homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Pozitii...de dormit:P-3


#39 2007-09-06 21:23:01

luna_amara
Hero member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 2756

Re: Pozitii...de dormit:P

La inceeput noi dormeam fund in fund,,acuma obisnuieste sa ma ia in brate tot somnicu e asa de delce si ma simt si protejata pe deasupra:*


take me as i am or watch me as i go!

Offline

 



#40 2007-09-06 22:35:01

mikki_20
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2006-02-15
Mesaje: 4694

Re: Pozitii...de dormit:P

noi de obicei dormim spate in spate ca asa dorm eu bine smile. sau dormim pe burta si ne tinem de mana big_smile si pbm e ca eu vb f des in somn diverse teme:)) si tot timpul trb sa ma linisteasca ca sa adorm la loc


Avem 1 an si 5 lunite

Offline

 

#41 2007-09-06 22:37:33

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Pozitii...de dormit:P

eu ma simt protejata numai cu gandul ca e acolo..chiar si daca nu ma ia'n brate.....of doamneeee ce'as vrea sa mai dorm la el....hjartahjarta


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#42 2007-09-07 16:18:05

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: Pozitii...de dormit:P

tantosica a scris:

alexia a scris:

Noi dormim spate in spate.. sau nu conteaza cum, ideea e sa nu ne atingem rotfl
.

Si eu care credeam ca sunt "defecta" si ma ofticam ca nu pot dormi lipita de el.. big_smile E bine de stiut ca nu sunt singura >smile

si la mine la fel e... si eu am fost ofticata o vrmee ca nu putem sa adormim ca aia in filme http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/105.gif dar dormitul fund in fund de vara, acnd e cald si murim daca ne atingem... e recompensat de cel "imbratica" big_smile asa cum imi place mie s zic... de iarna cand mi-e frig de cele mai multe ori si ma incalzeste http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/9.gif


ralucaelena a scris:

al meu cateodata cand doarme se intorce catre mine ma ia in brate si  ma pupa smile

pfuai... ma trec fiori cand face chestia asta; mai ales daca dorm si eu si ma trezesc pupata... iar daca dupa mai urmeaza si altcevahttp://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/65.gifnu mai zic big_smile http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/9.gif


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#43 2007-09-07 17:09:54

pokemon
Diamond member
De la: Craiova
Inregistrat: 2006-10-06
Mesaje: 33434

Re: Pozitii...de dormit:P

hmm..
pai noi dormim numa tinuti in brate big_smile
pe o parte,il tin ori eu pe el,ori el pe mine,niciodata fund in fund big_smile
daca eu dorm pe burta,el sta pe o parte si pune piciorul si,eventual,o mana pe mine.
daca el doerme pe spate eu imi pun picioarele intre picioarele lui si stau si eu cu fata in sus.
fata in fata mai rar dormim ca am capul greu big_smile si ii amorteste mana big_smile
dar,indiferent de pozitie in timpul noptii ne pupam non-stop...in somn big_smile


Indragostita de bebe Razvan si de tatic de bebe Razvan ♥ 2 ani+ ♥
No matter how you feel. Get up, dress up, show up, and NEVER give up

Offline

 

 Publicitate


loading...

#44 2007-09-07 17:15:34

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: Pozitii...de dormit:P

si noi dormim in brate ...adica el ma tine in brate ...isi pune mana sub gatul meu si cu cealalta ma cuprinde...atatai de bine ca mie mi frig noaptea ... conteaza pana adorm ca dimineata neam trezit in toate pozitiile tongue da deobicei tre sa ne atingem cumva cand adormim nu conteaza cum ... si cam 99% adormim in pozitia asta


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#45 2007-09-07 19:21:59

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Pozitii...de dormit:P

annna a scris:

ralucaelena a scris:

al meu cateodata cand doarme se intorce catre mine ma ia in brate si  ma pupa smile

pfuai... ma trec fiori cand face chestia asta; mai ales daca dorm si eu si ma trezesc pupata... iar daca dupa mai urmeaza si altcevahttp://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mes … ns7/65.gifnu mai zic big_smile http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mes … ons7/9.gif

pai eu sunt aia care se trezeste inaintea lui..de fapt eu nu prea's genul care poate sta prea mult in acelasi loc...de aia nu prea dorm noaptea..mai ales la el ca sta intr'un cartier de case si dimineata canta cocosul aoleeeu......si placerea lui cea mai mare in viatza asta..e sa se trezeasca cu un oral...si pot spune..ca cel putin in primele luni(cand am inceput si eu sa fac asha ceva) ii faceam mereu dimineata...si chiar mi'a zis..ca's prima prietena care ii face mereu aceasta pofta...acum am mai rarit'o ce'i drept...dar oricum......


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#46 2007-09-07 19:24:29

ivy
Hero member
Inregistrat: 2007-03-21
Mesaje: 3613

Re: Pozitii...de dormit:P

JanisJoplin a scris:

si placerea lui cea mai mare in viatza asta..e sa se trezeasca cu un oral..

si al meu e innebunit dupa chestia asta big_smile singura problema e ca eu nu prea am chef dimineata tongue


Just like a tattoo
I'll always have you...

Offline

 

#47 2007-09-07 19:52:54

albinuta_vesela
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-23
Mesaje: 6279

Re: Pozitii...de dormit:P

blue_elf a scris:

de ex cnd my sforaie il pup sau il zgalatai sa taca ca s pot dormii. tongue e bne cnd ai sentimentul ala de siguranta smile

si eu fac la fel, il pup cand sforaie big_smile , sau ma misc si se trezeste (asta pt ca ma tine in brate sau e vreo aripioara pe undeva pe mine). si nu se supara, ma ia in brate si ma pupa si adormim amandoi.
I need to cuddle with him smile miss my babe !

Offline

 

#48 2007-09-07 19:56:46

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: Pozitii...de dormit:P

JanisJoplin a scris:

annna a scris:

ralucaelena a scris:

al meu cateodata cand doarme se intorce catre mine ma ia in brate si  ma pupa smile

pfuai... ma trec fiori cand face chestia asta; mai ales daca dorm si eu si ma trezesc pupata... iar daca dupa mai urmeaza si altcevahttp://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mes … ns7/65.gifnu mai zic big_smile http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mes … ons7/9.gif

pai eu sunt aia care se trezeste inaintea lui..de fapt eu nu prea's genul care poate sta prea mult in acelasi loc...de aia nu prea dorm noaptea..mai ales la el ca sta intr'un cartier de case si dimineata canta cocosul aoleeeu......si placerea lui cea mai mare in viatza asta..e sa se trezeasca cu un oral...si pot spune..ca cel putin in primele luni(cand am inceput si eu sa fac asha ceva) ii faceam mereu dimineata...si chiar mi'a zis..ca's prima prietena care ii face mereu aceasta pofta...acum am mai rarit'o ce'i drept...dar oricum......

hmmm... al meu nu mi-a zis niciodata ca ar vrea un oral la trezire big_smile dar adev e ca si eu mi-as dori sa ma trezesc si el sa-mi faca oral... http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/9.gif... grai pervesra din mine!
nu m-am gandit pana acum sa-l trezesc asa smile dar e o idee buna big_smile


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#49 2007-09-07 20:15:51

soulfly
Full member
Inregistrat: 2007-08-25
Mesaje: 686

Re: Pozitii...de dormit:P

eu cand dorm cu un baiat, de obicei eu dorm la perete, pe partea dreapta, cu mana intinsa si el doarme intors spre mine, cu capul la pieptul meu big_smile dar la mare, cu fostul, mai dormeam si.. in pozitia linguritei lol adik eu cu spatele la el si cu fundul mai in spate si el mulat pe mine, tinaindu-ma in brate. Dar asta doar atunci cand era frig rau in camera tongue


"Umbrele seamana, ce-i drept, cu intunericul, dar sunt fiicele luminii." (Lucian Blaga)
My papa told me to stay out of trouble/ "when you've found your man make sure he's for real"/ i've learned that nothing really lasts forever/ i sleep with the scars i wear that won't heal (Roxette)

Offline

 

#50 2007-09-12 21:53:42

Fadette
Full member
Inregistrat: 2007-07-22
Mesaje: 548

Re: Pozitii...de dormit:P

noi dormim ori imbratisati, ca sa fim cat mai aproape posibil unul de celalat, sau in pozitia linguritei...si ne tinem de mana smile e cel mai frumos lucru sa adorm asa. Sau o fi si mai frumos sa ma trezesc langa el?


I'm just a dreamer, I dream my life away
I'm just a dreamer who dreames a better day...

Offline

 

#51 2007-09-12 22:02:33

Emilya
Platinum member
De la: munte
Inregistrat: 2006-07-16
Mesaje: 24754
Site

Re: Pozitii...de dormit:P

eu in general nu pot sa dorm cu cinema ca mie noaptea imi place sa ma cracesc si nu pot cu cineva langa mine...la mare cat am fost se sforaia pe mai multe voci si m-am trezit eu buimaca intr-o noapte si am zbierat "Bai gura-n p**a mea"...lol ce somn au mai avut aia dup-aia nush da stiu ca eu am dormit foarte bine. Cu iubi dormim de obicei fund in fund sau mulati, el tinandu-ma in brate...


Before I was a mom, I didn't know the feeling of having my heart outside my body
Maia Ecaterina 14.01.2014 hjarta

Offline

 

#52 2007-09-12 23:07:37

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: Pozitii...de dormit:P

Wildhoney a scris:

la mare cat am fost se sforaia pe mai multe voci si m-am trezit eu buimaca intr-o noapte si am zbierat "Bai gura-n p**a mea"...lol

lol rotfl2 foarte tare


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#53 2007-09-12 23:10:19

Fadette
Full member
Inregistrat: 2007-07-22
Mesaje: 548

Re: Pozitii...de dormit:P

noua ni se intampla ca el sa vorbeasca in somn...o data a zis foarte clar: "vrei paine cu gem?" si eu habar n-aveam ce l a apucat la ora aia...atunci am vazut ca doarme lol
poate vorbesc si eu in somn, dar pe mine nu ma trezesc.


I'm just a dreamer, I dream my life away
I'm just a dreamer who dreames a better day...

Offline

 

#54 2007-09-12 23:11:53

brunetzik
Insomniac member
De la: cluj-napoca
Inregistrat: 2007-02-23
Mesaje: 7332

Re: Pozitii...de dormit:P

cand nu dormim cateva sapt impreuna in naoptea in care se intampla sa dormim impreuna , dormim imbratisati sauy eu pe pieptul lui dar vara asta cat afost de cald si in concediu dormeam fiecare pe aprtea lui ca sa putrem totusi dormi dar de obicei dormim imbratisati


dragostea este ceea ce tine doi oameni impreuna.......dragostea este o boala fara de care nu poti fi sanatos

Offline

 

#55 2007-09-13 00:21:48

Mandy
Hero member
De la: Bucuresti most of the time
Inregistrat: 2006-04-15
Mesaje: 3287

Re: Pozitii...de dormit:P

De obicei dorm cu spatele la el si ma ia in brate,sau inversam rolurile.
Apropo de vorbit in somn,si al meu vorbeste noaptea lol.Un coleg de camera ii spusese in timpul anului ca il auzise vorbind in germana lol.A fost criminal cand aveam eu admiterea,ne culcam,dupa ce adormim cat de cat,il aud cum sa foieste si intreaba unde e geanta.Eu:"Ce geanta mei?"."Aia care era acum 2 secunde aici,te ajuta sa tii volanul drept" lol

Offline

 

#56 2007-09-13 00:50:28

Fadette
Full member
Inregistrat: 2007-07-22
Mesaje: 548

Re: Pozitii...de dormit:P

lol lol


I'm just a dreamer, I dream my life away
I'm just a dreamer who dreames a better day...

Offline

 

#57 2007-09-13 01:00:29

blue_elf
Hero member
De la: BUCURESTI
Inregistrat: 2006-08-09
Mesaje: 2475

Re: Pozitii...de dormit:P

al meu nu suporta s stau cu spatele la el. luni ne-am cam certat pe tema asta si m-a fct nesimtita ca stua cu spatele la el...desi nu dormeam, era ziua afar, dar ma durea rau spatele si stateam pe-o parte...oricum dupa ne-am certat teribil dar dupa ne-ma impkt frumos smile

Ultima oara a fost editat de blue_elf (2007-09-13 01:01:48)


Pastreaza-ti cugetul
clar si linistit,ca apele unui lac adanc,transparent ca lumina ochilor de
corb.Deasupra,apele sunt linistite.Nu are rost sa-l rascolesti acum si sa-l tulburi.In
acest suflet netulburat-umbrele evenimentelor acestei lumi se vor topi singure.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.