homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Despre infidelitate-2


#20 2007-08-30 00:05:50

pure.chocolate
New member
Inregistrat: 2007-07-30
Mesaje: 22

Re: despre infidelitate

wink)....mi s-a intamplat o data sa visez k tipu cu care eram era prea dragut cu mine.....la 3 zile l-am prins cu alta....c vremuri...rad knd mi-aduc aminte

Offline

 



#21 2007-08-30 08:46:01

pokemon
Diamond member
De la: Craiova
Inregistrat: 2006-10-06
Mesaje: 33434

Re: despre infidelitate

off topic big_smile
referitor la ceea ce a spus elfita,cu barbatii musulmani si de ce oare accepta prima sotie ca barbatul sa isi mai ia si alte neveste.
femeile alea asa sunt crescute.inca din copilarie lor li se insufla faptul ca barbatul este superior si ele trebuie sa ii fie supuse.
lor li se pare ceva normal sa isi imparta barbatul cu o alta femeie....


Indragostita de bebe Razvan si de tatic de bebe Razvan ♥ 2 ani+ ♥
No matter how you feel. Get up, dress up, show up, and NEVER give up

Offline

 

#22 2007-08-30 13:04:07

blue_elf
Hero member
De la: BUCURESTI
Inregistrat: 2006-08-09
Mesaje: 2475

Re: despre infidelitate

my se par un pik naive....


Pastreaza-ti cugetul
clar si linistit,ca apele unui lac adanc,transparent ca lumina ochilor de
corb.Deasupra,apele sunt linistite.Nu are rost sa-l rascolesti acum si sa-l tulburi.In
acest suflet netulburat-umbrele evenimentelor acestei lumi se vor topi singure.

Offline

 

#23 2007-08-31 00:35:58

ellaP
Full member
De la: arad
Inregistrat: 2007-08-30
Mesaje: 153

Re: despre infidelitate

daca m-ar insela sigur mi-as da seama din comportament,felul cum imi vorbeste.suntem de un an impreuna,am trecut prin multe si il cunosc destul de bine si sunt sigura k nu ma inseala....acum.


Nu putem face lucruri mari pe acest Pamant, putem face numai lucruri mici, cu multa dragoste.

Offline

 

#24 2007-08-31 09:54:05

isis
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2005-09-01
Mesaje: 215

Re: despre infidelitate

lol nu te lua dupa asta. eu am locuit cu al 2 prieten al meu aproape 2 ani si ma insela.si se comporta normal si am aflat dupa despartire smile . si crede-ma nu-s prosta sau o persoana care se lasa usor pacalita.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2007-09-02 14:52:55

codynna
Full member
Inregistrat: 2007-07-03
Mesaje: 275

Re: despre infidelitate

desi sunt mai micutza decat voi...vreau sa imi spun si eu parerea;)....eu cel putin stiu din ff multe cazuri..ca daca el calca stramb oricat de bine ar stii sa ascunda ..acest lucru ..oricat de bine ar stii sa minta pana la urma se va da de gol singur..kand nu se asteapta....si chestia asta se poate da seama si de comportamentul lui....odata ce se duce la alta....inseamna ca fatza de persona iubita i s-a dus pasiunea sau...cv c nu il mai atrage...si cu timpul...va incerca sa o cam excluda din anumite activitati...sa se comporte altfel in pat...asta este pararea mea...si sincer pe barbati ii putem..pisucui repede..pt k au ei un punct slab fiecare ..cu al lui si daca l cunosti iti vei da seama imediat ca minte..wink


Cand e totul trist...kand nu vezi lumnitza d la capatul tunelului...gandeste-te ....k undeva in lume....exista o persoana care tzine la tn.....si ca orice ai face...oricat de mare ar fi distantza spre lumina.....ai vointza...pntr ca e mult mai aproape decat crezi:P

Offline

 

#26 2007-09-02 16:08:15

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: despre infidelitate

nu neaparat ii se schimba comportamentul fata de iubita ..... asta eventual daca are sentimente pt cealalta ... pt ca daca nui pasa de nici una de ex ... poate sa le invarta f bine pe amandoua ... si se poate comporta ireprosabil cu fiecare in parte smile cunosc un caz si deaia zic ... abia dupa ce sau despartit ea a aflat din greseala de ce facea el ... urat da se pare ca se mai intampla


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#27 2007-09-02 17:28:08

blue_elf
Hero member
De la: BUCURESTI
Inregistrat: 2006-08-09
Mesaje: 2475

Re: despre infidelitate

stau si ma gandesc ca ne facem sa  suferim unii pe altii... asa ca prrostii.. chiar atat de greu  este sa-i ramai cuiva fidel ???

Ultima oara a fost editat de blue_elf (2007-09-02 17:28:36)


Pastreaza-ti cugetul
clar si linistit,ca apele unui lac adanc,transparent ca lumina ochilor de
corb.Deasupra,apele sunt linistite.Nu are rost sa-l rascolesti acum si sa-l tulburi.In
acest suflet netulburat-umbrele evenimentelor acestei lumi se vor topi singure.

Offline

 

#28 2007-09-02 17:30:29

ivy
Hero member
Inregistrat: 2007-03-21
Mesaje: 3613

Re: despre infidelitate

nu e greu DELOC, blue_elf... trebuie doar sa-l iubesti cu adevarat...


Just like a tattoo
I'll always have you...

Offline

 

#29 2007-09-02 17:33:00

blue_elf
Hero member
De la: BUCURESTI
Inregistrat: 2006-08-09
Mesaje: 2475

Re: despre infidelitate

pt unii/unel am vz ca e greu... adik nushu.. sa ma ierte cine a inselat pana acu dar eu nu-i inteleg...mie my se pare un totala lipsa de respect fatza de cealalata persoana, mai ales daca te iubeste.


Pastreaza-ti cugetul
clar si linistit,ca apele unui lac adanc,transparent ca lumina ochilor de
corb.Deasupra,apele sunt linistite.Nu are rost sa-l rascolesti acum si sa-l tulburi.In
acest suflet netulburat-umbrele evenimentelor acestei lumi se vor topi singure.

Offline

 

#30 2007-09-02 23:23:21

codynna
Full member
Inregistrat: 2007-07-03
Mesaje: 275

Re: despre infidelitate

ai dreptate Blue_elf......e o prostie sa inseli....eu sincer nu ash mai putea sa ma uit in ochii persoanei uibite...stiind ca am facut...daca totul e oki dc sa insel?daca e o prb dc sa insel in lok sa o rezolv?


Cand e totul trist...kand nu vezi lumnitza d la capatul tunelului...gandeste-te ....k undeva in lume....exista o persoana care tzine la tn.....si ca orice ai face...oricat de mare ar fi distantza spre lumina.....ai vointza...pntr ca e mult mai aproape decat crezi:P

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.