homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sex. Simtiti nevoia?-15


#267 2010-11-08 13:56:40

Livia2010
Full member
Inregistrat: 2010-08-12
Mesaje: 206

Re: Sex. Simtiti nevoia?

Asa  este, dar daca el termina in  5 minute incepi sa te mai gandesti si la ce gatesti, macar utilizezi timpul ala la ceva rotfl)hai k s rea. Depinde de cat de deshisa esti tu ca femeie, si de cat esti de prezenta in mometul actului smile


When marimba rhythms start to play, dance with me, make me sway, like a lazy ocean hugs the shore, hold me close, sway me more...

Offline

 

#268 2010-11-08 14:00:08

Miss_B
Insomniac member
Inregistrat: 2009-11-07
Mesaje: 5252

Re: Sex. Simtiti nevoia?

luisjota a scris:

BabyBlueDoll a scris:

Livia2010 a scris:

coraline, mie cea mai plauzibila mi se pare explicatia cu faptul ca sta acasa si nu se simte util. Eu iti tin pumnii sa va salvati relatia smile
Cat despre intrebare cu orgasmele, eu am mai multe:clitoridian pot sa am si 4 la rand, la punctul G am mai rar iar orgasm cervical pot vreo 2-3 sau pot sa am din toate felurile la o singura partida.Depinde de barbatul cu care te iubesti!

depinde si de femeie,k degeaba da el din toata puterea ,daca tu te gandesti ce mancare faci azi lol conteaza f. mult si de ceea ce isi doreste femeia.

bblu, ce gatesti azi??? rotfl rotfl

ceva afrodisiac   rotfl2

Offline

 

#269 2010-11-08 14:02:56

Livia2010
Full member
Inregistrat: 2010-08-12
Mesaje: 206

Re: Sex. Simtiti nevoia?

Cica telina e buna!rotfl2))


When marimba rhythms start to play, dance with me, make me sway, like a lazy ocean hugs the shore, hold me close, sway me more...

Offline

 

#270 2010-11-08 14:07:06

Miss_B
Insomniac member
Inregistrat: 2009-11-07
Mesaje: 5252

Re: Sex. Simtiti nevoia?

rotfl2

Offline

 

#271 2010-11-08 14:25:40

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: Sex. Simtiti nevoia?

poi....zic yo ca ai avut timp sa te gandesti toata luna.... rotfl rotfl


fucking perfect...

Offline

 

 Publicitate


loading...

#272 2010-11-08 14:28:55

Miss_B
Insomniac member
Inregistrat: 2009-11-07
Mesaje: 5252

Re: Sex. Simtiti nevoia?

m-am gandit destul rotfl
de acum incolo o sa ma gandesc doar la ce trebuie si o sa ma simt bine  big_smile  i promis this to myself big_smile

Offline

 

#273 2010-11-08 15:31:20

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: Sex. Simtiti nevoia?

si totusi, ce gatesti azi....nu mi-ai zis!!! rotfl


fucking perfect...

Offline

 

#274 2010-11-08 17:36:24

Miss_B
Insomniac member
Inregistrat: 2009-11-07
Mesaje: 5252

Re: Sex. Simtiti nevoia?

doar nu trebuie sa iti dau tie raportul big_smile
cred k suntem prea offtopic

Offline

 

#275 2010-11-08 20:05:58

iris2
Full member
Inregistrat: 2009-05-08
Mesaje: 742

Re: Sex. Simtiti nevoia?

kathrynn a scris:

yoyolina a scris:

http://2gts.com/blog/6_10_ways_to_tease_a_woman.html

lol hai ca-mi place newsletterul asta lol

Nu stiu cine ma pune sa citesc chestiile astea in vremuri de restriste sexuala  drool

Anyway, i-am trimis link-ul prietenului meu, cu mentiunea sa-l invete ca pe tabla inmultirii.
rotfl

rotfl2))

Offline

 

#276 2010-11-11 08:23:27

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: Sex. Simtiti nevoia?


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

#277 2010-11-11 08:27:56

rosebunny
Insomniac member
Inregistrat: 2010-09-28
Mesaje: 7248

Re: Sex. Simtiti nevoia?

yoyolina a scris:

http://2gts.com/blog/7_the_9_types_of_orgasms.html

m`am abonat si eu la newsletteru asta wink)) abia astept sa vad ce imi mai trimite big_smile
mersi ca ai pus primul link pe forum, altfel nu aflam de sfaturile astea  par

Ultima oara a fost editat de rosebunny (2010-11-11 08:28:57)


Tot raul e spre bine smile
Zambim si noi azi? smile

Offline

 

#278 2010-11-11 08:40:05

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: Sex. Simtiti nevoia?

lol n-ai pt ce puss


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

#279 2010-11-11 12:03:20

kathrynn
Hero member
Inregistrat: 2009-08-24
Mesaje: 2680

Re: Sex. Simtiti nevoia?

Eu ma gandesc din ce in ce mai serios sa cumpar dvd-urile. Am vazut ca este o oferta "speciala" toate 5 la 100$.


Shorty, we can switch positions
From the couch to the counters in my kitchen

Offline

 

#280 2010-11-11 12:13:50

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: Sex. Simtiti nevoia?

si chiar crezi ca merita?


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

#281 2010-11-11 13:58:51

kathrynn
Hero member
Inregistrat: 2009-08-24
Mesaje: 2680

Re: Sex. Simtiti nevoia?

Parca ai fi prietenul meu, yoylina  lol  punish

Habar n-am daca merita, sunt dispusa sa incerc dar mai intai sa fie el de acord sa se uite la ele si sa invete, ca sunt adresate barbatilor. Si eu promit ca stau cuminte sa-mi faca el tot ce zic fetele alea acolo.  drool


Shorty, we can switch positions
From the couch to the counters in my kitchen

Offline

 

#282 2010-11-11 14:00:41

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: Sex. Simtiti nevoia?

rotfl vezi ca poate le gasesti piratate pe "anumite" site'uri smile


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

#283 2010-11-11 16:05:03

kathrynn
Hero member
Inregistrat: 2009-08-24
Mesaje: 2680

Re: Sex. Simtiti nevoia?

M-am gandit si la asta, o sa-l pun pe el sa caute ca eu nu ma pricep la din-astea.


Shorty, we can switch positions
From the couch to the counters in my kitchen

Offline

 

#284 2010-11-13 02:15:09

Orange
Full member
Inregistrat: 2009-12-04
Mesaje: 723

Re: Sex. Simtiti nevoia?

Dorinta ? De la o vreme, chiar nu o mai simt, sau, daca e sa fiu sincera, nu e cazul sa ascund ceva daca cer un sfat obiectiv.... deci, daca e sa fiu sincera simt nevoia...sad ...suntem impreuna de cativa ani bunisori, am facut-o prima data aproape un an in urma...nu am reust din prima, abia cateva luni mai tarziu am "terminat" ceea ce"incepusem"... "am terminat" in sens ca m-a dezvirginat , nu in sens ca am simtit vre-o placere. Inafara de discomfort si un fel de descarcare hormonala - NIMIC! sad Nu pretind la artificii, doar caut motivul, de ce este asa cum este sad Acum nu mai vreau s-o facem, ma simt inhibata, ma bucura fiecare situatie cand am motiv sa n-o facem . Dupa asta regret ca nu m-am asat dusa de val... Am incercat , fara succes prea mare, sa asez in capshor toate la locul lor. Uitativa ce a iesit, il vreau, el ma vrea,avand in vedere ca ne intilnim de la o virsta frageda, nu am facut dragoste mai mult timp, in care mama credea ca tot "s-a intimplat" si imi tinea lectii de educatie sexuala, cat de usor ramai insarcinata si de astea.. probabil ca inca de atunci mi-a ramas o oarecare bariera in capshor+faptul ca pt ca m-a durut ne-au trebuit mai multe "incecari" pina ce m-a dezviginat+ lipsa de experienta la ambii+ un pic de monotonie care in mod normal s-ar neutraliza cu niste ore frumoase in doi.............Nu stiu ce sa fac, nu vreau sa il pierd, nici nu se pune problema sa ma paraseasca din acest motiv, dar... oare ar trebui sa "ma impun" sa o facem , si poate mai apoi , odata cu placerea, vine si dorinta ??! Stiti cum e la mine ? pasiune in o oarecare masuna - este, dorinta- este......dar si o bariera tot persista..sad Cum ma descurc...?!


Am invatat ca nu merita sa irosesti nici macar o clipa din viata pentru a te gandi la oamenii care nu iti plac sau nu te plac hjarta Va pup si aveti grija de vOi hjarta

Offline

 

#285 2010-11-13 03:11:26

acelasi
New member
Inregistrat: 2010-08-06
Mesaje: 70

Re: Sex. Simtiti nevoia?

Orange a scris:

Dorinta ? De la o vreme, chiar nu o mai simt, sau, daca e sa fiu sincera, nu e cazul sa ascund ceva daca cer un sfat obiectiv.... deci, daca e sa fiu sincera simt nevoia...sad ...suntem impreuna de cativa ani bunisori, am facut-o prima data aproape un an in urma...nu am reust din prima, abia cateva luni mai tarziu am "terminat" ceea ce"incepusem"... "am terminat" in sens ca m-a dezvirginat , nu in sens ca am simtit vre-o placere. Inafara de discomfort si un fel de descarcare hormonala - NIMIC! sad Nu pretind la artificii, doar caut motivul, de ce este asa cum este sad Acum nu mai vreau s-o facem, ma simt inhibata, ma bucura fiecare situatie cand am motiv sa n-o facem . Dupa asta regret ca nu m-am asat dusa de val... Am incercat , fara succes prea mare, sa asez in capshor toate la locul lor. Uitativa ce a iesit, il vreau, el ma vrea,avand in vedere ca ne intilnim de la o virsta frageda, nu am facut dragoste mai mult timp, in care mama credea ca tot "s-a intimplat" si imi tinea lectii de educatie sexuala, cat de usor ramai insarcinata si de astea.. probabil ca inca de atunci mi-a ramas o oarecare bariera in capshor+faptul ca pt ca m-a durut ne-au trebuit mai multe "incecari" pina ce m-a dezviginat+ lipsa de experienta la ambii+ un pic de monotonie care in mod normal s-ar neutraliza cu niste ore frumoase in doi.............Nu stiu ce sa fac, nu vreau sa il pierd, nici nu se pune problema sa ma paraseasca din acest motiv, dar... oare ar trebui sa "ma impun" sa o facem , si poate mai apoi , odata cu placerea, vine si dorinta ??! Stiti cum e la mine ? pasiune in o oarecare masuna - este, dorinta- este......dar si o bariera tot persista..sad Cum ma descurc...?!

...daca`l doresti ...treci peste prejudecati si iei initiativa..daca nu mai devreme sau mai tarziu (cu parere de rau iti spun) .. il vei pierde daca are un apetit sexual normal sau ridicat pt un barbat (oricum barbatii ...biologic sunt cam de 12 ori mai "pofticiosi" .. in general decat o femeie cu apetit sexual normal). Cum simti tu nevoia sa fii apreciata, stimulata, provocata, dorita ...exact asa`i si barbatul .. aceleasi lucruri le doreste si el ...sa se simta barbat.

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.