homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sex. Simtiti nevoia?-16


#286 2010-11-13 08:45:55

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: Sex. Simtiti nevoia?


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

#287 2010-11-13 23:24:00

kathrynn
Hero member
Inregistrat: 2009-08-24
Mesaje: 2680

Re: Sex. Simtiti nevoia?

Yoyolina, n-ai si ceva cu "make HIS sex drive stronger"?   rotfl2


Shorty, we can switch positions
From the couch to the counters in my kitchen

Offline

 

#288 2010-11-14 09:53:00

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: Sex. Simtiti nevoia?

rotfl nope rotfl

kath, dvd'urile sunt la jumate pret in urmatoarele 4 zile smile

"DVD 1. Multiple Orgasm Method     $49.95 Included
    DVD. 2 Forbidden Sex Secrets      $49.95 Included
    DVD 3. Advanced Sexual Positions     $49.95 Included
    DVD 4. Secrets of Squirting Orgasms     $39.95 Included
    DVD 5. Shawna Sex Secrets         $39.95 Included
    Manual: Animal Orgasms          $69.95 Included
    Bonus: Stamina Report          $19.95 Included
Total Value:         $319.65
   
Your Price:          $97.00
   
With 50% Discount      $48.50
Shipping:        $6.95
Total:          $56.45 "

Ultima oara a fost editat de yoyolina (2010-11-14 17:42:55)


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

#289 2010-11-21 18:18:23

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: Sex. Simtiti nevoia?

rufe

Ultima oara a fost editat de coraline (2011-01-23 12:57:54)


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#290 2010-11-21 18:31:53

Miss_B
Insomniac member
Inregistrat: 2009-11-07
Mesaje: 5252

Re: Sex. Simtiti nevoia?

cora si cand ati vorbit, el ce zicea?dc nu mai vrea sa faca sex in ciuda eforturilor tale? eu zic k nu e corect pt tine,pt k tu faci totul k sa fie bine si el tot nu vrea ...

Offline

 

 Publicitate


loading...

#291 2010-11-21 18:34:11

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: Sex. Simtiti nevoia?

rufe

Ultima oara a fost editat de coraline (2011-01-23 12:57:59)


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#292 2010-11-21 18:36:15

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: Sex. Simtiti nevoia?

Eu zic ca a intervenit obisnuinta... erati copii cand v-ati combinat, poate acum chiar vrea altceva...
Nu are rost sa ramai intr-o relatie din care nu iesi cu nimic bun, care iti da batai de cap si iti distruge respectul de sine.

Ultima oara a fost editat de yoyolina (2010-11-21 18:42:57)


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

#293 2010-11-21 18:40:10

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: Sex. Simtiti nevoia?

face_tree

Ultima oara a fost editat de coraline (2011-01-23 12:58:03)


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#294 2010-11-21 18:48:24

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: Sex. Simtiti nevoia?

de ce nu spune? pentru ca undeva in adancul sufletului ti-ar simti rau de tot lipsa daca ai pleca, si e constient de chestia asta.
7 ani nu sunt totusi 2 luni de puppy love.
si eu cred la fel ca tine... vrea sa vada ce e si in curtea vecinului, dupa care sa se intoarca la ce are.


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

#295 2010-11-21 18:57:28

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: Sex. Simtiti nevoia?

rufe

Ultima oara a fost editat de coraline (2011-01-23 12:58:15)


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#296 2010-11-21 19:03:15

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: Sex. Simtiti nevoia?

Pune punct... sau da-i un ultimatum (desi banuiesc ca n-ar fi prima oara). La caruta tre' sa traga ambii boi.

Ultima oara a fost editat de yoyolina (2010-11-21 19:03:44)


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

#297 2010-11-21 19:19:40

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: Sex. Simtiti nevoia?

si normal ca tot eu stau acum si bocesc si el este inocent si fara vina. am obosit asa de tare...
daca mi-ar fi spus cineva ca o data cu relatia asta am sa iau "de tzatza" un copil lenes as fi zis ca e nebun


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#298 2010-11-21 19:29:57

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: Sex. Simtiti nevoia?

Nu stiu fata... nu are sens sa iti **** nervii nici cu el nici cu ma-sa.
Cel mai bine iti vezi de cariera si de viata. E clar ca aici nu mai ai ce sa faci.


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

#299 2010-11-21 19:53:13

iris2
Full member
Inregistrat: 2009-05-08
Mesaje: 742

Re: Sex. Simtiti nevoia?

coraline a scris:

am gasit postul acesta al lui Andyno si mi s-a parut oribil de adevarat


Andyno a scris:

problema sta in felelul urmator: nici un barbat nu(adica nici un barbat care nu este gay) refuza sa fac sex cu o femeie mai ales prietena/nevasta daca o iubeste sau o doreste din pnct. vedere sexual.

Problema este ca el nu te mai doreste, nu te mai iubeste, vrea ceva ce tu nu ai, vrea ceva mai frumos...vrea o femeie mai buna la pat. sau doar o amanta.

si cand un barbat refuza sex...inseamna ca primeste din alta parte ceva mai bun...


Este valabil tuturor femeilor si barbatilor.

Sau e indragostit de alta...si viseaza sa primeasca de la ea...

Offline

 

#300 2010-11-21 20:12:09

Banana Split
Sr. member
Inregistrat: 2010-05-28
Mesaje: 1420

Re: Sex. Simtiti nevoia?

eu zic ca pur si simplu v-ati plafonat amandoi. nu cumva petrecti prea mult timp impreuna? stiu ca tu nu ai servici, nici el nu are. asta inseamna ca stati cam toata ziua impreuna, nu? nu e bine.. si cand esti casatorit cu cineva, mai ai o slujba, mai ai copii, facturi chestii si te iei cu grijile si devine o placere sa stai cu partenerul la sfarsitul zilei.. eu zic ca aici gresiti amandoi. faptul ca el e baiatul mamii nu e ok deloc. tu ar trebui sa devii interesata de barbati care au initiativa si care fac ceva cu viata lor, si care stiu sa iubeasca pasional o femeie etc si sa-l faci pe el sa vada asta, gelozia mereu da roade

Offline

 

#301 2010-11-21 20:54:23

Miss_B
Insomniac member
Inregistrat: 2009-11-07
Mesaje: 5252

Re: Sex. Simtiti nevoia?

asta cu statul impreuna chiar poate sa transforme relatia si sa o duca spre sfarsit.asta era si unul din motivele pt care eu nu ma simteam bine dpdv sexual(printre altele)....adica...stiam k urmeaza aceiasi zi mereu,stiam k trebuie sa facem aia,cealalta si sex.si tot asa,nu mai era scanteia aia si trecea timpul....insa sunt fericita sa spun k mi'am rezolvat problemele care le postasem aici big_smile am fost la un pas de despartire si cand i'am zis lui punctul meu de vedere am gasit imediat o cale comuna,am decis sa ne punem pe noi pe primul loc si sa lasam grijile si nemultumirile deoparte-ele mereu vor exista,asa e viatza,insa nu trebuie sa ne stricam capul chiar asa si trebuie sa deschidem ochii la ceea ce ne face cu adevarat fericiti.bine k suntem sanatosi,k in rest ne descurcam noi!
si eu am zis ca ma despart de el,nu mai era la fel...insa uite ca dupa ce am vorbit pe indelete,am constatat si am recunoscut fiecare greselile(daca le pot zice asa,insa cred ca a fost mai mult obisnuintza care ne-au plafonat). si momentan,sunt cea mai fericita,cum nu am mai fost pana acum hjarta

coraline,sper sa se rezolve si la tine problemele,insa oricare ar fi deznodamantul povestii tale,conteaza k tu sa te simti bine si sa te simti implinita,din toate punctele de vedere . sa nu treaca viatza pe langa tine si sa stai cu un om numai pt k il iubesti enorm si pt k esti d mult timp cu el.trebuie sa exista iubire si atractie din partea ambilor parteneri,iar cand unul simte k face totul degeaba(asa simteam si eu la un moment dat),ori exista cale de intoarcere si remediere,ori se termina.
si eu sunt foarte indragostita,el este primul barbat din viatza mea si visez sa ramana asa,insa sunt constienta k viata are mari surprize si pot suferi si f. mult,insa traiesc clipa,nu stau sa ma gandesc la un viitor trist,ca sa incep de pe acum sa plang k vezi doamne ma va parasi/insela etc.

Offline

 

#302 2010-11-21 21:09:54

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: Sex. Simtiti nevoia?

chouse

Ultima oara a fost editat de coraline (2011-01-23 12:58:49)


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#303 2010-11-21 21:35:47

rosebunny
Insomniac member
Inregistrat: 2010-09-28
Mesaje: 7248

Re: Sex. Simtiti nevoia?

cora.... stiu ca pare dur dar cel mai bine ar fi s`o terminati. Cum zici si tu.... ajungi sa te simti o scofalcita desi tu esti superba, am vazut pozele cu tine. Dar degeaba te vad altii asa, daca tu o sa ajungi sa ai o parere negativa despre imaginea ta, o sa iti afecteze relatiile in viitor daca iti pierzi increderea in tine. E dureros intradevar, dar e si mai dureros sa stai cu cineva care nu e interesat de tine, care nu observa cat de sexy esti. Mai bine sa fiti amici, ca asa pare a fi relatia voastra acum. N`ai zice ca sunteti iubiti din felul in care se poarta. Si sincera sa fiu, si eu ca fata daca vad o tipa ca arata bine, observ si admir, apreciez, chiar daca nu`s pe invers. Dar el chiar sa nu observe... nush... poate nici nu`l intereseaza. Oricum tu stii cel mai bine ce e de facut, dar asta ar fi sfatul meu, decat sa ajungi sa te simti ca un rahat. puss


Tot raul e spre bine smile
Zambim si noi azi? smile

Offline

 

#304 2010-11-22 00:23:30

kathrynn
Hero member
Inregistrat: 2009-08-24
Mesaje: 2680

Re: Sex. Simtiti nevoia?

Cora, ca de obicei, ma regasesc in postarile tale, in mare parte din ce ai zis tu despre el, cu diferenta ca al meu nu e intretinut de parinti si orice chestie care ii punea job-ul in pericol se reflecta direct asupra vietii noastre sexuale. Cred ca ti-am mai zis pe undeva cum am ajuns la certuri si amenintari si strigate si imi zicea ca pun presiune pe el si eu ii ziceam ca daca nu pun presiune, nu obtin nimic. Aparent nu obtineam nimic nici de vorba buna, nici cu scandalul. El zicea ca nu poate din cauza ca eu tot timpul sunt nervoasa pe el, iar eu o tineam pe a mea ca de aia is nervoasa pe el, ca nu facem sex. Ne invarteam intr-un cerc vicios.
Pana si-a dat el seama ca daca am orgasm ma calmez si o vreme imi rezolva un orgasm si eram ok  big_smile  . Pana cand m-am revoltat iar ca eu vreau si sex normal chiar daca asa nu am orgasm, ca tot imi place.
Nu pot sa zic ca ne-am revenit complet, dar parca ceva imbunatatiri slabe s-au vazut si cred ca au aparut in momentul in care a inceput sa i se falfaie putin de serviciu si si-a dat seama ca nu depide de el.


Shorty, we can switch positions
From the couch to the counters in my kitchen

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.