homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Prima data la mine / el acasa ,intalnirea cu parintii lui/ ai nostrii


  • Index
  •  » Discutii diverse
  •  » prima data la mine / el acasa ,intalnirea cu parintii lui/ ai nostrii

#1 2007-08-15 19:03:35

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

prima data la mine / el acasa ,intalnirea cu parintii lui/ ai nostrii

deci cum au decurs aceste prime intalniri? eu saptamana care vine il duc acasa sa il cunoasca ai mei si dupa o sa ma duc sa o cunosc pe mama lui smile.eu am emotii legate de vizita lui la mine,nu de a mea la el smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 



#2 2007-08-15 20:49:25

Emilya
Platinum member
De la: munte
Inregistrat: 2006-07-16
Mesaje: 24754
Site

Re: prima data la mine / el acasa ,intalnirea cu parintii lui/ ai nostrii

ai mei erau plecati la bucuresti (asta se intampla cam la o luna dupa ce ne-am cuplat) si i-am anuntat k il aduc pe ciufulit la mine...bine ca atunci cand s-au intors ai mei au stat putin pe acasa ptr ca aveau o petrecere la care sa se duce. Oricum ai mei au fost foarte cool, tata a inceput cu glumele lui iar mama parca era o adolescenta de 16 ani care face crize ca ea cu ce se imbraca.

Eu pe mama lui (ptr ca ai lui sunt divortati si nu se afla in relatii foarte bune) am cunoscut-o tot in perioada aia. Eu tocmai ieseam din baie de la el si ea a venit pe neasteptate acasa. Eu am baiguit un sarut mana in fuga si m-am "ascuns" in camera lui iubi. Am auzit de pe hol o frantura de discutie, pe mama lui intreband "Da cine-i domnisoara", la care el "E Alina, prietena mea".  Bineinteles ca m-am umflat in pene ca un paun cand l-am auzit spunand asta big_smile


Before I was a mom, I didn't know the feeling of having my heart outside my body
Maia Ecaterina 14.01.2014 hjarta

Offline

 

#3 2007-08-15 21:16:20

Cassiopeia
Insomniac member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-03-09
Mesaje: 9529

Re: prima data la mine / el acasa ,intalnirea cu parintii lui/ ai nostrii

big_smile uff..io i-am cunoscut pe ai lui a 2-a zi de Paste.eram la el,ai lui fiind plecati pe la rubedenii prin oras.usa era incuiata,cheia bagata in usa.ee..si eram noi in camera la el,ne tzoocam..ramanem fara haine...cand ..suna telu lui,era sora lui.venisera acasa si nu puteau sa deschida pt k era cheia in usa.big_smile si din cauza k aveam muzik nu auzisem nici soneria...ce  mai,intr-un minut a trebuit sa ma imbrac la foc automat.a fost super najpa faza,k nu ma asteptam sa apara.iubi le-a deschis,si io in graba,mi-am pus un tricou de-a lui pe me,pe langa blugi.mami lui era ff curioasa cu cine era in casa si intra peste me in camera.cesafac am zis k mor,ma inrosisem toata,cre k si tremuram.cesafac muream de rusine..mai ales k m-a vazut si-n tricou lu' iubi.big_smile apoi a treb sa-l cunosc si pe tati lui.da' nu vroiam de nicio culoare sa mai ies din camera lu' iubi asa k a fost nevoit sa ma tarasca pana in sufrag ca sa ma prezinte oficial.am dat si io politicos "buna-ziua" tremurand toata.la care tatl lui "da de ce n-ai zis mah ca vii cu ea,ca mai intarziam?!" neutral


Sim y 

Offline

 

#4 2007-08-15 21:19:08

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: prima data la mine / el acasa ,intalnirea cu parintii lui/ ai nostrii

la noi e planificata toata treaba.el a vrut sa ma duca sa o cunosc pe mama lui iar ai mei au zis ca nu ma lasa pana nu il cunosc pe el smile asa ca tot raul spre bine smile saracul o sa fie interogat de tata rotfl2 .apropo tata este vanator si are o adevarata colectie de pusti rotfl2


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#5 2007-08-15 22:10:36

pink_butterfly
Insomniac member
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 8371

Re: prima data la mine / el acasa ,intalnirea cu parintii lui/ ai nostrii

ohoo,inseamna ca o sa fie interesanta intalnirea!smile)bafta multa!


http://www.youtube.com/watch?v=mwMdO3HK_ws our song hjarta
em todas as ruas do amor seras meu e eu serei tua hjarta
http://www.youtube.com/watch?v=DDuLPHsIuTg

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2007-08-15 22:18:15

blue_elf
Hero member
De la: BUCURESTI
Inregistrat: 2006-08-09
Mesaje: 2475

Re: prima data la mine / el acasa ,intalnirea cu parintii lui/ ai nostrii

ne-am cunoscut toti foarte sopntan.i-am cunoscut pe ai lui pe neasteptate cnd veneau de la serviciu cred si el p ai mei cnd a vb cu ei l tel si a zs k e prietenul meu si apoi s-u vz. deci a fost cva spontan si neplanificat.


Pastreaza-ti cugetul
clar si linistit,ca apele unui lac adanc,transparent ca lumina ochilor de
corb.Deasupra,apele sunt linistite.Nu are rost sa-l rascolesti acum si sa-l tulburi.In
acest suflet netulburat-umbrele evenimentelor acestei lumi se vor topi singure.

Offline

 

#7 2007-08-15 23:33:58

Shosanna
Insomniac member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2007-04-26
Mesaje: 8836

Re: prima data la mine / el acasa ,intalnirea cu parintii lui/ ai nostrii

Cand i'am cunoscut eu pe ai lui nu a fost planificat...imi spunea mereu : "pot sa te iau la mine acasa?" si eu spuneam mereu "da, dar mai incolo" ...pana intr'o zi cand am zis ca poate...si m'am trezit facand cunostinta cu ai lui smile
In schimb venitu lui la mine am incercat sa il programam da nu a mers niciodata, pana cand a venit sa imi faca ceva la calc, si i'a cunoscut si pe ai mei..si ultima data..si ma enerveaza ca nu vrea sa mai vina..nu ca are ceva cu ai mei sau ai mei cu el..chiar deloc, pur si simplu nu mai vrea, a zis ca a fost de aj odata smile


Reach for the stars ,so if you fall you land on a cloud... wink
bebe

Offline

 

#8 2007-08-16 00:56:17

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: prima data la mine / el acasa ,intalnirea cu parintii lui/ ai nostrii

pe maicamea a cunoscut-o cand eu faceam pe babysiteru cu soramea si ea era la un chef. nu stiam la ce ora se intoarce si ne "uitam" linistiti la un film. a venit maicamea acasa, repede ne-am asezat frumos nu stiam cum sa ne mai tragem pantalonii pe noi lol
pe taicameo l=a cunoscut cand am fost cu ai mei la munte
pe ai lui i-am cunoscut cand am fost prima data la el tongue


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#9 2007-08-16 08:41:26

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: prima data la mine / el acasa ,intalnirea cu parintii lui/ ai nostrii

pink_butterfly a scris:

ohoo,inseamna ca o sa fie interesanta intalnirea!smile)bafta multa!

offfff sper sa iasa bine ,ca incep sa ma ingijorez smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#10 2007-08-16 09:03:39

baciu
Insomniac member
Inregistrat: 2007-02-25
Mesaje: 6315

Re: prima data la mine / el acasa ,intalnirea cu parintii lui/ ai nostrii

iti tin pumnii. totul va fi bine. nu iti mai fa griji.


Unde dragoste nu e, nimic nu e.

Offline

 

#11 2007-08-16 11:15:21

pink_butterfly
Insomniac member
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 8371

Re: prima data la mine / el acasa ,intalnirea cu parintii lui/ ai nostrii

o sa treaca si asta,ralu.prima intalnire e mai grea,si apoi o sa vezi ce bine o sa va simtiti amandoi.eu zic ca o sa va apropie si mai mult intalnirea asta.si,cred ca o sa fie totul ok,pt ca din cate ai povestit,baiatul tau e un tip de nota 10 asa ca n-ar avea de ce sa nu-l placa ai tai.


http://www.youtube.com/watch?v=mwMdO3HK_ws our song hjarta
em todas as ruas do amor seras meu e eu serei tua hjarta
http://www.youtube.com/watch?v=DDuLPHsIuTg

Offline

 

#12 2007-08-16 12:03:14

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: prima data la mine / el acasa ,intalnirea cu parintii lui/ ai nostrii

ai mei sunt suciti rau.cred ca nimeni nu este suficient de bun pt. mine smile.oricum trebuia sa o facem si pe asta.asa ca mai bine acum smile.el e un tip inteligent,o sa stie el sa se descurce cu ei smile.mai bine spus in fata intrebarilor smile.sper doar sa nu il alerge tata cu pusca rotfl2. multumesc pink pt. incurajari puss


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#13 2007-08-16 12:24:35

Ank-Su-Namun
Sr. member
De la: Londra
Inregistrat: 2006-12-09
Mesaje: 1830

Re: prima data la mine / el acasa ,intalnirea cu parintii lui/ ai nostrii

cand eram mai micutza imi tot imaginam fel e fel de chestii despre "prima intalnire",cum sa fie,cum sa nu fie,ce vor spune a mei,etc. pana cand m-am enervat odata si le-am spus sec : "daca ar fi sa am un prieten sau sa ma marit o sa-l aduc acasa sa-l cunoasteti inainte de nunta" si cu asta le-am inchis gura.cum asa ceva nu s-a intamplat (poate in viitorul indepartat) anul asta le-am spus ca vin acasa cu noua mea "achizitie",evident ca ai mei s-au si gandit ca vreau sa ma marit.
faza aiurea a fost ca el si-a cumparat biletul de tren (locuieste in alt oras) mai repede decat am preconizat eu,asa ca el a ajuns dimineatza la mine acasa si eu doar seara.pe drum spre casa imi tot imaginam "interogatoriul" alor mei,in special mama care vrea sa stie totul despre persoana respectiva.ajungad acasa,super-obosita nici n-am bagat de seama ca ei chiar se inteleg bine de tot,mama l-a lasat in pace pe bietu iubi sa se odihneasca,dar in schimb eu n-am scapat de micile intrebari care n-au fost prea "rautacioase".
intalnirea cu a lui a fost tot asa dupa un lung si obositor drum,vroiam doar sa dorm asa ca peste partea cu rusinea am trecut.dar a 2-zi n-am scapat,am luat masa cu toata familia lui (4 frati cu neveste/soti) si toti erau curiosi de mine,cine sunt,de unde sunt,etc. eram in centrul atentiei si fiecare ma privea asa de aiurea incat eu tot il intrebam pe iubi fel de fel de prostii numai sa scap de intrebarile celorlalti...

Ultima oara a fost editat de Ank-Su-Namun (2007-08-16 12:25:07)


....Thought I never fall in love again...but ur out a perfect gentleman... hjarta

Offline

 

#14 2007-08-28 16:57:09

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: prima data la mine / el acasa ,intalnirea cu parintii lui/ ai nostrii

maine plec cu el sa o cunosc pe mama lui.iar sambata a venit el la mine sa ii cunoasca pe ai mei dar spre surprinderea mea mama la placut mai mult decat tata.a zis ca se vede ca este un baiat serios big_smile si ca ne sta bine impreuna big_smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#15 2007-08-28 17:19:30

just-me
Hero member
Inregistrat: 2007-02-04
Mesaje: 2067

Re: prima data la mine / el acasa ,intalnirea cu parintii lui/ ai nostrii

ralucaelena a scris:

ai mei sunt suciti rau.cred ca nimeni nu este suficient de bun pt. mine smile.oricum trebuia sa o facem si pe asta.asa ca mai bine acum smile.el e un tip inteligent,o sa stie el sa se descurce cu ei smile.mai bine spus in fata intrebarilor smile.sper doar sa nu il alerge tata cu pusca rotfl2. multumesc pink pt. incurajari puss

ooooo da si eu am problema asta..ca el nu e ptr mine eu sunt mai frumoasa si mai inteligenta ca el etc etc..si ce daca eu tot  cu el sunt

Offline

 

#16 2007-08-28 21:06:10

luna_amara
Hero member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 2756

Re: prima data la mine / el acasa ,intalnirea cu parintii lui/ ai nostrii

well cum noi suntem la distanta si el sta cu ai lui si eu cu mama,i am cunoscut in prima zi in care ne am vazut..eu ma simt super la el in famile(cume u nu am tata...sa zic ca m au adoptat intr un fel)si el cu mama se intelege super de minune:):)din cauza asta chiar nu am de ce sa ma vait...


take me as i am or watch me as i go!

Offline

 

#17 2007-08-29 10:24:42

isis
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2005-09-01
Mesaje: 215

Re: prima data la mine / el acasa ,intalnirea cu parintii lui/ ai nostrii

la mine prima intalnire cu ai lui a decurs f bine in ciuda emotiilor si temerilor mele.iar duminica s-au cunoscut si cu ai mei si iarasi a fost mai bine decat ma asteptam.tatal lui si taicamiu au inceput la un momentdat o discutie despre o eventuala casatorie...tata care e disperat ca nu vreau sa ma marit a zis ca tineretul din ziua de azi nu mai e ca pe vremea lor(asta fiindca ai mei s-au luat dupa 2 luni dupa ce s-au cunoscut big_smile )ce sa zic.a fost bine smile

Offline

 

 Acum


  • Index
  •  » Discutii diverse
  •  » prima data la mine / el acasa ,intalnirea cu parintii lui/ ai nostrii

   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.