homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce cadouri le facem de Craciun.-12


#210 2007-11-23 18:41:29

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

m-am gandit la o bratara de aur.sau daca nu imi ajung banii sa fie bratara de aur in totalitate iau de aia cu cauciuc negru si ceva de aur pe ea.sper sa gasesc ceva dragut.ori un ceas.dar e mai greu ca nu ii plac cele clasice  sad


expect the worst , hope for the best!

Offline

 



#211 2007-11-23 19:29:24

persifona
Vizitator

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

Eu ma gandeam la un set de baie cu de toate. Dar am fost azi cu el in Carrefour sa ii iau cadou mamei mele si i-am luat fix asta si am incercat sa sondez terenul sa vad daca i-ar placea si lui o trusa de-asta si a zis ca nu ar sta el sa se dea cu toate cremele alea si bla bla sad Deci am ramas in pom GRAV!

 

#212 2007-11-23 19:45:49

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

nicolle_rox a scris:

eu_vreau a scris:

a meu s-a stricat la cap...eu ma framant ce sa ii mai iau ce nu i-am mai luat la care el..."da' tu nu imi mai cumperi niste haine?" smile el n-are timp si daca tot gusturile sunt comune se pare ca am sa-i iau un pulover, 2, 3. dar vreau sa ii iau si o macheta de aia de care i-a luat raluca prietenului ei smile

eu vreau sa-i iau o macheta de mos nicolae...am vrut sa-i iau de ziua lui si n-am reusit si dupa aia i-am spus ce vroiam sa-i iau si apsus ca nu vrea,  nu-i place etc. Dar, saptamana trecuta am vazut machete din alea in Carrefour si i-au placut asa ca...

sunt in carrefour? cat, unde, de ce? big_smile


mami de minuni hjarta

Offline

 

#213 2007-11-23 19:52:34

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

ce tare ana...'''dar tu nu imi mai cumperi niste haine''?rotfl2

Offline

 

#214 2007-11-23 20:42:50

ivy
Hero member
Inregistrat: 2007-03-21
Mesaje: 3613

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

persifona a scris:

Eu ma gandeam la un set de baie cu de toate. Dar am fost azi cu el in Carrefour sa ii iau cadou mamei mele si i-am luat fix asta si am incercat sa sondez terenul sa vad daca i-ar placea si lui o trusa de-asta si a zis ca nu ar sta el sa se dea cu toate cremele alea si bla bla sad Deci am ramas in pom GRAV!

dar poti sa-i iei un set cu de toate pt fata, nu pt baie... ca la baie nu cred ca are rabdare, dar fata si-o ingrijeste, nu? big_smile aftershave, crema etc. si eu am fost azi prin carrefour cu el si a pus ochii pe un astfel de set de la nivea, erau special impachetate pt cadou de Craciun. si i-au placut... costau intre 40-60 lei parca...


Just like a tattoo
I'll always have you...

Offline

 

 Publicitate


loading...

#215 2007-11-23 23:29:40

Jolie15
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-03-16
Mesaje: 160

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

Mandy a scris:

Jolie15 a scris:

Poate ar merge si un tort mai micut dar in forma de inimioara cu un 'te iubesc' pe el

Eu am facut un tortulet anul trecut de Valnetine's Day smile.Ar fi mai frumos un tort facut de manutele tale,indiferent cat de priceputa esti,decat sa cumperi unul smile.Parerea mea tongue

Ai dreptate,iar eu nu vreau sa ma laud dar sunt destul de priceputa in ale gatitului...mai ales prajituri.Insa stam in camin si nu prea am posibilitati...mai rau m-as chinui.Mi-a trecut totusi prin cap asta si ma gandeam ca nu tre sa fie neaparat tort cu blat si alte alea...pot improviza ceva:D

Offline

 

#216 2007-11-24 00:11:24

mikki_20
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2006-02-15
Mesaje: 4694

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

eu cred k de craciun o sa'i iau un aparat de ras electric k de mult zicea k vrea big_smile


Avem 1 an si 5 lunite

Offline

 

#217 2007-11-24 05:59:23

password
Full member
Inregistrat: 2007-09-06
Mesaje: 861

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

Eu de mos Nicolae o sa ii iau o pijama frumoasa si pufoasa..ca el mai mult in pijamale sta wink si macar o sa il vad mereu cu cadoul de la mine pe el si nici nu trebuie sa imi bat capul cu masura sa o nimeresc perfect si dulciuri ..ou Kinder in special..smile De mos Craciun lucrez la un album incerc sa aleg pozele cele mai reprezentative...ca in 5 ani am strans ceva...si o sa le fac pe margini cu model nu stiu sa fie cel putin scos din tipar...si sa vad inca mai ce sa ii iau...


What goes around comes around!
Mancarea este un minut pe buze  si o viata pe corp!

Offline

 

#218 2007-11-24 09:41:37

persifona
Vizitator

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

ivy a scris:

persifona a scris:

Eu ma gandeam la un set de baie cu de toate. Dar am fost azi cu el in Carrefour sa ii iau cadou mamei mele si i-am luat fix asta si am incercat sa sondez terenul sa vad daca i-ar placea si lui o trusa de-asta si a zis ca nu ar sta el sa se dea cu toate cremele alea si bla bla sad Deci am ramas in pom GRAV!

dar poti sa-i iei un set cu de toate pt fata, nu pt baie... ca la baie nu cred ca are rabdare, dar fata si-o ingrijeste, nu? big_smile aftershave, crema etc. si eu am fost azi prin carrefour cu el si a pus ochii pe un astfel de set de la nivea, erau special impachetate pt cadou de Craciun. si i-au placut... costau intre 40-60 lei parca...

Uite un set de-asta ar merge, da :-? merci de idee big_smile

 

#219 2007-11-24 10:46:50

LadyInRed
Hero member
De la: _________
Inregistrat: 2007-06-07
Mesaje: 3261

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

ufff...pana de craciun...pe 30 ...sapt viitoare este ziua noastra..ce cadou sa`i i`au? m`am gandit la un tortuletz cu poza noastra sus si ...la Multi Ani scris...sau...ce sa`i iau oare? perna cu poza noastra are...cana.. nu are dar nu shtiu dak i`ar surade ideea...i`am pus pe chilotei o poza cu mn...deci are si d ala nustiu ce sa mai personalizez?? grater(

Offline

 

#220 2007-11-25 18:59:18

alexi
Full member
Inregistrat: 2007-03-13
Mesaje: 353
Site

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

eu as vrea sa fac un puzzle cu poza noastra. ati facut asa ceva?se vede bine?

Offline

 

#221 2007-11-25 19:00:27

ivy
Hero member
Inregistrat: 2007-03-21
Mesaje: 3613

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

persifona a scris:

ivy a scris:

persifona a scris:

Eu ma gandeam la un set de baie cu de toate. Dar am fost azi cu el in Carrefour sa ii iau cadou mamei mele si i-am luat fix asta si am incercat sa sondez terenul sa vad daca i-ar placea si lui o trusa de-asta si a zis ca nu ar sta el sa se dea cu toate cremele alea si bla bla sad Deci am ramas in pom GRAV!

dar poti sa-i iei un set cu de toate pt fata, nu pt baie... ca la baie nu cred ca are rabdare, dar fata si-o ingrijeste, nu? big_smile aftershave, crema etc. si eu am fost azi prin carrefour cu el si a pus ochii pe un astfel de set de la nivea, erau special impachetate pt cadou de Craciun. si i-au placut... costau intre 40-60 lei parca...

Uite un set de-asta ar merge, da :-? merci de idee big_smile

cu placere big_smile sper sa gasesti ceva mishto


Just like a tattoo
I'll always have you...

Offline

 

#222 2007-11-25 19:23:25

cinthya
Full member
Inregistrat: 2006-12-10
Mesaje: 584

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

unde ati gasit pijamale pufoase frumoase? k eu n-am gasit nicaieri....am fost ieri in carrrefour si am vazut niste cosuri marfa la vreo 700 mii, cu multe dulciuri si o sticla de sampanie...mi s-au parut super sigur ii iau...si eu ma gandisem la pijama, si am vazut la jolidon un set cu tricou si boxeri...k d-alea pufoase masculine nu am gasit

Offline

 

#223 2007-11-25 19:24:30

ivy
Hero member
Inregistrat: 2007-03-21
Mesaje: 3613

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

cam cat costa seturile alea la jolidon?


Just like a tattoo
I'll always have you...

Offline

 

#224 2007-11-25 19:30:21

cinthya
Full member
Inregistrat: 2006-12-10
Mesaje: 584

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

pai cam 700 mii....ma gandisem sa-i iau o pereche de adidasi de pe net, dar unii frumosi erau vreo 2 mil si n-am atatia bani...si decat sa-i iau unii mai asa, dar de firma prefer sa-i iau ceva frumos, chiar daca e mai ieftin...

Offline

 

#225 2007-11-25 19:49:53

amv
Full member
Inregistrat: 2007-03-08
Mesaje: 500

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

eu i-am luat 4 cadouri deja - unul pentru mos nicolae, unul pentru ca facem un an pe 17. unu pt craciun si unul pt rev. smile dar deja i-as da unul din cadouri .... n-am deloc rabdare  si alti bani nu mai am ... mai am doar 600 de mii , chiar nush ce sa fac big_smile


eu cu bibi meu hjarta

Offline

 

#226 2007-11-25 19:54:32

cinthya
Full member
Inregistrat: 2006-12-10
Mesaje: 584

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

si ce i-ai luat?

Offline

 

#227 2007-11-25 19:55:59

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

pai zi-ne ce ai luat


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#228 2007-11-25 19:56:10

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

eu maine ii iau cadoul de craciun big_smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.