homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cea mai nereusita partida-6


#96 2013-08-12 19:48:38

AciDulaSs
Banat
Inregistrat: 2008-10-16
Mesaje: 1775

Re: Cea mai nereusita partida

Zeyna nu , am spus drogy drogy drogy pentru faptul ca ai spus "drogata poate sunt si eu ca sunt dependenta de picaturi de nas zic... " .... era o gluma ... si mediul asta de club in proportie foarte mare se cam drogheaza , din pacate , si aici nu e vorba de tine ... tu esti o fata mai aparte smile

Offline

 

#97 2013-08-12 19:53:51

AciDulaSs
Banat
Inregistrat: 2008-10-16
Mesaje: 1775

Re: Cea mai nereusita partida

smile big_smile big_smile lol smile) big_smile ... ma bucur ca nu te`ai suparat tongue

Offline

 

#98 2013-08-12 20:34:19

sub
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2010-05-29
Mesaje: 20629

Re: Cea mai nereusita partida

acid, ai deviat discutia rau, din cauza drogurilor "tale"..


Success is simple. Do what's right, the right way, at the right time.

Offline

 

#99 2013-08-12 20:59:56

AciDulaSs
Banat
Inregistrat: 2008-10-16
Mesaje: 1775

Re: Cea mai nereusita partida

da greseala mea wink

Offline

 

#100 2013-08-16 21:59:37

ani88
Full member
Inregistrat: 2008-06-17
Mesaje: 873

Re: Cea mai nereusita partida

Din perspectiva unei muieri care in principiu alte cam alte treburi decat vizionare de colectie de timbre, cele mai naspa mi s-au parut acum privind inapoi alea in care partenererul trece de 10 min pana se termina p
Hai 15, daca ai timp. Hai 20, daca altceva interesant de facut n-ai p. Ceea ce e lucru de mirare( sa nu ai).
Daca simte nevoie sa te mai si "capaciteze" povestindu-ti cat de bine imbracata sau boita ar trebui sa fii tu ca sa i se desfunde lui tzava, chiar ca ma gandesc ca trebuie sa-i dai  cu ceva in cap big_smile si sa-ti vezi de treaba.


I love you. Remember. They cannot take it

Offline

 

 Publicitate


loading...

#101 2015-08-25 14:59:07

sexyboy92
New member
Inregistrat: 2015-08-25
Mesaje: 5
Site

Re: Cea mai nereusita partida

Eram anul 2 la facultate, ma dusesem la magazin si cand m-am intors erau niste fete pe hol care consumau ceva alcool. Le salut, la care una din ele imi propune sa raman cu ele acolo. Am vorbit cu ele, trecuse ceva timp si deja ma plictisisem si am zis ca nu mai stau ca ma duc in camera. Ajuns in camera la nici 2 minute vine una din fete la usa ca nu are unde sa doarma si daca poate sa ramana la mine peste noapte. O primesc pe tipa, ne bagam in pat si incepe sa ma sarute, sa traga hainele de pe mine, in minte mi-am zis "de ce nu?", ca baiat sa refuzi o partida de sex, mai greu. Problema aici apare, ala micu voios prima data, moare dintr-o data si nu mai vroia deloc sa fie voios, a incercat ea cu un oral si nimic. Imi cer scuze fata de ea, ea isi cerea scuze la randul ei si incepem sa vorbim, povestim cateva faze timp in care ea se trezise din betie si ala micu era voios din nou. Timp de 2 ore pompez la ea, uitat pe ceas, am un ceas de perete in camera,  si eu tot nu imi dadeam drumul, deja imi era mila de ea, patul abia ne mai tinea (paturile din camin sunt cam aiurea) si decid sa termin actul. Cateva sarutari, apoi ea isi aprinde o tigara (eu nu fumez) si ne culcam. Pentru mine nu a fost o serea reusita probabil din prisma faptului ca ea era bauta si nu aveam cheful necesar pentru sex. Nu mai mi s-a intamplat niciodata asa. Ma gandesc si la faptul ca era o fata oarecare si nu aveam sentimente pentru ea si probabil si asta a cantarit putin.

Dupa ceva timp fata a venit din nou la mine si de data asta totul a iesit cum trebuie. smile

Offline

 

#102 2015-11-19 13:08:08

Jack&Monica
New member
De la: Madrid
Inregistrat: 2015-11-19
Mesaje: 21

Re: Cea mai nereusita partida

In apa, la mare, multi o pot face, noi nu. Lubrifiere aproape 0, valuri care te dezechilibreaza lol, frica de apa (a sotiei), frica sa nu apara vreunu cu copii ( a sotului) cu greu si a dat drumul si atunci a inceput sa pluteasca pe deasupra riscand sa o adun din par, a lui de pe piept si al meu din cap etc. Asa ca pt noi in apa e nasol oricat de romantic ar parea...

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.