homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Practicati sexul anal?-2


#20 2007-06-09 06:55:13

persifona
Vizitator

Re: Practicati sexul anal?

Eram prea obosita aseara ca sa le mai gasesc. Oricum, ati prins ideea.

 

#21 2007-06-09 07:40:28

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Practicati sexul anal?

nu prea shtiu ce sa zic...n'am practicat...am niste retineri..insa in acelasi timp as vrea sa incerc...asha pt diversitate..ubitu nici nu'mi zice..ca shtie ca am avut niste probleme(cititi in topicul scaun cu sange:D )
din cauza prob alora mi'e frica.....dar as face sincer....
mi'e frica si de dureri....dar odata....ff uda cum eram eu(si cum sunt mereu cu ubi) cursese spre anus....stateam pe spate si iubi se chinuia la orgasmu meu:)) lac de transpiratie cum era el...si intuneric...scapa si cand sa bage nu nimereste unde trebuia..ci mai jos..a intrat imediat...dar bine superficial...el zice ca n'a facut'o intentionat..dar ma rog:-j oricum am sarit: alloo vezi ce faci:P cica..scuze...
deci e adevarat ce zice primu post...lubrifierea face minuni
plus ca am auzit mii de povesti care mai de care mai scarboase:-s       accidente se intampla...
p.s. alexia....verbul n'are derivari..maxim are conjugari:D scuze ..am boala corectatului..sad

Ultima oara a fost editat de JanisJoplin (2007-06-09 07:48:01)


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#22 2007-06-09 09:35:15

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: Practicati sexul anal?

mie de accidente mi-ar fi cel mai nashpa rotfl2) ce de povesti am auzit lol


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#23 2007-06-09 09:37:45

Shosanna
Insomniac member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2007-04-26
Mesaje: 8836

Re: Practicati sexul anal?

deadrose a scris:

mie de accidente mi-ar fi cel mai nashpa rotfl2) ce de povesti am auzit lol

subscriu cesafac


Reach for the stars ,so if you fall you land on a cloud... wink
bebe

Offline

 

#24 2007-06-09 09:38:08

tzontzonik
Full member
Inregistrat: 2006-03-16
Mesaje: 191

Re: Practicati sexul anal?

mi se pare foarte aiurea...nu am incercat dar din cele citite nu prea cred ca voi incerca..nu imi pun eu sanatatea la incercare pentru o clipa de placere..pana una alta obtinem placere din sexul vaginal si oral...restu pentru gay:D


doua puncte ics:D

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2007-06-09 10:25:31

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: Practicati sexul anal?

crys_ty_na a scris:

eu n am de gand sa practic asa ceva...pur si simplu nu ma atrage si iubi imi impartaseste sentimentele...deci...

subscriu! smile


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#26 2007-06-09 12:27:55

miss_dolce
Vizitator

Re: Practicati sexul anal?

Nici eu nu am facut si nu vreau,iuby meu ar vrea,ma cam bate la cap,mai in gluma,mai in serios....dar NU are sanse.

 

#27 2007-06-26 13:34:28

Olive
New member
Inregistrat: 2007-06-26
Mesaje: 7

Re: Practicati sexul anal?

mai fetelor eu am incercat si va pot spune ca sunt cele mai tari senzatii pe care le-am trait
nu intelg totusi de ce vi se pare atata de respingator...si nici macar nu aiti incercat ca sa aveti apoi o opinie in cunostinta de cauza
daca zone este bine lubrifiata nu patesti nimic (si in plus tre sa folosesti si prezervativul)
eu va recomand sa incercati smile

Offline

 

#28 2007-06-26 13:38:55

Emilya
Platinum member
De la: munte
Inregistrat: 2006-07-16
Mesaje: 24754
Site

Re: Practicati sexul anal?

Si eu am incercat...o singura data...din curiozitate si nu mi-a placut senzatzia...cu toate ca a fost lubrifiere..


Before I was a mom, I didn't know the feeling of having my heart outside my body
Maia Ecaterina 14.01.2014 hjarta

Offline

 

#29 2007-06-26 13:43:00

blue_elf
Hero member
De la: BUCURESTI
Inregistrat: 2006-08-09
Mesaje: 2475

Re: Practicati sexul anal?

hmm... noi vrem sa incercam...mi-e cam frik totusi..mai ales ca mi-e sa nu doara...uff voi cum v-ati pregatit pt asta?prima data?


Pastreaza-ti cugetul
clar si linistit,ca apele unui lac adanc,transparent ca lumina ochilor de
corb.Deasupra,apele sunt linistite.Nu are rost sa-l rascolesti acum si sa-l tulburi.In
acest suflet netulburat-umbrele evenimentelor acestei lumi se vor topi singure.

Offline

 

#30 2007-06-26 13:44:35

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: Practicati sexul anal?

si cu ce ramane pe prezervativ(ca nici nu ma gandesc fara neutral ) ce facem... nu e scarbos? sad
ca na... eu una nu pot sa ma pronunt pana nu vad cum e... si probabil ca o sa incerc, candva, in viata asta big_smile


vb aceea:

alexia a scris:

never say never big_smile

Ultima oara a fost editat de annna (2007-06-26 13:46:37)


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#31 2007-06-26 13:58:37

Olive
New member
Inregistrat: 2007-06-26
Mesaje: 7

Re: Practicati sexul anal?

in cazul meu nu a ramas nimic pe prezervativ....sunt sanse foarte mici sa ramana ceva
totul este sa fii cat mai relaxata, sa nu te sperii ca ti se va intampla ceva rau
daca vrei cu adevarat o faci daca nu.... mai bine nu are rost sa incerci

Offline

 

#32 2007-06-26 17:10:04

tres.malade
Banat
Inregistrat: 2007-05-31
Mesaje: 313

Re: Practicati sexul anal?

o singura data am incercat.... cat se poate de sincer: ca si cum ai face la buda, numai ca nu iese, ci intra.

Offline

 

#33 2007-06-26 17:15:32

brunetzik
Insomniac member
De la: cluj-napoca
Inregistrat: 2007-02-23
Mesaje: 7332

Re: Practicati sexul anal?

nu am incercat, adr nici nu ma bate acest gand


dragostea este ceea ce tine doi oameni impreuna.......dragostea este o boala fara de care nu poti fi sanatos

Offline

 

#34 2007-06-26 17:21:47

Deeyutza
Full member
De la: Baia Mare
Inregistrat: 2006-08-15
Mesaje: 616

Re: Practicati sexul anal?

am incercat nu o singura data ci de mai multe ori,,dar,,,,sincer va spun   pe mine una m-a durut foarte tare shi e shi cam incomod....i-am zis  lui uby meu  k sa nici nu mai pomeneasca  sa facem asha ceva.....e nasol rau de tot....pt min   cel  putin..iar pt altele...nu shtiu:))))...prima daata am  zis  asha...mnoh hy  fie...e  prima data ce sa facem...a durut k mnoh nu am mai facut altadata shi   este  OK...a  doua oara iar aceashi durere...a  treia oara iar aceashi durere....mnoh....da-o dreq de treaba.....gatttaa.....nu mai fac asha ceva:))....a shi ink ceva...fetelor  stati linishtite k nu  ramane nik pe prezervativ.....smiletongue

Offline

 

#35 2007-06-26 18:00:40

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: Practicati sexul anal?

pana acum n-am incercat,a zis o data iubi dar n-am vrut.pe viitoare nu stiu...


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#36 2007-06-26 19:34:21

fallingstar
Full member
Inregistrat: 2007-02-27
Mesaje: 802

Re: Practicati sexul anal?

hmmm...ma cam bate gandul sa incerc...cand ne-am inceput viata sexuala, i-am spus din start iubitului meu sa nu-mi ceara sex anal k sunt total impotiva. insa de atunci au trecut doi ani de relatie si cum eu sunt mai curioasa din fire....poate ii fac o surpriza lui baby. mai ales k el a fost cuminte si niciodata nu a adus vorba despre asta....
dar sapt trecuta i-am batut un apropo subtil cum k ma cam bate gandul si a facut ochii mari...s-a mirat lol cred k i-am trezit si lui curiozitatea...sa vedem dak o sa am curaj...dak o sa o fac, promit k va povestes big_smile


29+

Offline

 

#37 2007-08-25 16:24:00

micaella4
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-07-06
Mesaje: 4144

Re: Practicati sexul anal?

fallingstar a scris:

hmmm...ma cam bate gandul sa incerc...cand ne-am inceput viata sexuala, i-am spus din start iubitului meu sa nu-mi ceara sex anal k sunt total impotiva. insa de atunci au trecut doi ani de relatie si cum eu sunt mai curioasa din fire....poate ii fac o surpriza lui baby. mai ales k el a fost cuminte si niciodata nu a adus vorba despre asta....
dar sapt trecuta i-am batut un apropo subtil cum k ma cam bate gandul si a facut ochii mari...s-a mirat lol cred k i-am trezit si lui curiozitatea...sa vedem dak o sa am curaj...dak o sa o fac, promit k va povestes big_smile

umblam si eu prin arhiva, am gasit asta si eram curioasa big_smile
s-a mai intamplat, fallingstar?

Offline

 

#38 2007-08-25 19:06:21

disguise
Full member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 591

Re: Practicati sexul anal?

eu am incercat de vreo 2 ori. lui ii place ca e mai stramt:))mie nu mi-a placut, a fost senzatia inversa decat atunci cand te duci la toaleta in loc sa iasa ..intra:)))scuzati-ma dar asta am simtit.


Life is like a box of chocolates, you never know what you're gonna get

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.