homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce cadouri le facem de Craciun.-10


#172 2007-11-20 09:22:10

persifona
Vizitator

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

Nush daca v-am mai zis.. eu de Craciun ma gandeam sa-i iau un set cu burete, sare de baie, uleiuri aromatice, etc.. al meu sta cu orele in baie. Insa de 1 an ce sa-i iau? Vreau ceva cu feeling asa, nu ceva gen un pulover sau mai stiu eu ce. Cam ce sa ii iau? :-?

 



#173 2007-11-20 09:30:15

brut
Hero member
Inregistrat: 2007-06-17
Mesaje: 2545

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

offf... eu vroiam sa ii iau o lenjerie de pat frumoasa, dar i-am zis unui prieten ce cadou vreau sa ii fac si mi-a zis ca el daca ar primi asa ceva mi-ar da cu el in  cap sad acum nu stiu ce sa fac...
chiar nu merge sa fac asta cadou iubitului meu?

Offline

 

#174 2007-11-20 09:43:50

Soleil
Addicted member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 13180

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

eu nu l-am nimerit aproape niciodata cu cadourile...de cele mai multe ori ii luam ce consideram eu ca are nevoie...ii placea lui cat ii placea, dar nu era atat de incantat pe cat ma strofocasem eu pt cadoul respectiv...asa ca acum il intreb ce isi doreste si ii cumpar lucrul respectiv...ca bonus, il urmaresc cateva luni inainte cand suntem prin magazine cam la ce se uita, ce si-ar dori etc. si-i mai fac si o surpriza, daca permite bugetul...Mie imi plac surprizele, cadourile surpriza, dar daca placerea e doar de partea mea si el uita de obiectul respectiv a doua zi, n-are sens...Mai bine dau surpriza deoparte si-i iau ceva ce vrea si are nevoie.


"Viaţa se compune din ţevi sparte, din robinete care curg, din tencuieli coşcovite, din plase pe care le cari de la piaţă, din rufe care le speli, din coate-n tramvaie, dar şi din Bach şi din Beethoven, din Shakespeare şi din Tolstoi, din Eminescu şi din Blaga, din Michelangelo şi din Ţuculescu. Totul e viaţă."
Thé à la menthe hjarta

Offline

 

#175 2007-11-20 15:12:08

skumpi
Vizitator

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

oana_nice a scris:

offf... eu vroiam sa ii iau o lenjerie de pat frumoasa, dar i-am zis unui prieten ce cadou vreau sa ii fac si mi-a zis ca el daca ar primi asa ceva mi-ar da cu el in  cap sad acum nu stiu ce sa fac...
chiar nu merge sa fac asta cadou iubitului meu?

cum sa nu...fiecare cu gusturile lui...adika nu e important cadou...important e ca ii cumperi !
sa sti k si eu m`am gandit sa`i iau la iubi big_smile

 

#176 2007-11-20 15:26:09

innana
Sr. member
De la: Cluj
Inregistrat: 2006-08-15
Mesaje: 1882
Site

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

al meu are multe cd-uri si dvd-uri si o sa ii cumpar un suport pentru ele. am gasit unul super frumos si nu foarte scump


Cu zambetul pe buze...

Offline

 

 Publicitate


loading...

#177 2007-11-20 16:38:24

capcaun
Platinum member
De la: mine pt tine :P
Inregistrat: 2007-10-11
Mesaje: 17355

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

eu  am  sa'i  iau...cel  mai  probabil....un  halat  de  baie  super  pufos...am  vazut  in cocor big_smile

Offline

 

#178 2007-11-20 17:09:09

bebelusaaly
New member
Inregistrat: 2007-08-24
Mesaje: 38

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

la mn e mai naspha sad am citit tot ce ati scris m-am uitat si pe siteuri  da la mine e mai complicat.si eu ca si voi majoritatea i-am cumparat bluze bratari lantzuri tricouri parfumuri rame foto pfff etc etc .eu sunt din onesti si e un orasel micutz nu are magazine cui personalizari cu tb din astea si ca sa dau comanda pe net trebuie sa cumpar de o anumita suma si + tva ... eu m-am gandit la o bratara de aur macar stiu ca dau un ban si il dau caloomea da multe fete imi zic ca nu se merita ca baiatu tre sa ia primu...ce sa fac ??i-am mai putea lua nush IAR haine blugi bluza curea io stiu ??puss


si totusi exista iubire,si totusi exista blestem,dau lumii,dau lumii de stire IUBESC,AM CURAJ si MA TEM

Offline

 

#179 2007-11-20 17:12:28

lee
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2006-08-14
Mesaje: 3845

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

pai de ce nu? tu stii mai bine ce si cat merita big_smile


"Cel mai sigur drum catre iad este cel progresiv,cu povarnisuri dulci,pardosite molatic,fara cotituri neasteptate ,fara jaloane ,fara indicatoare." box  punish

Offline

 

#180 2007-11-20 19:38:45

brut
Hero member
Inregistrat: 2007-06-17
Mesaje: 2545

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

da, cred ca raman la lenjerie de pat big_smile nu imi pasa ce zic altii smile
de mos nicolae ii iau un gel de dus de la sephora de ciocolata big_smile si cateva dulciuri...

Offline

 

#181 2007-11-20 20:44:38

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

noi o sa mergem impreuna prim magazine.si vedem atunci ce ii place,ca asa.....habar nu am.
app bebelusaaly si eu tot din onesti sunt wink


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#182 2007-11-20 21:42:54

bebelusaaly
New member
Inregistrat: 2007-08-24
Mesaje: 38

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

sooper oana wink)  poi acum chiar nush ce sa fac daca ii iau bratara sau haide de care vreau io cam tot pe acolo ajung ...asa ca .... ma mai gandesc tongue   mere si tb cu lenjeria de pat da a meu ii la facultate si ... mai bine nu smile...am mai vazut pe undeva o paturik grosutza cu brad i globuletze pe ea e sooper tare si soper pufoasa creca mere si aia . apropo oana in care magazine lol???ca multe nu's tare puss


si totusi exista iubire,si totusi exista blestem,dau lumii,dau lumii de stire IUBESC,AM CURAJ si MA TEM

Offline

 

#183 2007-11-20 22:58:35

Jolie15
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-03-16
Mesaje: 160

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

de mos m-am gandit sa nu ii iau ceva 'fancy' big_smile...o sa ii cumpar traditionalele dulciuri(dar d-alea  mai de ocazie:) ) si i le pun pe toate intr-o sosetica rosie cu blanita alba si apoi in bocancei.
de craciun m-am gandit sa ii iau un set de la jolidon(boxeri si tricou)...am vazut unul super pe site-ul lor
dar nu prea stiu ca sa ii iau de ziua noastra...p 2 dec facem 2 anisori.ma gandeam initial la o poza de-a noastra intr-o rama dragutza...peste tot prin calc noastre nu sunt decat poze cu noi...deci nu stiu cat de inspirata as fi.Poate ar merge si un tort mai micut dar in forma de inimioara cu un 'te iubesc' pe el.Inca nu m-am hotarat...aveti ceva propuneri?smile

Offline

 

#184 2007-11-21 00:48:53

ellaP
Full member
De la: arad
Inregistrat: 2007-08-30
Mesaje: 153

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

de mos niculae o bata ca a fost rau si mai vad eu ce.de craciun un portofel sin piele si mai vad eu ce. ma inspir de la voi ca eu sunt in pana ca intotdeauna


Nu putem face lucruri mari pe acest Pamant, putem face numai lucruri mici, cu multa dragoste.

Offline

 

#185 2007-11-21 00:59:28

Cassiopeia
Insomniac member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-03-09
Mesaje: 9529

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

capcaun a scris:

eu  am  sa'i  iau...cel  mai  probabil....un  halat  de  baie  super  pufos...am  vazut  in cocor big_smile

uuu...visu meu:d


Sim y 

Offline

 

#186 2007-11-21 21:10:37

blue_elf
Hero member
De la: BUCURESTI
Inregistrat: 2006-08-09
Mesaje: 2475

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

oo da topik  foarte bun tongue. fetelor pana la craciun.. eu tre sa-i fac un cadouas lui babi pt k vine sf andrei si pe el il cheama andrei si nushu ce sa-i iau... sad uff el si-ar dorii niste "gume" de iarna pt masina dar n-am 4-10 mil cat or costa... am suma umila de 27 lei sad..


Pastreaza-ti cugetul
clar si linistit,ca apele unui lac adanc,transparent ca lumina ochilor de
corb.Deasupra,apele sunt linistite.Nu are rost sa-l rascolesti acum si sa-l tulburi.In
acest suflet netulburat-umbrele evenimentelor acestei lumi se vor topi singure.

Offline

 

#187 2007-11-21 21:31:55

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

ce-s alea gume pt masina?...anvelope cumva?...poate imi dai o idee ce sa-i iau


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#188 2007-11-21 21:32:41

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

eu mam hotarat sai iau nush ce casti ii tre lui acuma


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#189 2007-11-21 21:35:08

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

eu nu stiu ce ma fac grater daca ajunge acasa pe 24 nu o sa avem timp sa mergem la cumparaturi sad doar daca vine mosu putin mai tarziu.isi rupe vreo mana,vreun picior lol

bebelusaaly nu in onesti in magazine.la bacau sau brasov.

Ultima oara a fost editat de oana_ (2007-11-21 21:36:15)


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#190 2007-11-21 23:04:30

vreausaninga
Full member
Inregistrat: 2007-01-20
Mesaje: 565

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

noi o sa facem de Craciun un an jumate:) si probabil o sa-i dau un album cu poze cu noi.


"Cred in valoarea de schimb a iluziilor..."

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.