homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

NELAMURIRE-2


#20 2007-01-28 10:33:10

Infinity
Hero member
Inregistrat: 2006-01-02
Mesaje: 3368

Re: NELAMURIRE

nu ai pt ce sa imi multumesti wink sper sa iti fie bine

Offline

 



#21 2007-02-10 00:41:35

casiana
New member
Inregistrat: 2007-01-26
Mesaje: 14

Re: NELAMURIRE

Buna.Am si eu o problema...Nu inteleg de ce am menstruatia asa abundenta.Adica,pun intrebarea, pt ca nu e asa de obicei dar luna asta m-a speriat.Parca are si ceva cheaguri...nush ...poate fi asta ceva grev?Si inca ceva,care ma framanta.Sunt foarte nervoasa.Ok,ati putea spune,cu totii suntem,asa e lumea;traim un stres continuu.Dar vreau sa va spun ca la mine e diferit.Nu ma pot controla,desi as vrea.Ma enervez din orice si cumplit de tare,incep sa tip si imi vine sa sparg tot ce vad...Nu stiu ce mi se intampla.Si in plus mi-e sete,f sete.Va spun asta pt ca am citit ca asta ar fi un simptom al asa numitului diabet.Tatal meu a avut diabet(genetic) si imi amintesc ca se enerva fff repede si din orice.Acum parca ma regsesc.Se poate sa....(nici nu imi vine sa scriu,de frica)....am diabet????

Offline

 

#22 2007-02-10 12:16:14

ZZZZ123
Addicted member
De la: Never-ever-land
Inregistrat: 2006-05-19
Mesaje: 10895

Re: NELAMURIRE

casiana, nu stiu simptomele diabetului, dar daca ai banuieli, mergi la medic cat mai repede.


Nobody home

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.