homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Vreau prea mult?-2


#20 2007-08-21 19:10:04

unik
Full member
De la: Litoral..
Inregistrat: 2006-10-08
Mesaje: 906

Re: Vreau prea mult?

catherine a scris:

Stiu k in majoritatea cazurilor situatia sta invers decat in cazul meu. Am prietene care se plang k sunt "exploatate"  sexual. As vrea ca baiatul meu sa ma exploateze si pe mine tongue

IDEM!

Offline

 



#21 2007-08-21 19:33:02

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: Vreau prea mult?

Eu zic sa-l lasi in pace o perioada. Adica sa astepti sa vina el cu initiativa. S-ar putea ca atunci sa-si dea seama ca ii lipsesc partidele si sa initieze el actul


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#22 2007-08-21 19:42:56

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: Vreau prea mult?

unik a scris:

catherine a scris:

Stiu k in majoritatea cazurilor situatia sta invers decat in cazul meu. Am prietene care se plang k sunt "exploatate"  sexual. As vrea ca baiatul meu sa ma exploateze si pe mine tongue

IDEM!

si eu vreau big_smile mereu mai mult! deci nu sunteti singurele


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#23 2007-08-21 19:47:40

laurik16
Full member
Inregistrat: 2007-04-29
Mesaje: 243

Re: Vreau prea mult?

si eu am perioade knd vreau destul de mult...dar el d fiekre data knd n vdm..se linguseste, m saruta si pune intrebarea aia kre mi s pare f comica:"knd imi dai pasa?" asta nu inseamna k numai asta vrea.big_smile e ciudat cum e l tn..unii baieti ar vrea k partenerele lor s-si doreasca s fie cu ei...ia da-i doar un sarut, o imbratisare si dupa aceea t pui si dormi..vezi daca are vreo reactie..cn stie..s-o intreba daca nu-l mai vrei..si atunci s faca cva in privinta asta.smile

Ultima oara a fost editat de laurik16 (2007-08-21 19:48:36)

Offline

 

#24 2007-08-21 21:50:17

dia2010
Hero member
Inregistrat: 2006-07-26
Mesaje: 3313

Re: Vreau prea mult?

catherine a scris:

k sunt "o mik nimfomana"

Asta mi s-a spus si mie, de catre un fost iubit. Pentru el era suficient 1 data pe saptamana.
Acum ma bucur ca am intalnit pe cineva cu care sint compatibila in privinta "focului".


"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele."~Rabindranath Tagore

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2007-08-21 22:24:27

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Vreau prea mult?

catherine a scris:

Si atunci cand o facem...simt k o face doar pt mine. sad E un sentiment foarte aiurea sa simti ca prietenul tau pur si simplu nu are chef de tine. Gresesc eu cu ceva?

stai linistita...prin iarna era si la noi la fel...faza e ca eu..si se pare ca si tu...vrem mult prea mult...mi'a recunoscut de cateva ori pe fatza..: cateodata n'am chef dar o fac pt te iubesc..si intr'un minut imi vine cheful:P  pofta vine mancand...gandeste'te si la el: noi putem mereu dar ei se fortzeaza pt asta....adik nah....la ei sunt mecanisme noi....putem cu orele
si cate si mai cate discutii ca eu sunt nimfomana..ca ma gandesc numai la asta..ca sa fiu mai cerebrala.ca nush ce...uite ieri ne'am certat pe ceva urat(printre putinele certuri mai serioase) i'am zis ceva care denota neincredere in el si'a zis: auzi ...ce'ai inteles tu de la mine in atatea luni,in afara ca te f*** bine??  deci e clar...crede ca numai asta vad eu bun la rel noastra..bine dupa i'am explicat de sute de ori ca shtiu ca ma iubeste si apreciez cat ma sustine si ma ajuta si ma alinta.....dar....vezi...nu abuza...lasa sa mai treaca cate 4-5-6 zile..abtine'te! sa vezi cum te cauta sa te iubeasca:Dbig_smile

Ultima oara a fost editat de JanisJoplin (2007-08-21 22:25:23)


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#26 2007-08-28 15:47:36

catherine
New member
Inregistrat: 2007-08-21
Mesaje: 66

Re: Vreau prea mult?

Fetelor, am aflat aseara ceva care m-a dat de tot peste cap. Am avut un chef nebun de puiul meu si am inceput sa il sarut... K de obicei, mi-a zis k nu se simte foarte bine, k e obosit... Am innebunit de nervi si l-am luat foarte tare. Dupa o discutie de vreo 2-3 ore, mi-a marturisit k ascunde ceva. Cand avea 11 ani l-a vazut pe prietenul cel mai bun al tatalui sau (care a murit cand puiu avea doar 9 ani), cand o viola pe mama lui. A fost un soc pt el. Cel mai dureros, zice el, e faptul k nu a putut sa faca nimic. Nu putea sa se miste, oricat de mult ar fi vrut. A stat ascuns pana a plecat nemernicul ala. Mi-a povestit k mama lui nu a zis nimic nimanui si nici nu stie k puiu a fost de fata cand s-a intamplat. Mi-a zis k uneori, cand facem dragoste, isi aduce aminte de scenele alea cumplite. Stiti, aseara a plans k un copil mic. sad Offf! Ce as putea sa fac sa il ajut? Ma doare sa il vad k sufera asa...

Offline

 

#27 2007-08-28 15:53:49

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Vreau prea mult?

eu zic sa merga la un psiholog din cauza celor vazute este clar ca respinge sexul mai bine zis asociaza actul sexual cu ce a vazut el.este bine totusi ca ati aflat cauza smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#28 2007-08-28 16:01:02

micaella4
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-07-06
Mesaje: 4144

Re: Vreau prea mult?

dak nu isi permite un psiholog, pai ai putea tu sa-l tii ceva vreme in terapie intensiva..tongue. rabdare si dragoste..that's the key.wink

Offline

 

#29 2007-08-28 16:40:39

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: Vreau prea mult?

Fii alaturi de el. Mangaie-l, saruta-l dar cu o afectiune cumva parinteasca (deocamdata) Barbatii sunt niste copii mai mari deci au nevoie si de o astfel de afectiune in momentele grele


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#30 2007-08-28 17:30:55

just-me
Hero member
Inregistrat: 2007-02-04
Mesaje: 2067

Re: Vreau prea mult?

oricum eu cred ca cel mai bine e la un psiholog e cel mai indicat...oricat dragoste si afectiune i-ai da are nevoie de un ajutor de specialitate

Offline

 

#31 2007-08-28 17:40:46

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: Vreau prea mult?

Butterfly20 a scris:

oricum eu cred ca cel mai bine e la un psiholog e cel mai indicat...oricat dragoste si afectiune i-ai da are nevoie de un ajutor de specialitate

dap


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#32 2007-08-28 17:48:25

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: Vreau prea mult?

sau poate sa consulti tu unul, mai ales daca lui nu ii surade ideea


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#33 2007-08-28 17:53:23

catherine
New member
Inregistrat: 2007-08-21
Mesaje: 66

Re: Vreau prea mult?

M-am gandit la un psiholog...doar k el nu are incredere in psihologi. O sa incerc sa il conving pt k intr-un fel...lucrul asta nu-l afecteaza numai pe el...ci si relatia noastra. Stiti ce nu inteleg? Suntem impreuna de ceva vreme...de ce nu a avut incredere in mine sa imi zica asta? De ce mi-a ascuns un lucru atat de important? El stie absolut totul despre mine... As fi fost alaturi de el de la inceput. Trebuia doar sa imi spuna. sad

Offline

 

#34 2007-08-28 19:56:00

sweet_di
Full member
Inregistrat: 2007-04-02
Mesaje: 408

Re: Vreau prea mult?

pentru ca este un  lucru mult prea delicat si prea rusinos..mai ales k el era mic cand s-a intamplat....


To live is the rarest thing in this world.....most people exist, that's all (Oscar Wild)

Offline

 

#35 2007-08-28 20:09:25

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Vreau prea mult?

catherine a scris:

M-am gandit la un psiholog...doar k el nu are incredere in psihologi. O sa incerc sa il conving pt k intr-un fel...lucrul asta nu-l afecteaza numai pe el...ci si relatia noastra. Stiti ce nu inteleg? Suntem impreuna de ceva vreme...de ce nu a avut incredere in mine sa imi zica asta? De ce mi-a ascuns un lucru atat de important? El stie absolut totul despre mine... As fi fost alaturi de el de la inceput. Trebuia doar sa imi spuna. sad

nu este asa usor sa recunosti ca ai asista la asa ceva.un copil traumatizat sau abuzar rar recunoaste prin ce a recut sau marturiseste de buna voie


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.