homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

M-AM SATURAT SA FIU SLABA-2


#20 2007-01-10 15:33:22

anna_h
New member
Inregistrat: 2007-01-10
Mesaje: 7

Re: M-AM SATURAT SA FIU SLABA

Si eu am fost slaba 27 de ani si dupa ce m-am lasat de fumat m-am ingrasat mai mult de 10 kg. Produsele pe care le folosesc te ajuta sa slabesti, ingrasi si sa te mentii. Daca vrei sa stii mai multe, te ajut cu mare placere.

Offline

 



#21 2007-01-10 18:36:26

Malynaa
New member
Inregistrat: 2007-01-10
Mesaje: 72

Re: M-AM SATURAT SA FIU SLABA

Eu am 18 ani...as slaba recunosc (1.64-45kg)..dar uite ca mi-am gasit dragostea.Gandeste ca dupa cativa ani..ai sa pui pe tine fara dor si poate..si cand altele care acuma arata bine...vor pocni de grase ce vor fi si abia vor incapea in haine..tu ai sa arati numai bine.eu una am ajuns la concluzia ca nui asa de rau sa fii slaba...vad ca uby e multumit de mine si nu-l deranjeaza c-as mai slabutza:D...la o adik...avem noroc ca nu se pune pe noi..mai incolo..ne va fi mai bine ai sa vezi:Dbig_smile


Il iubesc pe Uby meu mai mult k orice pe lumea asta si doar de un lucru is sigura....k il iubesc

Offline

 

#22 2007-01-10 19:02:12

morow
Sr. member
De la: Iasi
Inregistrat: 2006-10-29
Mesaje: 1687

Re: M-AM SATURAT SA FIU SLABA

da Malynaa te iubeste ...si te iubesc mai mult k orice...si doar de un lucru e sigur....k te iubeste foarte mult


Munca innobileaza omul ....dar nici lenea nu-l omoara

Offline

 

#23 2007-01-10 20:21:58

eakarina
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-12
Mesaje: 789

Re: M-AM SATURAT SA FIU SLABA

ce-s mai declaratiile astea amoroase? smile


A gandi e cea mai dificila munca, probabil de aceea o fac atat de putini.

Offline

 

#24 2007-01-10 22:52:47

Malynaa
New member
Inregistrat: 2007-01-10
Mesaje: 72

Re: M-AM SATURAT SA FIU SLABA

big_smile


Il iubesc pe Uby meu mai mult k orice pe lumea asta si doar de un lucru is sigura....k il iubesc

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2007-01-11 19:23:22

floricica
New member
Inregistrat: 2007-01-09
Mesaje: 7

Re: M-AM SATURAT SA FIU SLABA

Trebuie sa recunosc ca cel mai mare complex al meu se refera la faptul ca sunt prea slaba, si ca si cum asta nu ar fi de-ajuns, au grija cei din jur sa-mi "scoata ochii" cu acest lucru, de parca as avea vreo vina ca nu ma pot ingrasa nicicum.
Nu e deloc bine sa fii nici prea slab, asa cum probabil ca nu e bine sa fii nici prea gras, dar din pacate exista o categorie de persoane care nu-si poate modifica greutatea de la o luna la alta dupa cum are chef (de exp:doar pt a putea purta nu stiu ce rochie sau pantaloni la un moment dat).
Nu cred ca e adevarat ca maritisul te-ar ajuta sa te ingrasi! O sarcina poate...dar nu neaparat, nici in cazul asta! Nici chiar varsta nu poate fi un factor determinant al momentului in care vei incepe sa te ingrasi!
De ce spun asta? Pentru ca dintotdeauna de cand ma stiu am fost foarte slaba. Mereu am mancat mult, oricand, orice. Nu am suferit si nu sufar momentan de nici-o boala.M-am maritat la 22 de ani, am nascut la 24 ani, acum am peste 30 de ani si am aceeasi greutate si silueta ca la 18 ani.
Vreau sa mentionez ca mi-am dorit si imi doresc cu disperare sa ma ingras, dar chiar nu se poate.....


O femeie este frumoasa pentru acela care o iubeste...

Offline

 

#26 2007-01-11 22:09:19

Malynaa
New member
Inregistrat: 2007-01-10
Mesaje: 72

Re: M-AM SATURAT SA FIU SLABA

Gandestete ca alte femei renunta sa manance ce si-ar dori..pt a nu se ingrasa..iar noi putem papa in voie tot ce dorim fara sa avem de suferit de pe urma lor,gandestete ca nu vom fi prea grase la o anumita varsta cand toate doamnele iau in greutate si la o adik..ti-ai completat viata...ai o familie ..pe cineva alaturi(sotu tau) care nu a vazut ca esti slaba,nu a considerat lucru asta un defect..uitate la tine:maritata,fericita,implinita,cu un copilas..iar unele de acceasi varsta care poate aratau mult mai bine ca tine de ex la 18 ani iar acuma...nici nu or fi casatorite.Conteaza sa stii sa te faci placuta..la o adik nu numai corpul conteaza..asta conteaza in primii ani..cat esti tanara..dupa aia tot ce e important e familia si copii tai


Il iubesc pe Uby meu mai mult k orice pe lumea asta si doar de un lucru is sigura....k il iubesc

Offline

 

#27 2007-01-11 22:10:57

Malynaa
New member
Inregistrat: 2007-01-10
Mesaje: 72

Re: M-AM SATURAT SA FIU SLABA

Mie imi place ca sunt slaba...mi-as dori poate sa fiu mai grasa...dar daca vad ca nu se poate indiferent cat de mult as manca...m-am resemnat si imi vad de viata mea..de uby meu care e tot ce am mai frumos pe lumea asta si ai multumesc lui Dumnezeu ca mi l-a dat in cale.


Il iubesc pe Uby meu mai mult k orice pe lumea asta si doar de un lucru is sigura....k il iubesc

Offline

 

#28 2007-01-12 07:10:27

floricica
New member
Inregistrat: 2007-01-09
Mesaje: 7

Re: M-AM SATURAT SA FIU SLABA

Intr-adevar, este foarte important sa ai langa tine o persoana care (culmea!) te iubeste foarte mult tocmai pentru ca esti asa, o persoana care zi de zi iti arata acest lucru.
Eu trebuie sa recunosc ca desi sunt complexata de acest lucru, cand sunt cu iubitul meu (sotul meu drag), ma simt foarte frumoasa si fericita! Asta compenseaza aproape % momentele de neincredre pe care le am alteori.
Nu la toti barbatii le plac femeile mai slabe, asa ca cine face parte din aceasta categorie va trebui sa se asigure inainte de a se "lega" intr-un fel de un barbat, ca acesta nu sta cu ea pt ca asteapta sa se ingrase, pt ca apoi apar surprizele... Spun asta din experienta a doua  cunostinte de-ale mele, o prietena si o matusa, care au trebuit sa divorteze pt ca nu mai suportau reprosurile sotilor lor ca sunt prea slabe, desi erau la fel ca atunci cand s-au casatorit! Nici nu vreau sa-mi amintesc prin ce-au trecut cele doua, ce stari de depresie au avut, cat s-au urat pe ele insele....
Deci, grija mare langa cine stai!
In rest, nu e un capat de tara ca esti slaba. Nu e nimic mai mult ca o fata slaba sa vrea sa fie mai grasa, decat ca o bruneta vrea sa fie blonda, ca o fata creata vrea sa aiba parul intins, ca o fata scunda vrea sa fie mai inalta si viceversa....


O femeie este frumoasa pentru acela care o iubeste...

Offline

 

#29 2007-03-21 20:45:38

adelina2006
New member
Inregistrat: 2006-11-07
Mesaje: 28

Re: M-AM SATURAT SA FIU SLABA

Dar daca sunt slaba si totusi am celulita? Ce mai ziceti de asta?

Offline

 

#30 2007-03-21 20:54:06

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: M-AM SATURAT SA FIU SLABA

sport + mancare sanatoasa => exclus fast food


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#31 2007-09-24 01:31:19

skumpi
Vizitator

Re: M-AM SATURAT SA FIU SLABA

si eu is slabutza..si cateodata ma dispera la culme... am 1,65 si 44 kg 19 ani :-< inainte nu purtam fuste sau panatloni scurti..acum..nu`mi mai pasa...fustitze cat d scurte big_smile pe mine ma dispera picioarele..in rest...is ok...asa zice toata lumea... da m`am obisnuit cu mine si ma iubesc cum sunt...am eu alte calitati big_smile
o vara de`a mea...avea 40 d kg si 1,55 si a ramas insarcinata...acuma are vreo 55 d kg..burtika..fund + celulita...e super aiureh...chiar i`am zis..decat ca tine,..mai bine ca mine lol

 

#32 2007-09-24 10:47:28

luna_amara
Hero member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 2756

Re: M-AM SATURAT SA FIU SLABA

si eu sunt slaba,,da incet cu incet..am invatat sa ma accept...asa,,,eu oricat de mult pap nu pun pe mine,,unele ma invidiaza..insa eu nu l consider un atuu,,anyway,,,am vazut fete mai slabe a mine...chhiar si vedete care au real succes!!de ce sa  mi mai bat capul!!!


take me as i am or watch me as i go!

Offline

 

#33 2007-09-24 16:47:50

alepsa
New member
Inregistrat: 2006-12-18
Mesaje: 44

Re: M-AM SATURAT SA FIU SLABA

si eu am avut problema asta.oricat m-as fi chinuit nu reuseam sa ma ingras deloc.iarna aveam dres,colanti+pantaloni(sunt fff friguroasa).din punctul asta de vedere iarna era anotimpul  meu preferat.cand ma gandeam k vine caldura si trbuie sa-mi expun scobitorile la soare mi se facea rau.din iarna am luat anticonceptionale si de ~ 3 luni nu mai fumez.in iarna aveam 46 kg iar acum am 59 (1,66  19 ani).sunt multumita de felul in care arat acum dar am fost putin dezamagita cand mi-a zis cineva ca arat de parca as avea masele umflate.mi-e frica sa nu incep sa ma ingras mai rau.fac exercitii dimineata,mananc mai putin si mai sanatos.niciodata nu e bine.inainte prea slaba, acum stau cu frica sa nu ma ingras prea rau si sa nu resesc sa mai slabesc.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.