homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Nu stiu cum...-2


#20 2007-10-08 12:55:01

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: nu stiu cum...

eu nu am impus niciodata totul si nici lui mie.poate suntem noi mai ciudati rotfl2


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 



#21 2007-10-08 13:04:22

andrutza
Vizitator

Re: nu stiu cum...

Eu iti zic din proprie experienta ca ar trebui sa schimbi ceva cu privire la modul tau de viata, de timpul liber, incearca sa ti-l petreci putin altfel, sa faci ceva ce iti place tie f mult, sa te relaxezi, sa te distrezi, sa razi pana nu mai poti cu cineva si sa vezi cum iti trec starile astea.....eu cand eram in relatie cu fostul nu simteam ca traiesc viata cu toata fiinta mea, adica intre noi 2 erau lucrurile ok, dar imi lipseau distractiile, prietenii si iesirile la care tanjeam f mult, dupa ce n-am mai fost cu el intr-adevar mi-am revenit nu am mai avut nici o stare nasoala sa ma gandesc la tampenii sau sa ma simt fara chef....eu cred ca depinde si de pers pe care o ai alaturi sa te faca sa te simti bine si sa te distrezi sau macar sa ai tu cateva zile doar pt tine si prietenii tai cu care te distrezi bine. Si nu cred ca trebuiesa te impui ci pur si simplu sa-i explici ceea ce vrei si ceea ce simti, iar un pic de libertate intr-o relatie nu strica, in momentul cand stati doar voi 2 si separat nu prea iesiti nu stiu cat de bine este, adica eu nu m-as simti bine sa fiu doar eu cu el si eu singura sa nu ma distrez.....

 

#22 2007-10-08 14:10:32

sweet_di
Full member
Inregistrat: 2007-04-02
Mesaje: 408

Re: nu stiu cum...

andrutza nu e vorba de impus propriuzis...era doar un fel de a  spune, ca nu ii impun lui niic...doar ca eu sa ma port altfel, cum ai zis si tu sa fac ce imi place, iar de iesit ma simt bine cand iesim si cand suntem impreuna, nu simt nevoia de altceva...oricums a vedem ce va urma smile
sper sa fie bine
offtopic ceva care sa va faca sa va simti bine big_smile:


To live is the rarest thing in this world.....most people exist, that's all (Oscar Wild)

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.