homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ai curaj sa spui adevarul???-7


#115 2011-03-03 10:42:44

angel_sweety
Platinum member
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 22808

Re: ai curaj sa spui adevarul???

montan.chevy a scris:

angel_sweety a scris:

si in funtie de scor o sa te duci la alta ? sau o sa iti lasi nevasta cu altul ?

nu trebuie sa imi las nevasta ca doar nu e un catel, daca ea considera ca e necesar sa mearga........poate sa mearga, pate merge si eu nu stiu, nici nu vreau sa stiu.

nu in functie de acest scor o sa imi insel sau nu nevasta. am doar o curiozitate

am si eu o intrebare , de ce nu incepi statistica cu raspunsul sotiei tale , pe ea de ce nu o intrebi de curajul asta ascuns? eu sunt tare curioasa ce ti-ar raspunde

Ultima oara a fost editat de angel_sweety (2011-03-03 10:43:09)


un falfait de ingeras a devenit glasul unei minuni , 23 decembrie ora 22si 44 min
Cand viata-ti da o suta de motive ca sa plangi, arata-i ca ai 1000 de motive ca sa zambesti
http://www.fertilityfriend.com/home/322f77

Offline

 

#116 2011-03-03 10:50:32

montan.chevy
New member
Inregistrat: 2011-02-15
Mesaje: 41

Re: ai curaj sa spui adevarul???

angel_sweety a scris:

montan.chevy a scris:

angel_sweety a scris:

si in funtie de scor o sa te duci la alta ? sau o sa iti lasi nevasta cu altul ?

nu trebuie sa imi las nevasta ca doar nu e un catel, daca ea considera ca e necesar sa mearga........poate sa mearga, pate merge si eu nu stiu, nici nu vreau sa stiu.

nu in functie de acest scor o sa imi insel sau nu nevasta. am doar o curiozitate

am si eu o intrebare , de ce nu incepi statistica cu raspunsul sotiei tale , pe ea de ce nu o intrebi de curajul asta ascuns? eu sunt tare curioasa ce ti-ar raspunde

de ce trebuie sa o amestecam pe ea? sau pe parteneri/partenerele voastre?
era o intrebare de forum, pentru membri, altfel as fi iesit in strada si as fi intrebat in stanga si in dreapta. este o intrebare pentru membrii acestui forum.
multumesc de intelegere

Offline

 

#117 2011-03-03 10:53:12

angel_sweety
Platinum member
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 22808

Re: ai curaj sa spui adevarul???

ok si de unde sti tu ca nu e si nevasta-ta pe forum pe aici  chicot


un falfait de ingeras a devenit glasul unei minuni , 23 decembrie ora 22si 44 min
Cand viata-ti da o suta de motive ca sa plangi, arata-i ca ai 1000 de motive ca sa zambesti
http://www.fertilityfriend.com/home/322f77

Offline

 

#118 2011-03-03 11:01:52

montan.chevy
New member
Inregistrat: 2011-02-15
Mesaje: 41

Re: ai curaj sa spui adevarul???

angel_sweety a scris:

ok si de unde sti tu ca nu e si nevasta-ta pe forum pe aici  chicot

poate chiar tu esti sotia mea smile   ia raspunde te rog la intrebare smile

Offline

 

#119 2011-03-03 11:07:55

cornflower
Hero member
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 2053

Re: ai curaj sa spui adevarul???

domnu cu sondaju .. am numarat voturile :
4 pentru inselat
10 pentru fidelitate
6 pentru motive de genu : in prezent nu, poate, criza de 40 de ani , etc
diablo    aaaa n-a trecut o luna de la deschiderea topicului ? ... am stricat surpriza ?

Offline

 

 Publicitate


loading...

#120 2011-03-03 11:43:17

montan.chevy
New member
Inregistrat: 2011-02-15
Mesaje: 41

Re: ai curaj sa spui adevarul???

cornflower a scris:

domnu cu sondaju .. am numarat voturile :
4 pentru inselat
10 pentru fidelitate
6 pentru motive de genu : in prezent nu, poate, criza de 40 de ani , etc
diablo    aaaa n-a trecut o luna de la deschiderea topicului ? ... am stricat surpriza ?

eu cred ca si pe cei 6 ii putem trece la inselat, mai repede cad in pacat decat in sfintenie smile

si...............................da, ai stricat surpriza, dar imi surade ideea de a avea o secretara care sa numere voturile smile  te pup, merci

smile

Offline

 

#121 2011-03-03 12:20:45

angel_sweety
Platinum member
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 22808

Re: ai curaj sa spui adevarul???

montan.chevy a scris:

angel_sweety a scris:

ok si de unde sti tu ca nu e si nevasta-ta pe forum pe aici  chicot

poate chiar tu esti sotia mea smile   ia raspunde te rog la intrebare smile

daca as fi sotia ta , ti-as da un sut exact in partea corpului cu care tu gandesti si te-as asculta cat tipi de tare , in felul asta imi dau seama in care dintre capete ai neuronul

Ultima oara a fost editat de angel_sweety (2011-03-03 12:22:19)


un falfait de ingeras a devenit glasul unei minuni , 23 decembrie ora 22si 44 min
Cand viata-ti da o suta de motive ca sa plangi, arata-i ca ai 1000 de motive ca sa zambesti
http://www.fertilityfriend.com/home/322f77

Offline

 

#122 2011-03-03 15:52:15

pucca_pucca89
Hero member
Inregistrat: 2009-08-22
Mesaje: 2957

Re: ai curaj sa spui adevarul???

angel ce rea esti  rotfl2  rotfl2  rotfl  rotfl  rotfl

angel_sweety a scris:

montan.chevy a scris:

angel_sweety a scris:

ok si de unde sti tu ca nu e si nevasta-ta pe forum pe aici  chicot

poate chiar tu esti sotia mea smile   ia raspunde te rog la intrebare smile

daca as fi sotia ta , ti-as da un sut exact in partea corpului cu care tu gandesti si te-as asculta cat tipi de tare , in felul asta imi dau seama in care dintre capete ai neuronul


mamica de Liviu Andrei,din 01.05.2011

Offline

 

#123 2011-03-03 16:20:15

YoHanna
Insomniac member
Inregistrat: 2007-05-31
Mesaje: 5651

Re: ai curaj sa spui adevarul???

Eu nu sunt de-acord cu inselatul.  Tot timpul am fost de parere ca roata se intoarce mai devreme sau mai tarziu.
Asa ca eu nu ma bazez pe acel procent de 0% sanse ca cel inselat sa afle...
Mai degraba mi-ar fi teama de destin, care iti joaca uneori niste feste de n-ai idee... lol


hjarta "The most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the "you" you love, well, that's just fabulous" hjarta

Offline

 

#124 2011-03-03 16:24:05

Almi Ingerash
Addicted member
De la: capătul țării..
Inregistrat: 2009-06-15
Mesaje: 11375

Re: ai curaj sa spui adevarul???

montan.chevy a scris:

Buna,
sunt nou pe acest forum, sunt un tip casatorit si citesc acest forum de mult timp. acum dupa ce tocmai am devenit sot, am decis sa imi fac cont sa pot sa imi spun si eu parerea, sa trec la subiect.
Cati/Cate dintre voi v-ati insela partenera/partenerul de viata daca ati fi siguri/sigure ca nu s-ar afla niciodata?????
apelez la sinceriytatea voastra, multumesc

sleeping_beauty a scris:

montan.chevy a scris:

credeam ca dupa paravanul unui forum public vor veni multe raspunsuri sincere, dar vad ca deocamdata cititorii sunt mai rezervati in ceea ce priveste raspunsul, deocamdata doar cornflower a raspuns sincer si la obiect, va astept si pe voi dragi colegi de forum

de dupa "paravanul" acestui forum iti raspund si eu daca tot insisti ca nu numai ca nu mi-as insela partenerul ci chiar am o parere al naibii de proasta despre cei/cele care o fac

subscriu ?n totalitate smile

nu am reușit să citesc totul... dec?t puțin pe prima pagină... mă indignă problema postată de tine... eu sunt femeie, și ?n ciuda faptului că nu sunt chiar ?n v?rstă, consider că at?t timp c?t ai decis să te căsătorești din momentul ?n care ai făcut pasul ăsta ți-ai luat niște responsabilități, obligații și nu doar sociale... ci mai degrabă etice.. față de persoana care ți-a devenit soț/soție...

personal nu aș ?nșela... nu e soțul meu un musculos cu pătrățele pe abdomen sau frumusețea Venezuelei, dar spun sincer cu m?na pe inimă NICIODATĂ nu l-aș ?nșela... nu l-aș mai putea privi ?n ochi, dar să mai fac și dragoste cu el...
și sunt sigură că nici el nu ar face-o... avem o relație deschisă și nu am exclus niciodată posibilitatea ca unul din noi să dorească să renunțe la celălalt... a avut posibilitatea s-o facă ?nainte de căsătorie, nu a făcut-o e problema lui... și crede-mă că și după căsătorie a avut posibilitatea s-o facă... și nu a făcut-o.. problema e alta... ?mi dau seama de orice minciună nevinovată care poate veni din partea lui, dar să mă mai și ?nșele...

acum na, depinde ce ?nțelegi prin ?a ?nșela?... este o arie vastă de sensuri ale acestui verb și fiecare ?i percepe ?nțelesul ?n felul lui... eu c?nd aud de ??nșelat? mă g?ndesc la viața dublă...

din ce spui tu, nu te-ai căsătorit de mult... ?mi pare rău pentru soția ta... sad


??? Everything will be OK at the end. If it's not OK, it's not the end.  ???
..::: bebe Eveline-Ioana (29.05.2015) prin FIV bebe :::..
..::: bebe Erika-Maria (10.02.2020) natural bebe :::..

Offline

 

#125 2011-03-04 08:48:31

montan.chevy
New member
Inregistrat: 2011-02-15
Mesaje: 41

Re: ai curaj sa spui adevarul???

Almi Ingerash a scris:

montan.chevy a scris:

Buna,
sunt nou pe acest forum, sunt un tip casatorit si citesc acest forum de mult timp. acum dupa ce tocmai am devenit sot, am decis sa imi fac cont sa pot sa imi spun si eu parerea, sa trec la subiect.
Cati/Cate dintre voi v-ati insela partenera/partenerul de viata daca ati fi siguri/sigure ca nu s-ar afla niciodata?????
apelez la sinceriytatea voastra, multumesc

sleeping_beauty a scris:

montan.chevy a scris:

credeam ca dupa paravanul unui forum public vor veni multe raspunsuri sincere, dar vad ca deocamdata cititorii sunt mai rezervati in ceea ce priveste raspunsul, deocamdata doar cornflower a raspuns sincer si la obiect, va astept si pe voi dragi colegi de forum

de dupa "paravanul" acestui forum iti raspund si eu daca tot insisti ca nu numai ca nu mi-as insela partenerul ci chiar am o parere al naibii de proasta despre cei/cele care o fac

subscriu ?n totalitate smile

nu am reușit să citesc totul... dec?t puțin pe prima pagină... mă indignă problema postată de tine... eu sunt femeie, și ?n ciuda faptului că nu sunt chiar ?n v?rstă, consider că at?t timp c?t ai decis să te căsătorești din momentul ?n care ai făcut pasul ăsta ți-ai luat niște responsabilități, obligații și nu doar sociale... ci mai degrabă etice.. față de persoana care ți-a devenit soț/soție...

personal nu aș ?nșela... nu e soțul meu un musculos cu pătrățele pe abdomen sau frumusețea Venezuelei, dar spun sincer cu m?na pe inimă NICIODATĂ nu l-aș ?nșela... nu l-aș mai putea privi ?n ochi, dar să mai fac și dragoste cu el...
și sunt sigură că nici el nu ar face-o... avem o relație deschisă și nu am exclus niciodată posibilitatea ca unul din noi să dorească să renunțe la celălalt... a avut posibilitatea s-o facă ?nainte de căsătorie, nu a făcut-o e problema lui... și crede-mă că și după căsătorie a avut posibilitatea s-o facă... și nu a făcut-o.. problema e alta... ?mi dau seama de orice minciună nevinovată care poate veni din partea lui, dar să mă mai și ?nșele...

acum na, depinde ce ?nțelegi prin ?a ?nșela?... este o arie vastă de sensuri ale acestui verb și fiecare ?i percepe ?nțelesul ?n felul lui... eu c?nd aud de ??nșelat? mă g?ndesc la viața dublă...

din ce spui tu, nu te-ai căsătorit de mult... ?mi pare rău pentru soția ta... sad

nu are de ce sa iti para rau, avem o viata de cuplu foarte frumoasa si nu ne lipseste nimic. te rog sa nu discuti despre sotia mea atata timp cat nu sti ce fel de viata duce (buna sau rea).
vrebul 'a insela' in contextul dat se refera strict la actul fizic care poate sa dureze 10 minute sa 2 ore si poate sa fie unu singur intr-o viata sau mai multe. in functie de fiecare.
iti multumesc ca ti-ai expus parerea, si inca odata ma repet: sa nu ii implicam pe cei care nu sunt pe acest forum

Offline

 

#126 2011-03-04 09:19:45

montan.chevy
New member
Inregistrat: 2011-02-15
Mesaje: 41

Re: ai curaj sa spui adevarul???

angel_sweety a scris:

montan.chevy a scris:

angel_sweety a scris:

ok si de unde sti tu ca nu e si nevasta-ta pe forum pe aici  chicot

poate chiar tu esti sotia mea smile   ia raspunde te rog la intrebare smile

daca as fi sotia ta , ti-as da un sut exact in partea corpului cu care tu gandesti si te-as asculta cat tipi de tare , in felul asta imi dau seama in care dintre capete ai neuronul

nu inteleg de ce esti asa rea cu mine, nu avem cu toti dreptul de a ne comporta cum vrem? sa facem ce vrem? de ce ma pui asa la zid? ti-am gresit cu ceva?? care e problema ta daca imi insel sau nu nevasta?? sa inteleg ca esti fustrata ca poate intr-o zi vei fi tu cea inselata??? se poate intampla. nu am intrebat pe acest forum ce mi-ar face fiecare femeie in parte, am intrebat doar daca ar insela sau nu atat. deci te rog sa fi mai rezervata si mai civilizata in ceea ce priveste comentariile de prost gust.
repet: prefer sa discut pe acest forum cu acele persoane care au o parere despre inselat si pot raspunde la intrebarea din topic.
pe acele persoane care sunt inrudite cu Xena sau au mentalitatea acelor vremurile poftesc sa se abtina de la comentari pe acest topic

multumesc

Offline

 

#127 2011-03-04 10:17:19

sub
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2010-05-29
Mesaje: 20629

Re: ai curaj sa spui adevarul???

angel_sweety a scris:

daca as fi sotia ta , ti-as da un sut exact in partea corpului cu care tu gandesti si te-as asculta cat tipi de tare , in felul asta imi dau seama in care dintre capete ai neuronul

hai nu zau lol ma faci sa rad.. asa parere buna ai tu despre barbati? nu stiai ca femeia e cea care e facuta sa fie batuta?


Success is simple. Do what's right, the right way, at the right time.

Offline

 

#128 2011-03-04 10:21:52

angel_sweety
Platinum member
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 22808

Re: ai curaj sa spui adevarul???

tot_el23 a scris:

angel_sweety a scris:

daca as fi sotia ta , ti-as da un sut exact in partea corpului cu care tu gandesti si te-as asculta cat tipi de tare , in felul asta imi dau seama in care dintre capete ai neuronul

hai nu zau lol ma faci sa rad.. asa parere buna ai tu despre barbati? nu stiai ca femeia e cea care e facuta sa fie batuta?

in primul rand postarea mea nu iti era adresata tie , deci nu inteleg de ce ai raspuns

si in al doilea rand , tu nu ai coborat inca din copac ?


un falfait de ingeras a devenit glasul unei minuni , 23 decembrie ora 22si 44 min
Cand viata-ti da o suta de motive ca sa plangi, arata-i ca ai 1000 de motive ca sa zambesti
http://www.fertilityfriend.com/home/322f77

Offline

 

#129 2011-03-04 10:55:04

anca90
Platinum member
Inregistrat: 2008-07-16
Mesaje: 20788

Re: ai curaj sa spui adevarul???

tot_el23 a scris:

angel_sweety a scris:

daca as fi sotia ta , ti-as da un sut exact in partea corpului cu care tu gandesti si te-as asculta cat tipi de tare , in felul asta imi dau seama in care dintre capete ai neuronul

hai nu zau lol ma faci sa rad.. asa parere buna ai tu despre barbati? nu stiai ca femeia e cea care e facuta sa fie batuta?

raspunsul tau e dovada clara ca angel_sweety stie ce spune wink.
in concluzie: acklad

Offline

 

#130 2011-03-04 12:29:29

sub
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2010-05-29
Mesaje: 20629

Re: ai curaj sa spui adevarul???

pe mine m-a deranjat raspunsul lui angel_sweety la "poate chiar tu esti sotia mea smile  ia raspunde te rog la intrebare smile "
dar na.. vad ca are mail de italia. e clar si cu italienii astia..


Success is simple. Do what's right, the right way, at the right time.

Offline

 

#131 2011-03-04 12:34:20

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: ai curaj sa spui adevarul???

Mai bine italian decat nesimtit.


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

#132 2011-03-04 12:47:28

sub
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2010-05-29
Mesaje: 20629

Re: ai curaj sa spui adevarul???

si mai bine nesimtit decat rasist


Success is simple. Do what's right, the right way, at the right time.

Offline

 

#133 2011-03-04 12:51:26

angel_sweety
Platinum member
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 22808

Re: ai curaj sa spui adevarul???

tot_el23 a scris:

si mai bine nesimtit decat rasist

pai rasistul esti tu , ce ai frate cu italienii  rotfl


un falfait de ingeras a devenit glasul unei minuni , 23 decembrie ora 22si 44 min
Cand viata-ti da o suta de motive ca sa plangi, arata-i ca ai 1000 de motive ca sa zambesti
http://www.fertilityfriend.com/home/322f77

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.