homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum?-87


#1635 2007-07-02 21:25:11

puioanca
Full member
Inregistrat: 2006-12-27
Mesaje: 989

Re: Ce gandesti acum?

nu se mai gata imputita de sesiune...imi vine sa ma urc pe pereti


Daca iubesti pe cineva lasa-l sa plece...daca se intoarce inapoi e al tau, daca nu, inseamna k nu a fost niciodata...

Offline

 



#1636 2007-07-02 21:26:48

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Ce gandesti acum?

mai stau o zi in bucuresti big_smile maine seara dorm la ubitul meu big_smile,sper sa imi iasa bine analizele smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#1637 2007-07-02 21:28:32

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: Ce gandesti acum?

Tocmai a plecat iubitu de la mine.....hmmmmmm......au iesit scantei.....de 3 ori


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#1638 2007-07-02 22:26:03

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: Ce gandesti acum?

mi-e somn..


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#1639 2007-07-03 09:59:03

Alexia_me
Full member
Inregistrat: 2007-04-27
Mesaje: 435

Re: Ce gandesti acum?

Vreau sa-mi treaca spottingul asta pana plec la mare si raceala asta mica ca ma deranjeaza:((


Unul langa altul pentru totdeauna...

Offline

 

 Publicitate


loading...

#1640 2007-07-03 10:02:34

angelaflory
Hero member
De la: F.City
Inregistrat: 2006-12-27
Mesaje: 2882

Re: Ce gandesti acum?

vreau sa iasa iuby din examenul de licenta...sper ca a facut sad


"Munceste ca si cum nu ai avea nevoie de bani. Iubeste ca si cand nimeni nu te-a facut vreodata sa suferi. Danseaza ca si cand nimeni nu te vede. Canta de parca nu te-ar auzi nimeni. Traieshte ca shi cum paradisul ar fi pe pamant ..."

Offline

 

#1641 2007-07-03 10:16:17

isis
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2005-09-01
Mesaje: 215

Re: Ce gandesti acum?

sunt trista si am nervi sad

Offline

 

#1642 2007-07-03 10:17:38

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: Ce gandesti acum?

nu se mai termina sesiunea asta...?!?!?!?!


mami de minuni hjarta

Offline

 

#1643 2007-07-03 11:53:21

barbara_mori
Hero member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2157

Re: Ce gandesti acum?

hai...hai odata


Pentru a fi popular da-le oamenilor vesti bune despre obiceiurile lor proaste!

Offline

 

#1644 2007-07-03 11:54:41

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Ce gandesti acum?

mama lor de facturi sad


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#1645 2007-07-03 11:58:26

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: Ce gandesti acum?

de ce trece timpul asa  greu???????????????????


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#1646 2007-07-03 12:07:56

Mandy
Hero member
De la: Bucuresti most of the time
Inregistrat: 2006-04-15
Mesaje: 3287

Re: Ce gandesti acum?

De ce sunt asa tampita si nu sunt atenta??Am pierdut 80 sutimi aiurea la mate grater

Offline

 

#1647 2007-07-03 12:11:54

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: Ce gandesti acum?

JanisJoplin a scris:

mi'a fost tareeeeeeee dor de voi feteleeeee(calcu stricat+munca munca)
ieri,1 iulie...cea mai tare zi din istorie....am scapat la 2 de la munca...costumu pe mine.iubi m'a luat de acolo.......plajaaa soare frumos....sex in apa:D cearceaf soareeee frumos....iar sex in apa:D
acasa la iubi(cu sexu ala din apa ne'am atzatzat poftele mai mult) iubi a fost inimaginabil de energic si salbatic...m'a nenorocit la propriu..ceva ce n'ati mai auziiiiiiiiiiiiiiiiiiit...m'a nenorocit....
primu orgasm: hmm..mishto darrrrrrrrrrrr    al doilea...dupa atata si atata nebunie si salbaticie din partea lui...matura patu cu mine pe toate partile..imi treceau fiori de la gat pana'n varful picioarelor de placere..al doileeeeeea: n'am mai putut sa ma  ridic de acolo 15minute....parca s'au deschis cerurile...tremura carnea pe mine......nu am cuvinte sa va explic..mi'am revenit din tremurat de tot abia dupa o ora...
hjartahjartahjartahjartahjartahjartahjarta si chiar in ziua cand am facut 7 luni

vaaai! abia astept sa termine cu bacul... si sa plecam si noi cateva zile la tara undeva... ca la mare o sa ajungem, sper; dar abia prin august... pana atunci cateva zile numai noi 2 la tara... departe de tot si de toti... 8-> abia astept! hjarta o sa fim nojnstop in actiune... dupa atata timp de abstinenta sad .... abia astept! maybe... vine si domnu' asteptat big_smile


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#1648 2007-07-03 12:26:13

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: Ce gandesti acum?

Of nu ma mai suna odata........


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#1649 2007-07-03 12:32:21

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: Ce gandesti acum?

annna a scris:

JanisJoplin a scris:

mi'a fost tareeeeeeee dor de voi feteleeeee(calcu stricat+munca munca)
ieri,1 iulie...cea mai tare zi din istorie....am scapat la 2 de la munca...costumu pe mine.iubi m'a luat de acolo.......plajaaa soare frumos....sex in apa:D cearceaf soareeee frumos....iar sex in apa:D
acasa la iubi(cu sexu ala din apa ne'am atzatzat poftele mai mult) iubi a fost inimaginabil de energic si salbatic...m'a nenorocit la propriu..ceva ce n'ati mai auziiiiiiiiiiiiiiiiiiit...m'a nenorocit....
primu orgasm: hmm..mishto darrrrrrrrrrrr    al doilea...dupa atata si atata nebunie si salbaticie din partea lui...matura patu cu mine pe toate partile..imi treceau fiori de la gat pana'n varful picioarelor de placere..al doileeeeeea: n'am mai putut sa ma  ridic de acolo 15minute....parca s'au deschis cerurile...tremura carnea pe mine......nu am cuvinte sa va explic..mi'am revenit din tremurat de tot abia dupa o ora...
hjartahjartahjartahjartahjartahjartahjarta si chiar in ziua cand am facut 7 luni

vaaai! abia astept sa termine cu bacul... si sa plecam si noi cateva zile la tara undeva... ca la mare o sa ajungem, sper; dar abia prin august... pana atunci cateva zile numai noi 2 la tara... departe de tot si de toti... 8-> abia astept! hjarta o sa fim nojnstop in actiune... dupa atata timp de abstinenta sad .... abia astept! maybe... vine si domnu' asteptat big_smile

da nu vine si iubitu meu.....o luna mai am de asteptat ca apoi.....big_smilebig_smilebig_smile


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#1650 2007-07-03 13:21:41

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: Ce gandesti acum?

Gata a sunat.....si e bine.....


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#1651 2007-07-03 13:24:54

SonneAle
Addicted member
De la: balamuc
Inregistrat: 2006-12-14
Mesaje: 10519

Re: Ce gandesti acum?

Honey, I'm hooooooooooooomeeeeee big_smile  mi-a fost dor de voi big_smile  am avut un weekend tare fain si acum astept musafiri big_smile hjarta   >big_smile<


There ain't no sunshine now that he's gone

Offline

 

#1652 2007-07-03 13:33:10

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: Ce gandesti acum?

oana_ a scris:

annna a scris:

JanisJoplin a scris:

mi'a fost tareeeeeeee dor de voi feteleeeee(calcu stricat+munca munca)
ieri,1 iulie...cea mai tare zi din istorie....am scapat la 2 de la munca...costumu pe mine.iubi m'a luat de acolo.......plajaaa soare frumos....sex in apa:D cearceaf soareeee frumos....iar sex in apa:D
acasa la iubi(cu sexu ala din apa ne'am atzatzat poftele mai mult) iubi a fost inimaginabil de energic si salbatic...m'a nenorocit la propriu..ceva ce n'ati mai auziiiiiiiiiiiiiiiiiiit...m'a nenorocit....
primu orgasm: hmm..mishto darrrrrrrrrrrr    al doilea...dupa atata si atata nebunie si salbaticie din partea lui...matura patu cu mine pe toate partile..imi treceau fiori de la gat pana'n varful picioarelor de placere..al doileeeeeea: n'am mai putut sa ma  ridic de acolo 15minute....parca s'au deschis cerurile...tremura carnea pe mine......nu am cuvinte sa va explic..mi'am revenit din tremurat de tot abia dupa o ora...
hjartahjartahjartahjartahjartahjartahjarta si chiar in ziua cand am facut 7 luni

vaaai! abia astept sa termine cu bacul... si sa plecam si noi cateva zile la tara undeva... ca la mare o sa ajungem, sper; dar abia prin august... pana atunci cateva zile numai noi 2 la tara... departe de tot si de toti... 8-> abia astept! hjarta o sa fim nojnstop in actiune... dupa atata timp de abstinenta sad .... abia astept! maybe... vine si domnu' asteptat big_smile

da nu vine si iubitu meu.....o luna mai am de asteptat ca apoi.....big_smilebig_smilebig_smile

http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/65.gif


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#1653 2007-07-03 13:36:08

marissa
Sr. member
De la: ..a million miles away
Inregistrat: 2007-04-22
Mesaje: 1704

Re: Ce gandesti acum?

welcome Alezzone big_smile

a mai trecut o proba 8->


I miss you,I miss your smile And I still shed a tear Every once in a while
And even though it's different now You're still here somehow
My heart won't let you go And I need you to know
I miss you... hjarta grater

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.