homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Prieteni noi...


#1 2007-08-19 15:15:35

luna_amara
Hero member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 2756

prieteni noi...

well,,sa incep cu inceputul..desi am 20 de ani jumate:D(uni o sa zica ca sunt mare)nu am prieteni..adica sunt eu si calculatorul si atata,totul consta in drumul meu ppana la facultate si inapoi,nu ies nu nk....nu stiu ce se intampla cu mine,am avut un grup de prieteni (nu am fost asa mereu)insa l am pierdut .din cauza exului meu,,,ma rog si a altor probleme(prietena mea cea mai buna,,avand griaj sa mi taie legaturile cu toti prieteni mei)si am ajuns asa...singura:(fapt si cum reiese ca pe al meu iubit l am cunoscut pe internet(si suntem la distanta de un an de zile).well l  afacultate am incercat sa ma integrez,,reusiem ff bine,,,insa nu stiu ce s a intamplat..ca tot singura sunt..poate suna a copilarisme,,,insa am nevoie de ceva ponturi..sa mi gasesc prieteni noi,,,oameni care sa ma accepte asa cum sunt..ce sa fac?de unde sa incep?o activitate extra m am gandit,oki.insa eu nu ma price  la nimic:Dsi mai ales ca la 20 de ani majortatea au grupul lor de prieteni...ce as putea sa fac sa revin la realitate si eu:?sper ca ati inteles cu atatea adaugiri


take me as i am or watch me as i go!

Offline

 



#2 2007-08-19 15:19:29

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: prieteni noi...

hmmm cu vechiul grup de prieteni nu poti sa reiei legatura. sigur a mai ramas vreo fata pe acolo cu care mai vorbesti una alta cand va intalniti. cred k poti sa o intrebi daca iese la un suc wink


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#3 2007-08-19 15:24:00

luna_amara
Hero member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 2756

Re: prieteni noi...

da..da de aici pana la un grup de prieteni e cale lunga....big_smile


take me as i am or watch me as i go!

Offline

 

#4 2007-08-19 15:25:18

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: prieteni noi...

putin cate putin tongue


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#5 2007-08-19 15:30:16

andrutza
Vizitator

Re: prieteni noi...

Nici eu nu am un grup de prieteni si imi pare rau din cauza asta, aveam mai demult o prietena cu care m-am racit f mult si am constatat in anii astia ca ma invidiaza multa lume in general fetele si faceau ele ce faceau si ma dadeau la o parte din grupul lor. Am ajuns la fac si aici e si mai naspa ca in lic nimeni nu are treaba cu nimeni, fiecare isi vede interesul si atat....il am pe iubi si atat cu care ies des si mai ies cu prietenii lui, dar mai rar cu o prietena tot asa din cand in cand pt ca are si ea prieten si mai mult e cu el, dar un grup cu care sa ies cand am eu chef nu am si e destul de nasol, acum imi pleaca iubitul pe 30 si sta 3 luni in voiaj nu stiu ce-o sa mai fac.....nu stiu ce sa-ti zic e destul de greu sa te integrezi intr-un grup mai ales daca nu ai vreo prietena sau un prieten mai apropiat, doar sa incerci sa iesi de cateva ori cu cineva cu care te intelegi cat de cat si sa ii propui sa iesi cu grupul respectiv, doar asa sa mai cunosti pe cineva....

 

 Publicitate


loading...

#6 2007-08-19 15:32:13

luna_amara
Hero member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 2756

Re: prieteni noi...

de asta zic si eu..pt ca al meu e departe si vreau si eu sa ies sa ma mai distrag asa..in fata calculatorului m am saturat:(


take me as i am or watch me as i go!

Offline

 

#7 2007-08-19 15:33:54

andrutza
Vizitator

Re: prieteni noi...

te cred si eu, doar asa sa faci sa incerci sa vb cu unul cu altul si sa ii propui sa iesiti la un suc ceva si dc nu sa spui adevarul ca nu prea ai cu cine iesi si ti-ar placea sa ii cunosti prietenii si sa fii si u membra a grupului smile oricum in ziua de azi rar gasesti pers potrivite tie....eu spre ex as avea cu cine iesi mai ales prin cartier, dar cand vad cata barfa este si cum sunt unii si ce fac pe la petreceri mai bine lipsa....ies cu mama cand nu am ce face si gata de cat sa-mi stric mai rau dispozitia smile

Ultima oara a fost editat de andrutza (2007-08-19 15:35:29)

 

#8 2007-08-19 15:43:05

ivy
Hero member
Inregistrat: 2007-03-21
Mesaje: 3613

Re: prieteni noi...

si eu sunt in aceeasi situatie, fetelor... am noroc ca ies cu iubi in fiecare zi, ne trece timpu usor. dar cand iese doar el cu prietenul lui e nasol, ca ma plicti rau prin casa sad
ai dreptate andrutza, si eu la fel, cand vad cate barfe se nasc si cata rautate au unele fete in sange, mai bine ma lipsesc... f greu mai poti sa-ti gasesti acum o prietena buna, daca nu ai pe cineva din coilarie sau din liceu macar, greu mai asesti prieteni adevarati...
dar eu incerc sa nu gandesc negativ, sunt mulumita si fericita ca il am pe iubi langa mine si  ma iubeste si ne e bine impreuna.
smile luna_amara, o sa vina si vremea cand o sa fii langa iubitul tau si atunci o sa-ti fie bine!


Just like a tattoo
I'll always have you...

Offline

 

#9 2007-08-19 15:44:46

luna_amara
Hero member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 2756

Re: prieteni noi...

well si eu ies cu mama,,,stau intr un cartier plin cu batranei....off o sa mai incerc cu colegi de grupe de la facultate ...insa deja s au format grupulete..nu st ff introvertita vb cu lumea socializez da ,, vad ca la capitolu prieteni o duc  prost:(


take me as i am or watch me as i go!

Offline

 

#10 2007-08-19 15:55:21

andrutza
Vizitator

Re: prieteni noi...

Eu sunt de parere ca baietii sunt altfel decat fetele, eu mereu m-am inteles mai bine cu ei decat cu fetele sunt mai de incredere si in grupul lor nu ai sa vezi niciodata atatea discutii si invidii cum se intampla intr-un grup de fete.....

 

#11 2007-08-19 15:59:09

luna_amara
Hero member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 2756

Re: prieteni noi...

da ,,da insa ai asa  zisul amic poaet sa te placa si in altfel si sa dea in alceva:d..nu ma simt ff bine in  casa,si pe net:Ddaca nu ar fi el:(inaite ieseam super des,,acuma am ajuns la polul opus:(...pur si simplu nu mie genu si mie ff greu sa ma adaptez...de cand mi am pierdut  grupul de prieteni(printre care si cea mai buna prietena)nu mai sunt eu nu ma recunosc..


take me as i am or watch me as i go!

Offline

 

#12 2007-08-19 16:03:22

andrutza
Vizitator

Re: prieteni noi...

Da, te inteleg exact asa sunt si eu acum pana in cls a 11-a numai prin cluburi eram si mereu plecata de acasa cum am ajuns la fac brusc nu am mai iesit....fff rar mai ies si nu sunt genul asta eu, mie imi place sa merg sa ma distrez sa ies din casa sa am o gasca sau macare 2-3 prieteni cu care pot iesi, dar acum nu mai este asa.....noroc ca il mai am pe iubi cu care ies, dar cand ma gandesc ca o sa plece nu stiu cum o sa rezist sa nu-l vad deloc 3 luni sad.....e bine totusi ca o sa incep munca de la 15 sept si o sa mai ies cu prietena mea din copilarie cand se poate, gasesc eu o solutie sper

 

#13 2007-08-19 16:42:43

air
New member
Inregistrat: 2007-08-14
Mesaje: 46

Re: prieteni noi...

luana_ amara, din ce oras esti? k la ivy si andrutza este postat tongue
ma alatur oarecum si eu cercului vostru cu aceasta problema, ... iubi meu e plecat si vine abia in oct..... si oarecum am noroc ca am dat de forumul acesta (chiar i-am zis lu iub k devin dependenta d site ).

Offline

 

#14 2007-08-19 16:47:09

air
New member
Inregistrat: 2007-08-14
Mesaje: 46

Re: prieteni noi...

ce parere aveti sa facem un topic sa vedem fiecare din ce oras este....???... am vazut k cele din buc au propus o iesire intre forumiste!!! tongue

Offline

 

#15 2007-08-19 16:51:30

andrutza
Vizitator

Re: prieteni noi...

da ar fi bine.....air daca mai vrei sa adaugi ceva omediat dupa ce ai postat apasa pe butonul editeaza si dupa ii dai trimite.....

 

#16 2007-08-19 16:52:49

air
New member
Inregistrat: 2007-08-14
Mesaje: 46

Re: prieteni noi...

aha, merci...tongue

Offline

 

#17 2007-08-19 17:50:10

luna_amara
Hero member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 2756

Re: prieteni noi...

din craiova air:(tu?


take me as i am or watch me as i go!

Offline

 

#18 2007-08-19 19:40:24

pink_martini
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-08-08
Mesaje: 3223
Site

Re: prieteni noi...

nici eu nu am prieteni mai deloc , prietenu meu e singuru cu care mai ies si imi petrec timpul , in rest pauza, acasa pe net.
la fac ma inteleg bine cu toata lumea dar nu iesim in oras pt k nu suntem asa , fiecare are grupul lui  de prieteni (mai putin eu) . sunt zile in care sunt necajita k nu am prieteni dar am invatat sa deal with it . bine , eu sunt si pretentioasa la oameni si foarte greu accept pe cineva si dk nu-mi place o persoana incerc s-o evit decat sa ma inconjor de oameni care nu-mi plac. sper sa trecem toate cu bine peste asta smile


"Ai nevoie de atat de putin pentru a fi fericit" - Armand
____________________________

Ma plangeam ca nu am bani de sandale, pana cand am intalnit un om fara picioare

Offline

 

#19 2007-08-19 20:02:04

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

Re: prieteni noi...

eu zic ca aveti destul de multi prieteni aici smile


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.