homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Specimene ciudate...barbatii...:))-2


#20 2007-08-30 13:39:03

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

Re: specimene ciudate...barbatii...:))

3 ani fara sex de la 20 la 23 e ceva.... ceva de speriat!!! Nu stiu cum a rezistat saracul atata.. daca era altul ori te viola ori iti dadea papucii demult ..
Eu zic sa nu-l mai fierbi ca are si el o limita (cred) . E frumos sexul smile Enjoy it!

Offline

 



#21 2007-08-30 13:50:01

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: specimene ciudate...barbatii...:))

alexia a scris:

3 ani fara sex de la 20 la 23 e ceva.... ceva de speriat!!! Nu stiu cum a rezistat saracul atata.. daca era altul ori te viola ori iti dadea papucii demult ..
Eu zic sa nu-l mai fierbi ca are si el o limita (cred) . E frumos sexul smile Enjoy it!

de acord

ai vreo teama, vreo trauma, vreo amintire neplacuta care te-a tinut totusi sa nu faci pasu asta?


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#22 2007-08-30 17:43:45

albinuta_vesela
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-23
Mesaje: 6279

Re: specimene ciudate...barbatii...:))

Butterfly20 a scris:

eu sunt sigura ca dupa ce vei face pasul el te va aprecia s mai mult si lucrurile se vor rezolva,voi va iubiti si sincer eu chiar cred ca nu vei mai avea probleme pe viitor

intr-adevar, si la mine relatia a devenit si mai frumoasa dupa ce am inceput sa facem dragoste, ne iubim si mai mult. e altfel, e mai bine. sa fii sigura ca si tu iti doresti relatia fizica, sa fii pregatita total e foarte important. succes ! sa va iubiti !

Offline

 

#23 2007-08-31 04:05:31

soulfly
Full member
Inregistrat: 2007-08-25
Mesaje: 686

Re: specimene ciudate...barbatii...:))

eu sunt convinsa ca femeile insala mai mult decat barbatii, dar noi le suntem muult superioare si avem grija sa nu afle smile .. daca nu afla, nu sufera. Ei sunt mai prosti si nu stiu sa se ascunda atat de bine si se dau de gol, sau se lasa vrajiti de "amanta" si raman cu ea. La fete nu prea se intampla asta. Daca isi insala iubitul, f greu se lasa convinse de cel cu care insala, sa ramana cu el. Cat despre instincte... sunt convinsa ca ar trebui sa le urmam, uneori mai mult decat pe ratiune. Cred ca fiecare avem sun scop in viata (la care ajungem din una-n alta) si daca ne reprimam dorintele si ne impotrivim destinului nu vom mai ajunge sa ne indeplinim scopul, asa ca traim degeaba.. Ar trebui sa ne bazam mai mult pe dionisiac wink


"Umbrele seamana, ce-i drept, cu intunericul, dar sunt fiicele luminii." (Lucian Blaga)
My papa told me to stay out of trouble/ "when you've found your man make sure he's for real"/ i've learned that nothing really lasts forever/ i sleep with the scars i wear that won't heal (Roxette)

Offline

 

#24 2007-08-31 09:55:09

albinuta_vesela
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-23
Mesaje: 6279

Re: specimene ciudate...barbatii...:))

soulfly, animalele traiesc dupa instincte, pentru ca nu au, bietele de ele, ratiune. cu ce ne-am mai deosebi de ele daca am trai la fel ? din ce spui tu reiese ca infidelitatea este normala, kiar morala. daca ne-am apuca sa ne inselam unii pe altii, ca deh, e ceva normal, am ajunge sa ne imperechem ca animalele. ma rog............. fiecare cu principiile lui...

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2007-08-31 11:04:54

pink_butterfly
Insomniac member
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 8371

Re: specimene ciudate...barbatii...:))

adina84 a scris:

soulfly, animalele traiesc dupa instincte, pentru ca nu au, bietele de ele, ratiune. cu ce ne-am mai deosebi de ele daca am trai la fel ? din ce spui tu reiese ca infidelitatea este normala, kiar morala. daca ne-am apuca sa ne inselam unii pe altii, ca deh, e ceva normal, am ajunge sa ne imperechem ca animalele. ma rog............. fiecare cu principiile lui...

total,de acord!


http://www.youtube.com/watch?v=mwMdO3HK_ws our song hjarta
em todas as ruas do amor seras meu e eu serei tua hjarta
http://www.youtube.com/watch?v=DDuLPHsIuTg

Offline

 

#26 2007-08-31 11:18:36

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: specimene ciudate...barbatii...:))

Rayuela si mie imi era frica de prima noapte.....imi era frica doar de durere, pt k in rest ma informasem despre tot ce trebuia. Oricum pastilutze luam de mult timp pt un tratament. Ideea e ca mai incercasem cu iubi dar ma duruse rau si nu a reusit sa intre deloc deloc. A doua oara ramasesem cu sperietura si ma incordam asa tare k a renuntzat. Am avut noroc cu un iubit intelegator care nu m-a presat niciodata, chiar daca eram amandoi dezbracati, el deasupra mea. In fine pana la urma s-a intamplat, cred k m-a influentat si atmosfera, care a fost exact cum visasem eu. Si atunci nu m-a mai durut deloc deloc, am simtit numai placere. Si acum sunt asa pofticioasa. Deci treaba cu pofta stii tu....vine mancand. big_smile

Soulfly...cu ce le suntem noi asa mult superioare barbatilor?Pt ca reusim sa le ascundem k ii inselam? Nimic mai fals. Eu cred ca barbatii stiu sa ascunda asta mult mai bine, pt k in probleme de cuplu femeiel sunt ceva mai sentimentale si cred eu ca barbatilor le e mai usor sa joace teatru. Plus ca foarte foarte foarte putini sunt aceia care isi parasesc sotia si copiii ca sa ramana cu amanta. barbatii sunt comozi si prefera caldura caminului decat toanele amantelor.
Cat despre instincte...hai sa-ti dau un exemplu.....o femeie e in plina perioada fertila, nu ia pastile, e cu iubitul incep sa se incalzeasca dar nu au prezervativ. Ce e mai bine.....sa isi urmeze instinctele si sa faca sex neprotejat, sau sa amane partida pt alta data? Eu zic ca in unele cazuri e mult mai bine so mai sanatos sa iti asculti capul nu inima, sau instinctele


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#27 2007-08-31 13:14:04

rayuela
Full member
De la: dincolo de moarte
Inregistrat: 2007-06-09
Mesaje: 866

Re: specimene ciudate...barbatii...:))

nu am nici o trauma legat de sex,dar am fost crescuta de niste parinti traditionali,care mi-au insuflat de mica ideea ca nu e bine sa iti pierzi virginitatea devreme sau inainte de casatorie si eu nu am vrut sa le insel increderea.asa zice si el,ca altu ma viola sau ma facea de mult sa imi pierd virginitaea.citeodata se indoieste ca sunt,zice ca am apucat sa il mint si nu vreau sa afle.l-am supus unei presiuni cam mari si uneori se enerveaza rau pe mine,zice ca sunt tot ce a visat dar nu vrea sa fim 2 bosorogi de acum,ca suntem tineri si trebuie sa traim.sper sa fie bine.si cu pilule,daca nu am folosit niciodata mi se pare asa ciudat sa nu patesti nimk si cred ca la inceput tot o sa ma tem de riscuri.multumesc fetelor pt cuvinte si am intirziat cu rasp pt ca am avut pb cu netul.pupici!


iubind dincolo de moarte

Offline

 

#28 2007-08-31 15:49:27

just-me
Hero member
Inregistrat: 2007-02-04
Mesaje: 2067

Re: specimene ciudate...barbatii...:))

rayela eu am niste parintii uneori absurizi de traditionalisti...si ei inca stiu ca eu sunt virgina(din punct de vedere clinic ,inca sunt..nu mi s-a rupt himenul tongue ).dar daca ar fi dupa ei multe n-ar trebui sa fac si eventual sa ies doar in weekend si sa ma intorc la 1jumate acasa.da nu trebuie sa stie ei....si daca ar afla ma catapulteaza de pe bloc

Offline

 

#29 2007-08-31 16:10:00

SonneAle
Addicted member
De la: balamuc
Inregistrat: 2006-12-14
Mesaje: 10519

Re: specimene ciudate...barbatii...:))

am ajuns sa ii urasc de-a dreptul grater((  Il URASC!!! grater((((((((
m-am confruntat si eu cu faze de genul: "ce sa faci? e barbat! asa sunt barbatii!!!"  mda... pe ei ii doare-n cot in urma unei despartiri, se arunca imediat in bratele altor fete, iar noi??? cele mai multe suferim sad not fair grater(( simply not fair sad


There ain't no sunshine now that he's gone

Offline

 

#30 2007-08-31 16:16:06

just-me
Hero member
Inregistrat: 2007-02-04
Mesaje: 2067

Re: specimene ciudate...barbatii...:))

Alezzone nu speria mai mult fata ...

Offline

 

#31 2007-08-31 16:34:47

SonneAle
Addicted member
De la: balamuc
Inregistrat: 2006-12-14
Mesaje: 10519

Re: specimene ciudate...barbatii...:))

Butterfly20 a scris:

Alezzone nu speria mai mult fata ...

nu aia mi-a fost intentia, departe de mine gandul!!!  asa simt, multa ura, multa suferinta sad  vreau soare si pe straduta mea si mi-e teama sa-l privesc de s-o ivi...


There ain't no sunshine now that he's gone

Offline

 

#32 2007-08-31 16:39:47

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: specimene ciudate...barbatii...:))

Alezzone, nu e asa...toate am trecut prin despartiri(sau aproape toate)...viata merge inainte si tot ce nu te omoara te intareste...vei vedea ca va fi bine


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

#33 2007-08-31 16:57:08

SonneAle
Addicted member
De la: balamuc
Inregistrat: 2006-12-14
Mesaje: 10519

Re: specimene ciudate...barbatii...:))

sper din suflet sa fie bine cat mai curand, nimic altceva nu-mi mai doresc! multumesc pt sperantele ce le deschideti smile


There ain't no sunshine now that he's gone

Offline

 

#34 2007-08-31 18:04:25

rayuela
Full member
De la: dincolo de moarte
Inregistrat: 2007-06-09
Mesaje: 866

Re: specimene ciudate...barbatii...:))

nu ma sperii,...:)mult succes in iubire tuturor!


iubind dincolo de moarte

Offline

 

#35 2007-08-31 23:21:38

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: specimene ciudate...barbatii...:))

Butterfly20 a scris:

rayela eu am niste parintii uneori absurizi de traditionalisti...si ei inca stiu ca eu sunt virgina(din punct de vedere clinic ,inca sunt..nu mi s-a rupt himenul tongue ).dar daca ar fi dupa ei multe n-ar trebui sa fac si eventual sa ies doar in weekend si sa ma intorc la 1jumate acasa.da nu trebuie sa stie ei....si daca ar afla ma catapulteaza de pe bloc

Butterfly cum mai esti virgina daca faci sex? K stiu ca ziceai intr-un topic ca ai luat si AC si ca o sa renunti la ele


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#36 2007-08-31 23:27:59

Mandy
Hero member
De la: Bucuresti most of the time
Inregistrat: 2006-04-15
Mesaje: 3287

Re: specimene ciudate...barbatii...:))

Vroia sa spuna ca parintii inca o cred virgina.

Offline

 

#37 2007-08-31 23:29:16

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: specimene ciudate...barbatii...:))

in afara de treaba cu parintii a mai zis si asta."(din punct de vedere clinic ,inca sunt..nu mi s-a rupt himenul  )"


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#38 2007-08-31 23:33:34

mika
Insomniac member
Inregistrat: 2006-06-17
Mesaje: 9256

Re: specimene ciudate...barbatii...:))

pai da...e posibil sa nu se rupa de tot ...daca e elastic...

Ultima oara a fost editat de mika (2007-08-31 23:33:46)

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.