homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Haine la fel....-2


#20 2007-09-02 11:31:03

ZZZZ123
Addicted member
De la: Never-ever-land
Inregistrat: 2006-05-19
Mesaje: 10895

Re: haine la fel....

eu imi cumpar ce imi place. daca ii place si altcuiva, foarte bine. sa-si cumpere sis a poarte.
oricum, eu nu am vazut persoane cu haine ca ale mele, pentru ca nu ma uit la cum sunt imbracati oamenii pe langa care trec.


Nobody home

Offline

 



#21 2007-09-02 11:49:28

brut
Hero member
Inregistrat: 2007-06-17
Mesaje: 2545

Re: haine la fel....

nu ma deranjeaza...mi s-a intamplat de milioane de ori! imi  zic mereu ca mie mi se potriveste mult mai bine:D

Offline

 

#22 2007-09-02 12:43:32

disguise
Full member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 591

Re: haine la fel....

Nashira a scris:

, eu nu am vazut persoane cu haine ca ale mele, pentru ca nu ma uit la cum sunt imbracati oamenii pe langa care trec.

nici eu nu ma uit la oameni pe strada dar atunci cand apare cineva cu ceva ce am eu ,parca am magnet la ei.imi sar in ochi ,parca imi fac in ciuda:)).

Ultima oara a fost editat de disguise (2007-09-02 12:44:09)


Life is like a box of chocolates, you never know what you're gonna get

Offline

 

#23 2007-09-02 13:23:26

LadyInRed
Hero member
De la: _________
Inregistrat: 2007-06-07
Mesaje: 3261

Re: haine la fel....

fetele ce numai purtati k ati vazut la altcneva dati`mi-le mie k mi le fac eu unice >smile big_smilebig_smile:big_smile

Offline

 

#24 2007-09-02 17:30:47

blue_elf
Hero member
De la: BUCURESTI
Inregistrat: 2006-08-09
Mesaje: 2475

Re: haine la fel....

am pe cineva in cls care daca isi ia cva si isi ia si alta la fel nu mai poarta haina aia la sc... are un fix... huh yikes very funcking stupid


Pastreaza-ti cugetul
clar si linistit,ca apele unui lac adanc,transparent ca lumina ochilor de
corb.Deasupra,apele sunt linistite.Nu are rost sa-l rascolesti acum si sa-l tulburi.In
acest suflet netulburat-umbrele evenimentelor acestei lumi se vor topi singure.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2007-09-02 18:07:10

Morena_
New member
Inregistrat: 2007-08-30
Mesaje: 25

Re: haine la fel....

mie mi s-a mai intamplat sa imi cumpar cu o caruta de bani cizme de exemplu... si apoi sa vad la cineva sa imi zica ca si le-a luat la super reduceri.. te si oftici iti dai seama, una la mana ca are ca tine si 2 ca a dat si mult mai putin


Dragostea e precum gripa : se ia pe strada si se vindeca in pat.
                                                                         Pierre Albert

Offline

 

#26 2007-09-02 20:37:52

disguise
Full member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 591

Re: haine la fel....

cred ca in momentul ala m-as oftica doar pentru ca le-a luat la reducere:D


Life is like a box of chocolates, you never know what you're gonna get

Offline

 

#27 2007-09-02 21:25:07

tres.malade
Banat
Inregistrat: 2007-05-31
Mesaje: 313

Re: haine la fel....

fetelor... recunosc.... fac foarte urat daca cea mai buna prietena a mea isi ia la fel aceleasi haine ca si mine...


recunosc faptul ca sunt egoista si nesimtita si uneori si eu imi iau ceva care are si ea DOAR daca imi place enorm de mult. dar am noroc deoarece eu majoritatea lucrurilor mi le fac singura (zorzoane si alte chestii ca sa dea originalitate)

Offline

 

#28 2007-09-02 22:45:11

TIFFANY
Full member
Inregistrat: 2007-05-20
Mesaje: 219

Re: haine la fel....

yo nu am nici o problema in legatura cu asta...evantual dak vrei sa fi unica poti accesoriza tinuta..


People say I'm crazy, but the voices in my head say I'm not.

Offline

 

#29 2007-09-03 01:17:32

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: haine la fel....

nu ma deranjeaza prea rau sa aiba haine k ale mele, oricum clar eu arat ma bine tongue si oricum daca stilurile sunt diferite, si hainele respective par diferite tongue

aa, ce mi s-a parut super aiurea... aveam mai demult niste pantaloni de baieti si toti aveau k mine yikes

Ultima oara a fost editat de deadrose (2007-09-03 01:18:10)


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#30 2007-09-03 03:14:46

soulfly
Full member
Inregistrat: 2007-08-25
Mesaje: 686

Re: haine la fel....

da, si eu am niste pantaloni in patratele si am vazut o gramada de baieti care au la fel, dar pe eticheta scrie "Lady`s collection"... smile)


"Umbrele seamana, ce-i drept, cu intunericul, dar sunt fiicele luminii." (Lucian Blaga)
My papa told me to stay out of trouble/ "when you've found your man make sure he's for real"/ i've learned that nothing really lasts forever/ i sleep with the scars i wear that won't heal (Roxette)

Offline

 

#31 2007-09-03 13:15:50

codynna
Full member
Inregistrat: 2007-07-03
Mesaje: 275

Re: haine la fel....

uite de exemplu eu cu cea mai buna prietena a mea mergem la shopping impreuna si vad eu cv c imi place....isi ea ea...atuncea ma oftik k nu pot eu de exp sa imi iau..k nu vreau sa aratam ca doua surori....dar de cele mai multe ori ce imi place mie nu ii vine ei bine;) dar acuma d curand am fost ...si si-a luat o vesta criminala....pe care pusesem eu ochi dar in ziua respectiva nu aveam bani suficienti la mn si si-a cumparat-o ea....am murit d ciuda ..si m-am si oftikat...putin...pt ca numai modelul ala imi placea si numai o singura culoare avea....oricum acuma...m-am impakat cu ideea dar...nah te simiti prost totusi..


Cand e totul trist...kand nu vezi lumnitza d la capatul tunelului...gandeste-te ....k undeva in lume....exista o persoana care tzine la tn.....si ca orice ai face...oricat de mare ar fi distantza spre lumina.....ai vointza...pntr ca e mult mai aproape decat crezi:P

Offline

 

#32 2007-09-03 13:24:28

Lelaina
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-02-02
Mesaje: 4397

Re: haine la fel....

yo de regula ma colorez...si fac ca toate alea knd pe cineva cu haine ca ale mele...nu pot sa sufar kestia asta..imi luasem o geaca super aku vreo 3 ani,si aku o port,pur si simplu o ador...dar anu respectiv mai avea o fata din liceu una la fel..si aveam si drum comun spre liceu..vai ce oribil era...noroc k aku nu se mai gaseste smile k yo tot nu m-am plictisit de ea...cred k e singura kestie pe kre am purtat-o atat de mult...
  Bine.trecand peste prima reactie knd vad pe cineva cu haine la fel..totul e bine..fiindk pana aku n-am intalnit pe cineva kre sa arate mai bine cu kestia respectiva...lol k dupa ce imi trece prima impresie...ridic frumos capu sus- "i'm better" lol

Ultima oara a fost editat de Lelaina (2007-09-03 13:25:41)


Poor is the man whose pleasure depends on another

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.