homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Bad kisser :))-2


#20 2007-09-21 15:19:42

marissa
Sr. member
De la: ..a million miles away
Inregistrat: 2007-04-22
Mesaje: 1704

Re: Bad kisser :))

am avut si eu o tentativa cu un tip care pe langa faptul ca arata ca un fotomodel, era in stare sa ma inghita. parca ma spala pe fata lol. scarbos, stiu tongue.. m-am intalnit de 2 ori cu el si dupa adio.. am mai cunoscut 2 fete care au fost cu el si sunt de aceeasi parere cu mine.

Ultima oara a fost editat de marissa (2007-09-21 15:21:35)


I miss you,I miss your smile And I still shed a tear Every once in a while
And even though it's different now You're still here somehow
My heart won't let you go And I need you to know
I miss you... hjarta grater

Offline

 



#21 2007-09-21 15:24:28

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: Bad kisser :))

marissa a scris:

am avut si eu o tentativa cu un tip care pe langa faptul ca arata ca un fotomodel, era in stare sa ma inghita. parca ma spala pe fata lol. scarbos, stiu tongue.. m-am intalnit de 2 ori cu el si dupa adio.. am mai cunoscut 2 fete care au fost cu el si sunt de aceeasi parere cu mine.

lol
am avut si eu o experienta de genu lol eram cu ai mei si cu inca o familie la mare, si eu am stat cu baiatu prietenilor alor mei... bleahhhhhh nu stiam cum sa mai scap de el lol


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#22 2007-09-21 15:52:15

unik
Full member
De la: Litoral..
Inregistrat: 2006-10-08
Mesaje: 906

Re: Bad kisser :))

Il invatzam....putin cate putin...eu asa am facut cu al meu...mama si ce s-a suparat cand i-am zis k saruta nashpa...da s-a dat de breasla k doar trb sa-mi faca pe plac...si acum l-am transformat in expert si la sarutat si la...cu limbutza (stiti voi) tongue
Comunicare si practice! smile

Offline

 

#23 2007-09-22 01:42:53

miruna25
Full member
Inregistrat: 2007-01-28
Mesaje: 431

Re: Bad kisser :))

Foarte naspa bad kisser...nu mi s-a intamplat. Dar mai rau, am patit foarte bad sex....Saruta ok baiatul, dar in rest....foarte aiurea. Nu descriu, ca n-are sens, da...mi-a parut tare rau, caci chiar imi placea de el. Asa incat i-am dat si o a doua sansa (altfel as fi renuntat din prima). Tot degeaba, am luat-o pe drumuri diferite. Nu cred ca se mai invata, cel putin nu dupa o varsta...


Always remember that true beauty comes from within: from within bottles, jars, compacts, and tubes :-).

Offline

 

#24 2007-09-23 02:20:48

Fadette
Full member
Inregistrat: 2007-07-22
Mesaje: 548

Re: Bad kisser :))

prima data cand ne-am sarutat cu actualul m-am gandit si eu ca am dat de un "bad kisser" dar foarte repede mi-am dat seama ca nu e asa, ba din contra. O fi fost emotia, sau timiditatea? Ca nu o mers bine deloc cu sarutatul in...hai sa zicem prima sapt...dar il placeam f f mult si am asteptat, Si a meritat wink


I'm just a dreamer, I dream my life away
I'm just a dreamer who dreames a better day...

Offline

 

 Publicitate


loading...

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.