homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum?-675


#12807 2007-11-02 17:44:38

brunetzik
Insomniac member
De la: cluj-napoca
Inregistrat: 2007-02-23
Mesaje: 7332

Re: Ce gandesti acum?

o imbratisare de la mine si suntem alaturi de tine.................


dragostea este ceea ce tine doi oameni impreuna.......dragostea este o boala fara de care nu poti fi sanatos

Offline

 



#12808 2007-11-02 17:47:33

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: Ce gandesti acum?

theSame_ElaElis a scris:

e abia 17.40 si e intuneric.... deprimant! unde e varaaaa?

hai sa o cautam sa o aducem inapoi big_smile


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#12809 2007-11-02 17:49:28

Sammy
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-10-24
Mesaje: 1397

Re: Ce gandesti acum?

pai, barbara, eu zic sa nu-l mai suni, lasa-l pe el sa sune. sa vedem cand vrea sa va vedeti. poate e intr-o pasa mai proasta. dar chiar si asa, ar trebui sa-ti spuna, sa vorbiti despre ce are.


"The supreme happiness in life is the conviction that we are loved - loved for ourselves, or rather, loved in spite ourselves'. Victor Hugo

Offline

 

#12810 2007-11-02 17:49:39

brunetzik
Insomniac member
De la: cluj-napoca
Inregistrat: 2007-02-23
Mesaje: 7332

Re: Ce gandesti acum?

ma alatur si eu sa va ajut


dragostea este ceea ce tine doi oameni impreuna.......dragostea este o boala fara de care nu poti fi sanatos

Offline

 

#12811 2007-11-02 17:51:41

andrutza
Vizitator

Re: Ce gandesti acum?

mi-e somn

 

 Publicitate


loading...

#12812 2007-11-02 17:59:58

barbara_mori
Hero member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2157

Re: Ce gandesti acum?

Sammy a scris:

pai, barbara, eu zic sa nu-l mai suni, lasa-l pe el sa sune. sa vedem cand vrea sa va vedeti. poate e intr-o pasa mai proasta. dar chiar si asa, ar trebui sa-ti spuna, sa vorbiti despre ce are.

oricum nu il mai sun clar....ia mai da-l in aia masii de rasfatat...lu masa sa ii faca asa nu mie....ar trb sa isi de-a seama ca nu v-a mai gasi ca mine..sa il iub atat..si la cate am renuntat pt el..si m-am purtat frum..l-am ajutat mereu,l-am inteles..insa am un sg defect sunt extrem de geloasa..fara mine asta nu iese nicaieri ca iese scandal....au fost si clipe cand l-am lasat cu prietenii lui...s-a mai dus si in club cu ei ,ca vezi doamne se duc toti baietii si s-au imbatat muci..insa de at nu a mai iesit...fiidnca i-am zis asa : iesi cu baietii ies si eu in club cu fetele...si nu i-a convenit....i-am spus cum ma simt cand iese fara mine si nu a mai iesit...asa ca...nuj nuj nuj nuj nuj ma streseaza rau un gand...off neutral


Pentru a fi popular da-le oamenilor vesti bune despre obiceiurile lor proaste!

Offline

 

#12813 2007-11-02 18:02:01

brunetzik
Insomniac member
De la: cluj-napoca
Inregistrat: 2007-02-23
Mesaje: 7332

Re: Ce gandesti acum?

si eu sunt tot asa ori cu mine sau nimik ca nici pe mine nu ma lasa sa ma duk cu fetele


dragostea este ceea ce tine doi oameni impreuna.......dragostea este o boala fara de care nu poti fi sanatos

Offline

 

#12814 2007-11-02 18:02:29

Sammy
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-10-24
Mesaje: 1397

Re: Ce gandesti acum?

mai, barbara, nu cred ca e bine sa fii asa geloasa. de ce sa nu iasa cu prietenii? nu ai incredere in el? daca nu ai, atunci e o problema, daca ai, atunci lasa-l sa iasa cu prietenii. eu ies mereu cu prietenele mele, el de ce sa nu iasa cu prietenii? intr-o relatie mai e nevoie si de spatiu.


"The supreme happiness in life is the conviction that we are loved - loved for ourselves, or rather, loved in spite ourselves'. Victor Hugo

Offline

 

#12815 2007-11-02 18:03:31

theSame_ElaElis
Hero member
De la: Winnie the Pooh
Inregistrat: 2007-10-12
Mesaje: 3707

Re: Ce gandesti acum?

gata... e aici! vara din sufletele nostre de fete sprintzare tongue capul sus barbara... asculta-ti inima.... acolo gasesti rasp.... curaj luna_amara.... poate nu e totul pierdut wink

Offline

 

#12816 2007-11-02 18:04:40

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: Ce gandesti acum?

deadrose a scris:

vreau sex

eu nu mai rezistttttttt neutral

Ultima oara a fost editat de annna (2007-11-02 18:05:24)


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#12817 2007-11-02 18:05:24

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: Ce gandesti acum?

saptamana viitoare pe vremea asta voi fi in aeroport sa-mi astept iubitul hjartahjartahjarta


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#12818 2007-11-02 18:07:58

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: Ce gandesti acum?

haide-ti sa ne facem o asociatie a cautatorilor de zile calde big_smile sa plecam intr-o expeditie si sa gasim vara sa o aducem inapoi big_smilebig_smile


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#12819 2007-11-02 18:08:53

theSame_ElaElis
Hero member
De la: Winnie the Pooh
Inregistrat: 2007-10-12
Mesaje: 3707

Re: Ce gandesti acum?

ma autoproclam shef de trib al cautatorilor tongue

Offline

 

#12820 2007-11-02 18:12:03

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: Ce gandesti acum?

asa f bine big_smile eu o sa ma apuc sa fac un traseu wink si sa vad la ce hoteluri ne cazam pe drum lolrotfl


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#12821 2007-11-02 18:14:20

brunetzik
Insomniac member
De la: cluj-napoca
Inregistrat: 2007-02-23
Mesaje: 7332

Re: Ce gandesti acum?

cred ca tre sa ajungem departe//////////////


dragostea este ceea ce tine doi oameni impreuna.......dragostea este o boala fara de care nu poti fi sanatos

Offline

 

#12822 2007-11-02 18:15:01

barbara_mori
Hero member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2157

Re: Ce gandesti acum?

Sammy a scris:

mai, barbara, nu cred ca e bine sa fii asa geloasa. de ce sa nu iasa cu prietenii? nu ai incredere in el? daca nu ai, atunci e o problema, daca ai, atunci lasa-l sa iasa cu prietenii. eu ies mereu cu prietenele mele, el de ce sa nu iasa cu prietenii? intr-o relatie mai e nevoie si de spatiu.

nici el nu ma lasa sa ies...la fel cum spune si brunetik nu ma lasa..nu il las nici eu atunci....nu..incredere sa zic ca am..insa o fac fiindca nici el nu ma lasa pe mn..zice ca sunt fata ca nuj ce....ca daca se ia vreunu de mn...si ca ies numai cu el...e uite ca i-am zis nu ma lasi ..nu te las nici eu....
the_sameELaELis mi-as asculta acum inima insa...daca mai tarz regret pt alegerea facuta..mereu mi-a fost frica sa iau asa o decizie...asta decand sunt actualul....am zis ca daca fac cva,il pierd si dupa aia voi regreta...si mie asa teama fiindca repet e si primul din viata mea si uite ca imi e mai greu pt asa motive sa o term cu el..daca m-ar insela..ciao baiatul insa asa...parca am o retinere...dar nu ca sunt sigura insa cu alin mi-ar fi mai bine.. o sa fie mai greu la inceput dar il fac rpd sa ma iubeasca....


Pentru a fi popular da-le oamenilor vesti bune despre obiceiurile lor proaste!

Offline

 

#12823 2007-11-02 18:18:05

skumpi
Vizitator

Re: Ce gandesti acum?

barbara_mori a scris:

Sammy a scris:

pai, barbara, eu zic sa nu-l mai suni, lasa-l pe el sa sune. sa vedem cand vrea sa va vedeti. poate e intr-o pasa mai proasta. dar chiar si asa, ar trebui sa-ti spuna, sa vorbiti despre ce are.

oricum nu il mai sun clar....ia mai da-l in aia masii de rasfatat...lu masa sa ii faca asa nu mie....ar trb sa isi de-a seama ca nu v-a mai gasi ca mine..sa il iub atat..si la cate am renuntat pt el..si m-am purtat frum..l-am ajutat mereu,l-am inteles..insa am un sg defect sunt extrem de geloasa..fara mine asta nu iese nicaieri ca iese scandal....au fost si clipe cand l-am lasat cu prietenii lui...s-a mai dus si in club cu ei ,ca vezi doamne se duc toti baietii si s-au imbatat muci..insa de at nu a mai iesit...fiidnca i-am zis asa : iesi cu baietii ies si eu in club cu fetele...si nu i-a convenit....i-am spus cum ma simt cand iese fara mine si nu a mai iesit...asa ca...nuj nuj nuj nuj nuj ma streseaza rau un gand...off neutral

forgetit nu te mai stresa aiureah....asa am fost si eu miercuri si joi..nici un chef...d nimik..nici macar d iubi...asta nu inseamna k am avut ceva..pur si simplu vroiam sa stau singura..eu cu mine ! bine k azi de`abia am asteptat sa`l vadd smile
stai linistita...ai sa vezi k mai spre seara o sa te caute..sau maine cel tarziu big_smile
* atunci il poti trimite u la plimbare lol

 

#12824 2007-11-02 18:19:08

Shosanna
Insomniac member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2007-04-26
Mesaje: 8836

Re: Ce gandesti acum?

din cauza faptului k nu stiu ce cadou sa ii iau cand facem un an (peste o sapt jum), l'am pus sa promita ca nu ne luam nik, si cam asa a decurs discutia:
El : Hai mai iubita, macar o floare si o ciocolata!
Eu: Bine, dar doar atat!!!! Promite ca nu dam mai mult de 50.000!
El: Pai numai floarea e mai mult de 50 de mii!Hai de 100 de mii
Eu : Bine, promite ca o sa fie pana in 100!
El: Promit.....dar daca o sa fie 105mii eu ce sa fac?
Eu: Ai promisssss 100mii !!!!
El: Bine bine, 100mii


big_smile si asa am scapat de stresu cu cadou de ziua noastra....dar eu ce ii iau de Sf Mihail si Gavril?grater(


Reach for the stars ,so if you fall you land on a cloud... wink
bebe

Offline

 

#12825 2007-11-02 18:21:12

barbara_mori
Hero member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2157

Re: Ce gandesti acum?

pai asa fac..sa ma caute in cont ca nici maine nu am chef sa il vad..ma duc cu mama sa caut cva de imbracat si pe seara vin invitatii ca e ziua lu tata..si imi vin neamurile si stau cu ei...nu e vb ca m-a trimis el la plimbare ca nu m-a trimis...atat ca as fi vrut sa ramana la mine azi...sau sa ma ia la el,insa a pref sa vb pe net...e i-a mai da-l naibi..ca eu am inceput sa visez la altcva acum hjarta


Pentru a fi popular da-le oamenilor vesti bune despre obiceiurile lor proaste!

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.