homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

De ce inseala barbatii?-2


#20 2007-09-27 17:31:23

andrutza
Vizitator

Re: de ce inseala barbatii?

Sunt unii care isi schimba partenerele pt unele mai urate si mai proaste

 



#21 2007-09-27 17:34:24

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

Re: de ce inseala barbatii?

eh...gusturile nu se discuta...si ai zis cuvintele magice "isi schimba"...sunt destui blegi care dau pasarea din mana pe cioara de pe gard...mai ales dupa ce pasarea ii prinde cu mata n sac...


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 

#22 2007-09-27 17:35:04

AdA_Ad9
Hero member
De la: Bucuresti-in mare parte:D
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2193

Re: de ce inseala barbatii?

dupa parerea mea...cand iubesti cu adevarat,nu inseli,persoana de langa tine este totul pentru tine,nu iti mai trebuie alta.dar sunt cazuri in care 2 persoane se iubesc si unul dintre ele inseala,dar din anumite motive(sunt la mare distanta unul de celalat si se vad o data pe an,insela pentru ca simt nevoia de sex,dar tot la persoana care o iubesti te gandesti).poate aberez...la ora asta.eu una,iubesc cu adevarat si pentru nimic si pentru nimeni in lume nu mi-as insela iubitul,chiar daca relatia noastra acum este la mare distanta...eu il voi astepta mereu,ii voi fi fidela tongue


Să dărui totul, să sacrifici totul fără speranţă de răsplată;asta inseamnă iubire.Albert Camus

Offline

 

#23 2007-09-27 17:35:05

ankuzza
Hero member
De la: Ploiesti
Inregistrat: 2006-02-18
Mesaje: 3330

Re: de ce inseala barbatii?

sunt in cautare de nou si probabil vor sa isi demonstreze k mai au inca farmec si pt altele


Unii oameni vorbesc din experienta, altii, din experienta, nu vorbesc!

Offline

 

#24 2007-09-27 17:50:36

sarah_ath
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-06-17
Mesaje: 921

Re: de ce inseala barbatii?

toata lumea inseala...mai devreme sau mai tarziu...ei, ca si noi, inselam (uneori- nu e regula generala) atunci cand gasim la altcivena ceva ce nu exista in relatia prezenta...ceva de care avem nevoie in acel moment....alteori poate fi intr-un moment de suparare, de dorinta de razbunare...


ceea ce nu ma distruge ma face mai puternica
nu incerca adancimea apei cu ambele picioare

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2007-09-27 17:59:10

LadyInRed
Hero member
De la: _________
Inregistrat: 2007-06-07
Mesaje: 3261

Re: de ce inseala barbatii?

1 de prosti
2. pentru ca sa vina apoi la cea pe care a inselato cu texte de genu "Iubita iarta`ma numai fac"
3. pentru ca vor sa dea pasarea frumoasa din mana pe.... cioara de pe gard..
si mai pot continua

Offline

 

#26 2007-09-27 18:20:45

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: de ce inseala barbatii?

Anka_Lala a scris:

brunetzik a scris:

si fetele inseala chiar dak au langa ele cel mai frumos baiet
sper sa nu va suparati dar eu asa cred ca si fetele inseala la fel de usor numai ca elel nu se lauda

si eu sunt constienta ca si fetele inseala...si sincer...am observat ca baietii, atunci cand iubesc CU ADEVARAT nu inseala...in schimb fetele cad mai repede prada ispitei chiar daca iubesc ...parerea mea...

si eu cred la fel
si cred ca baietii inseala din nevoia de a avea mereu ceva nou.


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#27 2007-09-27 21:18:26

Fadette
Full member
Inregistrat: 2007-07-22
Mesaje: 548

Re: de ce inseala barbatii?

pentru ca nu primesc tot ce vor. Cred ca un barbat care iubeste cu adevarat prietena, nu inseala. Nu pentru ca nu apar ocazii la fiecare doi pasi, sau pentru ca nu simte atractie pentru altcineva...e vorba de autostapanire. (autocontrol) si se pare ca multi duc lipsa...
si chiar daca fata e frumoasa, cu corp de fotomodel, poate au nevoie de altceva, de atentie, intelegere...in fine, depinde de caz.


I'm just a dreamer, I dream my life away
I'm just a dreamer who dreames a better day...

Offline

 

#28 2007-09-27 22:48:47

Lelaina
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-02-02
Mesaje: 4397

Re: de ce inseala barbatii?

oana_ a scris:

Anka_Lala a scris:

brunetzik a scris:

si fetele inseala chiar dak au langa ele cel mai frumos baiet
sper sa nu va suparati dar eu asa cred ca si fetele inseala la fel de usor numai ca elel nu se lauda

si eu sunt constienta ca si fetele inseala...si sincer...am observat ca baietii, atunci cand iubesc CU ADEVARAT nu inseala...in schimb fetele cad mai repede prada ispitei chiar daca iubesc ...parerea mea...

.

Mie mi se par perfect egale sansele.... subscriu..fetele de regula nu se lauda cu aventurile lor..la femei dak inseli esti curva...la barbati..esti grozav...
 
   Consider k atunci knd inseli persoana de langa tine Ceva lipseste...noul,dragostea,comunicarea...si de cele mai multe ori,vina o poarta ambii parteneri... sunt si idioti care insala doar de dragul de a insela..dar pana akum am mers intotdeauna pe pirncipiul ala- prima oara e vina lui..a doua...deja e vina mea

Ultima oara a fost editat de Lelaina (2007-09-28 13:03:27)


Poor is the man whose pleasure depends on another

Offline

 

#29 2007-09-28 00:28:51

Shosanna
Insomniac member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2007-04-26
Mesaje: 8836

Re: de ce inseala barbatii?

Lelaina a scris:

Mie mi se par perfect egale sansele.... subscriu..fetele de regula nu se lauda cu aventurile lor..la femei dak inseli esti cuva...la barbati..esti grozav...

Ah si cat urasc (,) chestia asta....
Cred ca pe mine o sa ma luati la bataie daca ma vedeti dar eu cred ca e mai urat pt o fata sa insele(tot tacamu), decat pt un baiat...probabil pt k se stie dintotdeauna ca barbatii inseala...


Reach for the stars ,so if you fall you land on a cloud... wink
bebe

Offline

 

#30 2007-09-28 00:31:13

ely
Full member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-03-25
Mesaje: 577

Re: de ce inseala barbatii?

fetelor...la barbati e o moda..sa insele..ee...un trnd ca sa zic asa...daca nu au cat mai multe la activ pana se insoara nu se simt ei bine...de ce inseala barbatii?de porci:))


To stop me is not easy, can't keep a lion from hunting...I'm focused, I won't miss, there's no control of some things>>in dragoste nu trebuie sa suferi!!<<

Offline

 

#31 2007-09-28 13:50:07

bliss
Full member
Inregistrat: 2007-01-23
Mesaje: 366
Site

Re: de ce inseala barbatii?

andrutza a scris:

Da asta asa e, ei inseala cu fete mai urate si mai proaste decat iubita, sotia, oare dc nu stiu....

poate pentru ca sotia a uitat sa se uite la el ca la un barbat iubit si il vede doar drept "tati" care nu o ajuta cat ar trebui la treburile casnice, nu il schimba pe ala micu' , nu mai stiu eu ce face? nustiu

Offline

 

#32 2007-09-28 16:08:52

Lelaina
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-02-02
Mesaje: 4397

Re: de ce inseala barbatii?

in final,frumusetea de multe ori e relativa... cine stie ce ii lipsea omului si a gasit taman la aia...
   Eu asa gandesc- dak as afla k el m-a inselat,primul lucru kre m-as intreba ar fi-ce i-a lipsit?


Poor is the man whose pleasure depends on another

Offline

 

#33 2007-09-28 16:33:58

barbara_mori
Hero member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2157

Re: de ce inseala barbatii?

inseala cand s plictisesc de pers de langa ei...de destule ori si femeia este de vina,fiindca nu stie sa isi tine iubitul langa ea...intotdeuna trb sa fim ingrijite,si sa venim cu cva nou in fatza barbatilor,pe langa astea sa avem capacitatea sa purtam o discutie si sa stim sa ne facem placute si admirate de ei si de cei din jurul lui...eu cred ca daca avem toate astea,un barbat nu se plic prea usor de noi si nu are timp sa isi caute alta!!!


Pentru a fi popular da-le oamenilor vesti bune despre obiceiurile lor proaste!

Offline

 

#34 2007-09-28 18:07:01

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: de ce inseala barbatii?

sa demonstreze ca inca este irezistibil si poate avea orice femeie smile si din cauza asta smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.