homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Fara orgasm-3


#39 2008-12-17 15:50:52

maria 2020
New member
Inregistrat: 2008-11-21
Mesaje: 40

Re: fara orgasm

dar eu ce sa mai zic de faptul ca nu am nici un fel d orgasm, cre ca am avut o sg data..........sincera sa fiu mi-e rusine sa-i spun iubitului meu ca eu nu am,chestia e ca amandoi am fost virgini, eu mai aveam putina experienta dar el de loc, ma simt bine cand facem dragoste dar uneori imi doresc mai mult, sunt sigura ca ma iubeste dar anumite chestii nu ii plac, de ex nu ii place sa-mi faca sex oral, spune k ii vine sa vomite, desi ma spal si ma fac frumoasa acolo jos. nu vreau ca relatia noastra sa se raceasca din acest motiv dar nici nu stiu cum sa il abordez pt ca mi-e frica sa nu-l fac sa se simta prost, ma puteti ajuta cu un sfat va rog?


viata e frumoasa,  deci sa ne bucuram de ea :-*

Offline

 

#40 2008-12-17 23:35:37

skumpi
Vizitator

Re: fara orgasm

qpwerty a scris:

Dupa orgasm ... nu mai am chef de nimic si nici nu mai sunt in stare nici macar sa-mi sarut iubitul ... si chiar ma deranjeaza faptul ca eu prima am orgasm si dupa trebuie sa rabd pina temina si el, asta ma enerveaza hmm

pai da...dupa orgasm si mie imi place sa stau...sa nu mai fac nik.. si nu`mi place dak el mai are...norocu norocului ca ne sincronizam perfect big_smile hjarta 18

maria...daca nu`i place nu`i place.... nu e obligatoriu sa`i placa sa`ti faca oral...poate e mai sensibil...mai "scarbos" din fire...
eu nu cred ca are cum sa se raceaca relatia din cauza asta...nu`ti face...nu`i faci nici tu lui...faceti dragoste si atat...

 

#41 2008-12-18 21:38:15

maria 2020
New member
Inregistrat: 2008-11-21
Mesaje: 40

Re: fara orgasm

chestia e ca mie imi place sa-i fac oral...........la nebunie.azi dimineata am facut dragoste si am avut orgasm, ca niciodata, de obicei dimineata nu-mi place sa facem dragoste dar azi mi-a placut foarte mult.oricum aseara am vb cu iubi si azi a fost mai atent, sper ca relatia noastra sexuala sa se imbunatateasca big_smile


viata e frumoasa,  deci sa ne bucuram de ea :-*

Offline

 

#42 2008-12-20 17:25:37

capcaun
Platinum member
De la: mine pt tine :P
Inregistrat: 2007-10-11
Mesaje: 17355

Re: fara orgasm

heimdall a scris:

Pai foarte bine ca ai... vedeti si voi cum va sincronizati smile Ca si mie uneori dupa ce am orgasm imi vine sa ma imbrac si sa plec acasa lol

rotfl rotfl rotfl rotfl tareee fazaaa

nici io nu am orgasm, decat clitoridian big_smile asta dupa 1 an de experienta big_smile sper sa am totusi la un mom dat lol

jennifer r a scris:

eu nu inteleg de ce nu puteti sa le spuneti prietenilor ca nu aveti orgasm???sunteti un cuplu...totusi el ar trebui sa stie....nici eu nu am avut orgasm niciodata dar el stie....mai incercam....

al meu stie, doar are nota 8.5 lol la pat big_smile big_smile noi ne'am dat note ink de la inceput smile si evident a inceput de la 2 lol asa a stiut si el evolutia mea dar si a lui

Ultima oara a fost editat de capcaun (2008-12-20 17:27:50)

Offline

 

#43 2009-05-13 02:43:58

G@briela
New member
De la: iasi
Inregistrat: 2009-05-12
Mesaje: 34

Re: fara orgasm

citesc postarile voastre si vad ca nu sunt singura:|dar totusi de ce nu pot avea nici makr un fel de orgasm??nu am avut niciodata in 3 ani de cand mi-am inceput viata sexuala...bine k activitatea nu a fost deloc prea mare..
o singura data am simtit ca vine culmea cu un baiat care l-am cunoscut atunci 1 data si am si facut sex,,,,dar cred ca nestiind exact senzatia,m-am oprit si atunci s-a dus si acea secunda cand am simtit cel mai excitant moment din activitatea mea sexuala...de atunci tanjesc dupa un orgasm ca la carte...dar cum ati zs multe dintre voi tine foarte mult de psihic...sa traiesiti intr-o lume a ta(daca ma gandesc bine asa am reusit si atunci sa ating acel inceput de orgasm)cu putina detasare si ganduri in lumea viselor  cred ca reusiti...chiar uite:discutand cu voi mi-a venit si o idee big_smile am s avad ce pot face,poate in curand am sa va pot spune k in sfarsit am avut parte de acel moment magic tongue


<3 Sunt simpla….. dar prea complicata, iubesc….. dar urasc iubirea…. Ador soarele dar inteleg ploaia…. Sa nu-mi faci rau…. Sunt atat de infensiva…. Incat o sa-ti para rau…<3.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#44 2009-05-13 09:33:25

in_love
Full member
De la: mai aproape decat crezi
Inregistrat: 2009-05-13
Mesaje: 663

Re: fara orgasm

medela a scris:

si eu am aceeasi problema..sunt intr-o relatie de mai bine de 3 ani si mi se intample la fel.......nu am orgasm.ajung intr-un moment cand simpt ca vine si....gata nu il las sa iasa si nu stiu cum sa rezist la placerea aceea infinita.........poate aveti dreptate nu trebuie sa te gandesti la el ci la momentul de iubire dar eu nu pot sa uit,si multe ori dupa ce am terminat merg in baie si incep sa plang singura si ma intreb ce sa intampla cu mine de ce eu nu pot sa ii ofer priatenului meu ce vreau sa ii ofer de mai bine de 3 adica surasul de pe buze cand am orgazm.....el todeauna imi spune ca am rabdare ca va veni dar cand......pt ca din cate stiu eu asta nu are nuci o legatura cu ani...apropo am 23 ani...

the same situation ...cel mai rau e ca simti ca il dezamagesti ...si al meu tot asteapta sa mi vina si mie randul dar who knows?


kapitulation

Offline

 

#45 2009-05-13 13:35:14

yoyomi
Sr. member
Inregistrat: 2007-03-03
Mesaje: 1042

Re: fara orgasm

am intrat si eu in club  smile
si eu am doar clitoridian si e f bine si asa decat deloc mai bine asa.
o singura data am avut vaginal si a fost super nu stiu cum am ajuns sa am asa probabil am fost f excitata si nu mai avusesem contact de mult probabil daia, dupa el parca nici nu mai puteam sa merg  smile


hjarta

Offline

 

#46 2009-05-13 13:40:34

ally18
Insomniac member
Inregistrat: 2008-08-05
Mesaje: 8941

Re: fara orgasm

elui a scris:

si chestia e ca doar cand facem dragoste nu am...in rest(adik dak imi face oral)este...si ink cum:D...

si la mn e la fel...nu am avut niciodata vaginal.
poate ne si gandim prea mult la chestia asta cum zic fetele..eu una chiar ma gandesc neutral


Love.  Live. Laugh.

Offline

 

#47 2009-05-13 13:42:07

in_love
Full member
De la: mai aproape decat crezi
Inregistrat: 2009-05-13
Mesaje: 663

Re: fara orgasm

yoyomi a scris:

am intrat si eu in club  smile
si eu am doar clitoridian si e f bine si asa decat deloc mai bine asa.
o singura data am avut vaginal si a fost super nu stiu cum am ajuns sa am asa probabil am fost f excitata si nu mai avusesem contact de mult probabil daia, dupa el parca nici nu mai puteam sa merg  smile

cred ca am avut si eu odata, spun cred pt ca n am reusit sa ma bucur pe deplin de el ca am intrerupt actul ...era sa ne prinda rodnar


kapitulation

Offline

 

#48 2009-05-13 13:48:41

anca90
Platinum member
Inregistrat: 2008-07-16
Mesaje: 20788

Re: fara orgasm

anca9 a scris:

daca exista femei care au doar orgasm clitoridian, inseamna ca povestea cu punctul g e un mit fals, nu? nu toate femeile il au, sau cum?

Offline

 

#49 2009-05-13 13:57:32

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: fara orgasm

anca, la intrebarea asta nici oamenii de stiinta n-au gasit un raspuns clar...
parerea mea e ca fiecare functioneaza diferit si trebuie sa descopere ce anume merge in cazul lui

Offline

 

#50 2009-05-13 13:58:43

G@briela
New member
De la: iasi
Inregistrat: 2009-05-12
Mesaje: 34

Re: fara orgasm

anca9 a scris:

anca9 a scris:

daca exista femei care au doar orgasm clitoridian, inseamna ca povestea cu punctul g e un mit fals, nu? nu toate femeile il au, sau cum?

in nici un caz...nu e deloc un mit..la fel cum multi sexologi spun k la femei e mai greu sa ajunga la un orgasm la fel spun k exista acel punct G si k e km greu sa ti-l gaseasca de fiecare data....de exemplu daca tu ai incerca o masturbare intervaginala,nici tu nu o sa reusesti de fiecare data sa il gasesti chiar daca te cunosti si stii ce iti place cu atat mai putin va reusi iubitul tau smile


<3 Sunt simpla….. dar prea complicata, iubesc….. dar urasc iubirea…. Ador soarele dar inteleg ploaia…. Sa nu-mi faci rau…. Sunt atat de infensiva…. Incat o sa-ti para rau…<3.

Offline

 

#51 2009-05-13 20:03:07

lady in black
Insomniac member
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 8277

Re: fara orgasm

adinik, ai warn pt mesaje consecutive, citeste te rog regulamentul!

Offline

 

#52 2009-05-14 00:11:13

Lililala
New member
Inregistrat: 2009-01-28
Mesaje: 95

Re: fara orgasm

Eu nu pot avea orgasm clitorian, doar vaginal. Pur si simplu nu merge. Ok...imi place sexul orar, dar doar pentru 5 minute. Maxim!!! Imi place sa-l simt in mine big_smile


The !! will be whatever we make it wink

Offline

 

#53 2009-05-14 14:25:52

LadyPink
Platinum member
De la: el din brate
Inregistrat: 2008-12-20
Mesaje: 15368
Site

Re: fara orgasm

G@briela a scris:

citesc postarile voastre si vad ca nu sunt singura:|dar totusi de ce nu pot avea nici makr un fel de orgasm??nu am avut niciodata in 3 ani de cand mi-am inceput viata sexuala...bine k activitatea nu a fost deloc prea mare..
o singura data am simtit ca vine culmea cu un baiat care l-am cunoscut atunci 1 data si am si facut sex,,,,dar cred ca nestiind exact senzatia,m-am oprit si atunci s-a dus si acea secunda cand am simtit cel mai excitant moment din activitatea mea sexuala...de atunci tanjesc dupa un orgasm ca la carte...dar cum ati zs multe dintre voi tine foarte mult de psihic...sa traiesiti intr-o lume a ta(daca ma gandesc bine asa am reusit si atunci sa ating acel inceput de orgasm)cu putina detasare si ganduri in lumea viselor  cred ca reusiti...chiar uite:discutand cu voi mi-a venit si o idee big_smile am s avad ce pot face,poate in curand am sa va pot spune k in sfarsit am avut parte de acel moment magic tongue

Te linisteste daca iti spun ca eu, in 2 ani de sex, am avut doar 2? smile si nu duc lipsa nici de pasiune, nici de atractie, nici de experiente, nici de absoluuuut nimic (fetele care-mi stiu povestea pot sa confirme tongue), dar nu am avut orgasm. Sexul in sine e super tare, dar cam atat smile de la oral am in 99% din cazuri, de la sex ... 2 smile ultima data a venit cu mare detasare, palme si vin rosu rotfl

Offline

 

#54 2009-05-14 15:17:39

anca90
Platinum member
Inregistrat: 2008-07-16
Mesaje: 20788

Re: fara orgasm

LadyPink a scris:

Te linisteste daca iti spun ca eu, in 2 ani de sex, am avut doar 2? smile

se poate si mai rau...

Offline

 

#55 2009-05-14 18:13:40

G@briela
New member
De la: iasi
Inregistrat: 2009-05-12
Mesaje: 34

Re: fara orgasm

LadyPink a scris:

G@briela a scris:

citesc postarile voastre si vad ca nu sunt singura:|dar totusi de ce nu pot avea nici makr un fel de orgasm??nu am avut niciodata in 3 ani de cand mi-am inceput viata sexuala...bine k activitatea nu a fost deloc prea mare..
o singura data am simtit ca vine culmea cu un baiat care l-am cunoscut atunci 1 data si am si facut sex,,,,dar cred ca nestiind exact senzatia,m-am oprit si atunci s-a dus si acea secunda cand am simtit cel mai excitant moment din activitatea mea sexuala...de atunci tanjesc dupa un orgasm ca la carte...dar cum ati zs multe dintre voi tine foarte mult de psihic...sa traiesiti intr-o lume a ta(daca ma gandesc bine asa am reusit si atunci sa ating acel inceput de orgasm)cu putina detasare si ganduri in lumea viselor  cred ca reusiti...chiar uite:discutand cu voi mi-a venit si o idee big_smile am s avad ce pot face,poate in curand am sa va pot spune k in sfarsit am avut parte de acel moment magic tongue

Te linisteste daca iti spun ca eu, in 2 ani de sex, am avut doar 2? smile si nu duc lipsa nici de pasiune, nici de atractie, nici de experiente, nici de absoluuuut nimic (fetele care-mi stiu povestea pot sa confirme tongue), dar nu am avut orgasm. Sexul in sine e super tare, dar cam atat smile de la oral am in 99% din cazuri, de la sex ... 2 smile ultima data a venit cu mare detasare, palme si vin rosu rotfl

ma linisteste:)asta inseamna k nu eu sunt anormala sau lipsita de ceva anume care te ajuta sa ajungi la asta,dar in acelasi timp sunt dezamagita pentru ca s-ar putea nici sa il simt prea curand  sad daca tu cu experienta din 2 ani si cu "nenorocitii tai"(cum zc tu)apoi eu visslar
dar cine stie..never say never cool


<3 Sunt simpla….. dar prea complicata, iubesc….. dar urasc iubirea…. Ador soarele dar inteleg ploaia…. Sa nu-mi faci rau…. Sunt atat de infensiva…. Incat o sa-ti para rau…<3.

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.