homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Prieteni noi...-3


#39 2007-08-22 10:57:03

marissa
Sr. member
De la: ..a million miles away
Inregistrat: 2007-04-22
Mesaje: 1704

Re: prieteni noi...

Designer, nu vreau sa te jignesc dar stim cu totii foarte bine ca tu ai avut o iesire care a demonstrat ca nu esti asa cum incerci sa pari smile
Nu spun ca nu ai dreptate in afirmatiile tale, dar poate ar trebui sa incerci sa nu-ti mai invaluiesti cuvintele in tot felul de semnificatii.

Ultima oara a fost editat de marissa (2007-08-22 10:58:29)


I miss you,I miss your smile And I still shed a tear Every once in a while
And even though it's different now You're still here somehow
My heart won't let you go And I need you to know
I miss you... hjarta grater

Offline

 



#40 2007-08-22 11:27:08

ivy
Hero member
Inregistrat: 2007-03-21
Mesaje: 3613

Re: prieteni noi...

ii dati prea multa atentie, fetelor...


Just like a tattoo
I'll always have you...

Offline

 

#41 2007-08-22 12:01:44

pink_butterfly
Insomniac member
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 8371

Re: prieteni noi...

again designer?asta trebuie sa fie interesant...


http://www.youtube.com/watch?v=mwMdO3HK_ws our song hjarta
em todas as ruas do amor seras meu e eu serei tua hjarta
http://www.youtube.com/watch?v=DDuLPHsIuTg

Offline

 

#42 2007-08-22 12:06:50

Ank-Su-Namun
Sr. member
De la: Londra
Inregistrat: 2006-12-09
Mesaje: 1830

Re: prieteni noi...

nu-i ceva de laudat nici in cazul meu dar recunosc ca nu am prieteni,asa de multi pe cum aveam inainte.toata lumea s-a orientat pe la facultati,ba cu prietenu (in cazul fetelor),ba pe "dincolo" in speranta unui trai mai bun si uite ca am ramas sa-i numar pe degete.partea mai nasoala este ca si eu voi fi "pasare calatoare" si toti prietenii din tara ii voi pierde iar "dincolo" iti faci mult prea greu prieteni.nu imi place delok ca s-a ajuns in situatia asta dar asta e,n-am ce sa fac...


....Thought I never fall in love again...but ur out a perfect gentleman... hjarta

Offline

 

#43 2007-08-22 14:29:31

Designer
Banat
Inregistrat: 2006-09-18
Mesaje: 155

Re: prieteni noi...

marissa a scris:

Designer, nu vreau sa te jignesc dar stim cu totii foarte bine ca tu ai avut o iesire care a demonstrat ca nu esti asa cum incerci sa pari smile
Nu spun ca nu ai dreptate in afirmatiile tale, dar poate ar trebui sa incerci sa nu-ti mai invaluiesti cuvintele in tot felul de semnificatii.

Nu stiu cum de ai ajuns la concluzia conform careia eu lupt in vreun fel pentru a-mi dovedi suprematia ( sa par / sa incerc / sa fiu .. ) .
Nu stiu de ce dar prioritatile in conceptia unora sunt total de-a valma dar mie nu imi pasa smile .
Imi dai prea multa atentie .. de genul off-topic .

Offline

 

 Publicitate


loading...

#44 2007-08-23 13:25:52

fiammetta
New member
Inregistrat: 2007-07-03
Mesaje: 61

Re: prieteni noi...

nu pot spune ca am prieteni foarte multi...sunt de principiul ca ce e mult strica...
sunt o fire sociabila doar ca prieteni adevarati greu se gasesc...sa te ajute..sa iti dea un sfat dezinteresat...
am amici, fosti colegi de facultate cu care ma intalnesc cand avem timp, vorbim pe mess, o aniversare etc...oricum majoritatea timpului o petrec cu iubi dar asta nu inseamna ca nu mai vorbesc , ies cu nimeni...doar ca foarte rar pt ca sincer nici nu simt nevoia
am o prietena apropiata cu care vorbesc, nu foarte des pentru ca nu se poate si ne ajutam daca este cazul


"Uneori, omul e în situaţia lui Cortes, de a arde toate corăbiile care l-ar putea duce înapoi, ca să poată merge înainte"
Octavian Paler

Offline

 

#45 2007-08-23 17:15:45

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: prieteni noi...

eu de ce nu stiu ce a facut Designer????
ce a facut?


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

#46 2007-08-23 17:49:50

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: prieteni noi...

A vorbit urat rau....fata de cum ne obisnuise cu  exprimarea lui pompoasa......A dat cu mucii in fasole in stil mare....


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.