homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

.ro girls ?-3


#39 2009-03-19 13:24:53

_alexa_
Hero member
De la: ghinioane mi se trage!!
Inregistrat: 2008-03-20
Mesaje: 4172

Re: .ro girls ?

pai... nu ca vreau sa ma laud lol dar eu mereu ma lovesc de probl asta! in special la scarbici!! de fiecare data cand aveam job nou trebuia mai intai sa dovedesc ca nu sunt o pipitza proasta ca abea dup-aia sa fiu luata in serios mrrrr... mai ales ca eram blonda!!!
ce sa mai spun de baietii / barbatii care se chinuiau prin diferite metoda sa-mi dovedeasca inferioritatea si nu puteau.... glumite cu subanteles, apropo-uri etc. evident intoarse cu aceeasi finete.
Deh.... ma considerau doar o pereche de tzatze ...
Dar stau si ma intreb: de ce din ce in ce mai multe femei ocupa posturi din ce in ce mai importante? smile De ce nu mai este valabila regula: un barbat castiga mai mult ca o femeie cu acelasi post?
asa ca draga mastărplan la 19 ani e normal sa te crezi king of the jungle
p.s. eu la 19 ani lucram ca tehnoredactor la o editura si ieseau pe piata carti pe ale caror coperti de sfarsit scria numele meu smile poate ca eu aveam motivele mele sa ma consider superioara. Tu?


Too often we lose sight of life's simple pleasures. Remember, when someone annoys you it takes 42 muscles to make your face frown, BUT, it only takes 4 muscles to extend your arm and bitch-slap that mother @#?*&! upside the head...

Offline

 

#40 2009-03-19 19:58:55

Monica999
Hero member
Inregistrat: 2009-03-11
Mesaje: 3667
Site

Re: .ro girls ?

Ewelina a scris:

Eu iti recomand sa te muti in Nord

Ha, ha, exact la asta ma gandeam si eu, ca o pers care are parere asa de proasta de fetele din Romania merita sa treaca prin Scandinavia  dumbom . Sa vada e cum e o tara plina de blonde care mai de care mai superficiale si sigure pe ele ca nimeni nu le merita  lol Sau care sa ii traga cate o palma in mijlocul strazii ca nu stiu cum le-au enervat  rotfl  Fetele din Romania daca stii pe unde sa cauti sunt de 1000 de ori mai bune ca maj de aici  buga Sau poate or fi si aici pers de treaba dar cred ca e nevoie sa le cauti cu lumanarea, si daca le gasesti sigur nu sunt cu adevarat nordice, tot de prin romania, mexic sau alta tara cu oameni de treaba vin.

Ultima oara a fost editat de PillBlast (2009-03-19 19:59:21)

Offline

 

#41 2009-03-19 20:14:58

Chick
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-03
Mesaje: 1336

Re: .ro girls ?

Oricum,cred ca l-am dezamagit total toate pe saracu' baiat,si-a spus iar in gandul lui "ce nasoale prost crescute" neutral

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.