homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cand si cum a fost 'the first time'


#1 2007-08-16 23:36:24

kitty_024
Full member
Inregistrat: 2007-07-04
Mesaje: 387

cand si cum a fost 'the first time'

Am postat acest topic ptru k eu am facut-o ptru [rima oara putin inainte de 17ani(adik aq 3luni:) ..nu regret..ptru k tin ff mult la prietenul meu si suntem impreuna de1an si 9luni..a fost prima oara ptru aman2.acum invatzam.. si iau ac k sa eliminam din stresul cu 'dak raman'...
  Unul din motivele ptru kre vreu sa aflu si despre expierientele altora si sa vorbesc despre ale mele e ptru k nu am spus la nimeni k mi-am inceput viatza sexuala(mai ales mamei kre m-ar ucide dak ar sti),ptru k nu prea am incredere in nimeni atat de mult incat sa vb de asta.Aici e mai simplu...
  Sper sa fie ceva raspunsuri ji la topicul asta...smile

Ultima oara a fost editat de kitty_024 (2007-08-16 23:37:13)

Offline

 



#2 2007-08-16 23:44:04

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: cand si cum a fost 'the first time'

Kitty eu le-am ascuns alor mei treaba asta 9 luni de zile. De curand au aflat, le-am zis si au avut o super reactie....au ajuns sa-mi zica si k nu ii deranjeaza deloc daca vine iubitu sa doarma la mine sau eu la el.
Pt mine first time a fost la 20 de ani si o sapt . Pe 4 noiembrie anul trecut si a fost bestial. Am plecat cu iubitu la munte doar noi doi. Seara ne-am intors acasa si am dormit la el si atunci s-a intmplat. A fost minunat. Am facut si baie in spuma impreuna. A fost foarte roamantic. Exact cum am visat


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#3 2007-08-16 23:49:19

Emilya
Platinum member
De la: munte
Inregistrat: 2006-07-16
Mesaje: 24754
Site

Re: cand si cum a fost 'the first time'


Before I was a mom, I didn't know the feeling of having my heart outside my body
Maia Ecaterina 14.01.2014 hjarta

Offline

 

#4 2007-08-17 09:23:40

ivy
Hero member
Inregistrat: 2007-03-21
Mesaje: 3613

Re: cand si cum a fost 'the first time'

la mine s-a intamplat cu 2 zile inainte de ziua mea, faceam 19 ani. n-a fost nimic planificat, totul f spontan si firesc.
ai mei n-au banuit multa vreme, pt ca nu aveam voie sa merg la el acasa, deci credeau ca au eliminat orice ocazie tongue da' de unde... pana la urma, tot mergand cu el pe la munte, s-au prins si ei ca n-au ce sa faca si inevitabilul s-a produs deja big_smile si acum, dupa aproape 2 ani, e totul ok.


Just like a tattoo
I'll always have you...

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.