homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Am o problema, nu-i asa? :(-5


#77 2009-03-30 15:07:32

walkirie
New member
Inregistrat: 2009-03-02
Mesaje: 34

Re: Am o problema, nu-i asa? :(

dc va vedeti doar 2 zile,incercati sa vb mai dirty la tel... spune-i cat il doresti ce i-ai face si asta eventual prin sms...yo zic ca mere incercat

Offline

 

#78 2009-03-30 21:03:47

dreamaway
New member
Inregistrat: 2009-03-30
Mesaje: 9

Re: Am o problema, nu-i asa? :(

Wildhoney a scris:

ma simt groaznic si ma tem ca nu vom putea sa iesim din impasul asta grater

yup, I know those tears:( asta cautam pe forumuri o vreme, sa vad daca mai are cineva problemuta asta..asa cum o descrii tu... cu frustrarea, cu gandul ca e programat, cu grija lui pentru tine, cu indoieli... incerci sa te rupi de mintea ta atunci cand se intampla si nu merge.. eu una ma tem in avans ca nu are sa fie ok, mai e uneori si grija sa nu se intample un accident (ultima data a fost prima data cu ac spre exemplu).. la tine e programat din cauza faptului ca e el plecat..la mine pentru ca nu stam nici noi impreuna..si asta ar fi abia al doilea motiv .. dap.. imi pare rau ca se intampla asa ..


don't wish for things that can easily come true..they will pass faster than other dreams do

Offline

 

#79 2009-03-31 17:19:53

Khristall
Insomniac member
De la: Casuta noastra
Inregistrat: 2007-10-08
Mesaje: 9783

Re: Am o problema, nu-i asa? :(

si la mine au fost programate o perioada, pentru ca pur si simplu doar programate puteam. hai la apartament, era clar ce se intampla, darrr, acu ca nu maie programat si e spontan e super ok


Mamica de strumfulet... bebe 19 iulie 2013 hjarta

Offline

 

#80 2009-03-31 19:05:37

butterfly3
Full member
Inregistrat: 2009-02-26
Mesaje: 455

Re: Am o problema, nu-i asa? :(

sincer nu vreau sa fiu rea, dar ce e asa rau daca e programata cateodata, asta nu inseamna ca nu te poti bucura de sex la fel ca si cand nu ar fi programat. si oricum nu e neaparat sa faceti sex de fiecare data cand va vedeti, puteti sa va bucurati de compania fiecaruia si sa faceti alte lucruri impreuna, ca nu doar sexul conteaza intr-o relatie. si ca sa faci sex doar ca sa il faci ca nu te mai vezi pana weekendul viitor si asa nu mi se pare ok, mai bine fac altceva cu prietenul decat sa facem amandoi sex asa fara sa vrem,ci doar ca asa se intampla in fiecare weekend cand ne vedem.poate ai intrat in acest "impas", mai degraba rutina, ar trebui sa schimbati putin,dupa cum am mai zis si mai sus. gasiti altceva de facut cand va vedeti si bucurati-va de compania partenerului.

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.