homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ajutati-ma va rog cu o parere


#1 2016-01-11 20:39:48

Lly
New member
Inregistrat: 2016-01-10
Mesaje: 10

Ajutati-ma va rog cu o parere

Am luat in urma cu 6 zile pastila Escapelle (la aprox. 30 de minute, mentionez ca am si insuficienta ovariana luteinica) in urma unui contact sexual care s-a terminat urat, prin ruperea prezervativului si ejacularea sa in mine. Ideea e ca de frica imediat dupa m-am spalat bine ca sa mai elimin din sperma asta dupa ce intai ma stersesem cu hartie igienica, nu am bagat degetele adanc sa vad daca mai e ceva, am sperat sa nu se fi intamplat sa-mi ramana. Insa azi, a 6-a zi de la incident, dupa ce ca am si sangarerari si ma dor ovarele, am urinat si am auzit un poc. Am crezut ca e cheag de sange initial dar era capul prezervativului!!! Mi-e frica sa nu fi fost cumva pe acolo sa retina sperma... Voua vi s-a intamplat? Ce efect sa mai aiba pastila in cazul meu?

Offline

 

#2 2016-01-11 20:50:02

QueenOfRoses
Moderator
De la: Where the wild roses grow.
Inregistrat: 2009-08-21
Mesaje: 17999

Re: Ajutati-ma va rog cu o parere

Ai warn pentru postare multipla.
Nu este necesar sa deschizi un nou topic pentru fiecare nelamurire. Posteaza la topicul deja deschis, adica acesta:
http://forum.anticonceptionale.ro/t4214 … TUL--.html
Topic inchis.


"Yesterday is not ours to recover, but tomorrow is ours to win or lose." Lyndon B. Johnson

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.