani si golani sunt...de e periferie...dar nu mi-am imgainat ca arata in halul ala berceni sau oamenii de acolo..bine am fost putin mai departe de piata sudului atat,si ce am vaz acolo m-am ingrozit....si cate cartiere nu or fi asa,cre' ca singura pe acolo,ma omor eu singura inainte sa se ia vreunu de mine

eu in berceni stau big_smile. si da la piata sudului sunt persoane mai colorate,dar nu am avut probleme poate unul care se uita mai lung dar il ignor.si saptamana sta o sa ma mut in rahova rotfl2) si frica tot nu imi este am stat ceva pe acolo in ultimele saptamani si prea marea mea surpriza nu sa luat nimeni de mine sau sa ma agate cineva,in berceni in fiecare zi se gaseste cate unul sa imi faca oferte,si prin centru la fel ..............


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#12043 2007-10-26 14:26:22

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: Ce gandesti acum?

Doamne ce stare naspa am......maine e ziua mea. si nu mai am chef de nimic si de nimeni.....m-am certat cu o gramada de lume...La munca e stres mare, la facultate cu licenta la fel...... M-am certat si cu iubitu......sunt si pe stop....Imi bag........


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#12044 2007-10-26 14:54:20

andrada79
Full member
De la: orasul celor 7 coline
Inregistrat: 2007-02-18
Mesaje: 883

Re: Ce gandesti acum?

adrianastoichitoiu a scris:

ce bebe frumos ai andrada79! sa-ti traiasca!

multumesc! asa zice lumea, ca e un copil reusit. eu il vad insa excesiv de obraznic.


"Şi chiar dacă mă vei mai iubi
Peste crivăţul iernii ce vine,
Fără braţe, cu ochii pustii
N-am să am ce întinde spre tine..." (Adrian Paunescu - Copaci fara padure)

Offline

 

#12045 2007-10-26 15:00:33

just-me
Hero member
Inregistrat: 2007-02-04
Mesaje: 2067

Re: Ce gandesti acum?

important e sa fie sanatos...obraznica(se corecteaza cu timpu tongue ) da sa fie sanatos!

Offline

 

#12046 2007-10-26 15:18:43

Emilya
Platinum member
De la: munte
Inregistrat: 2006-07-16
Mesaje: 24754
Site

Re: Ce gandesti acum?

mie nu mi-e frica sa merg noaptea prin bucuresti...adica am venit si la 11-12 noaptea acasa pe jos k nu mai aveam nici autobuz...si nu s-a luat nimeni de mine. Doar replici de genul "Ce faci printeso?" am mai auzit .. dar cu cei de unde stau de pe Calea Ferentari chiar n-am nici o treaba ca eu is aia care saluta pe toata lumea cand iese din casa si m-au invatat...odata eram la un magazin din zona  si intra unu si face "O, sarumana...ai iesit la cumparaturi frumoaso?" la care eu" Pai de nevoie mai mult " big_smile Si in Berceni chiar nu s-a luat nimeni de mine...si daca se uita mai lung sau spun ceva n-au decat k oricum eu sunt cu castile pe ureki si nu ii aud wink


Before I was a mom, I didn't know the feeling of having my heart outside my body
Maia Ecaterina 14.01.2014 hjarta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.