homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Daca in timpul menstruatiei...-12


#210 2010-09-16 18:44:03

lizabet
Membru
Inregistrat: 2010-09-16
Mesaje: 3

Re: daca in timpul menstruatiei...

nu m-a durut deloc,nu am avut dureri dupa avort... si nu am facut mare lucru doar m-a atins si a introdus putin si repede cateva secunde k nu l-am mai lasat.. totusi am luat pastila pt k nu au trecut 72 ore.. pot ramane gravida dak am luat pastila??? da stiu k am fost inconstienta dar medicul nu mi-a zis nimic dupa avort,absolut nimic

Offline

 

#211 2010-09-16 23:22:00

tresselle
Full member
Inregistrat: 2010-08-17
Mesaje: 213

Re: daca in timpul menstruatiei...

lizabet a scris:

nu m-a durut deloc,nu am avut dureri dupa avort... si nu am facut mare lucru doar m-a atins si a introdus putin si repede cateva secunde k nu l-am mai lasat.. totusi am luat pastila pt k nu au trecut 72 ore.. pot ramane gravida dak am luat pastila??? da stiu k am fost inconstienta dar medicul nu mi-a zis nimic dupa avort,absolut nimic

daca nu au trecut 72 de ore s-ar putea sa isi faca efectul...nu te supara k te intreb..dar nu esti la primul avort asai?k ma gandesc k dak ai fost la primul ai fi fost atat de speriata incat nu ti-ar mai fi ars de sex...eu nu te judec sa nu crezi asta..numai k da intr-adevar 2 luni nu e bine sa intretii relatii..tu momentan esti distrusa in vagin...asa k roaga-ti sotul sa te inteleaga si asteapta macar 2 saptamii...sa nu faci vreo infecti sau vreo rana

Offline

 

#212 2010-09-17 01:45:03

Orange
Full member
Inregistrat: 2009-12-04
Mesaje: 723

Re: daca in timpul menstruatiei...

lizabet a scris:

luni am facut avort iar marti seara am intretinut relatii sexuale k sotul cateva secunde,pot ramane gravida?
nu stiu ce sa fac sa ma duc sa-mi iau pastila de a 2-a zi?? am voie? va rog astept raspuns urgent

Doamne, mare ti-e gradina ... INCREDIBIL !  signof10


Am invatat ca nu merita sa irosesti nici macar o clipa din viata pentru a te gandi la oamenii care nu iti plac sau nu te plac hjarta Va pup si aveti grija de vOi hjarta

Offline

 

#213 2010-09-17 08:58:46

Miss_B
Insomniac member
Inregistrat: 2009-11-07
Mesaje: 5252

Re: daca in timpul menstruatiei...

lizabet,cuma spus si tresselle,macar 2 saptamani de pauza sunt extrem de bine venite.conteaza foarte mult sanatatea ta,nu crezi? nu moare nimeni fara sex un timp,sotul tau trebuie sa te inteleaga.
ce metoda de prevenire a sarcinii folositi voi?

Offline

 

#214 2010-09-17 09:28:11

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: daca in timpul menstruatiei...

lizabet ai warn pt postare multipla. citeste te rog regulamentul si respecta-l.

Offline

 

 Publicitate


loading...

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.