homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Prea stramta.......helllpp-3


#39 2009-10-28 18:27:22

marina_marina
Full member
Inregistrat: 2007-01-14
Mesaje: 101

Re: prea stramta.......helllpp

fetelor eu nu reusesc sa ma relaxez intr?atat cat este necesar pt sexul anal.si am incercat tot ce se poate incerca d la saruturi in partea din spate pana la penetrare cu degetul la inceput apoi doar capul....nu reusesc sa scap d durerea insuportabila.e oare o solutie lubrifiantul?ce ziceti?

Offline

 

#40 2009-10-28 18:34:10

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: prea stramta.......helllpp

eu zic ca e neaparat necesar, ca si relaxarea

Offline

 

#41 2009-10-29 00:43:08

Neverbe
Full member
Inregistrat: 2007-04-18
Mesaje: 334

Re: prea stramta.......helllpp

Lubrifiantul e foarte bun dar tot relaxarea e de baza, relaxare, incredere si evident trandete din partea lui... Eu nu cred ca am avut vreodata problema de a fi prea stramta dar nu am avut niciodata prieteni extrem de dotati. O alta chestie e ca eu fac zilnic exercitiile kegel asa ca am control bun asupra muschilor din zona aia, pot sa ii relaxez cand intra, sa ii incordez cand iese, trust me... chiar functioneaza... efectul asupra lui e uimitor.


Everybody's gotta end up somewhere, I'm just taking my time to get there, And it looks like freedom and it smells like fun, But it feels like being on the run...

Offline

 

#42 2009-10-29 09:59:18

marina_marina
Full member
Inregistrat: 2007-01-14
Mesaje: 101

Re: prea stramta.......helllpp

ms mult pt sfat.diseara ma duc la el cu o surpriza in geanta.iau un lubrifiant.stie ca intentionez d ceva timp dar nu am apucat.e cam tensionat d cateva zile din cauza unor probleme si sper ca asta sa ne prinda bine.pup

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.