homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce cadouri le facem de Craciun.-8


#134 2007-11-06 12:56:23

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

am vazut ca fac o gramada de chestii...ultima oara am facut o cana un mouse pad si un tricou..ziceau ca au schimbat metoda de imprimare si intradevar de pe cana nu se mai ia imprimeul...eu mai facusem o cana tot la ei si se cam zgaraia...acum nu se mai ia...merita sa incerci


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 



#135 2007-11-06 12:59:11

micaella4
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-07-06
Mesaje: 4144

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

mie imi va fi usor sa-i iau un cadou..tre doar sa ma duc in mall in zona sport big_smile

Offline

 

#136 2007-11-06 13:01:10

andrutza
Vizitator

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

Eu nu stiu fetelor ce sa-i iau habar n-am chiar, el pe mess aseara deja ma intreba iti place movul nu si eu i-am zis ca da cel mai mult si cica ok o sa vezi cand vin acasa ce iti aduc....el deja incepe cu cadourile, dar eu sunt dezorientata. smile

 

#137 2007-11-06 13:11:20

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

pai ce ii place mai mult?...e cu calculatoarele?...cu arta?...gandeste-te ce hobby-uri are si poate iti vine vreo idee...
de ex la mine: cumnatul e om de afaceri deci o camasa cu cravata, iubi cu calculatoarele deci ceva un gadget o chestie ca la domeniul asta gasesti o gramada, matusa picteaza icoane deci ai ce sa alegi sora mea e sclifosita, o multumesc cu un parfum sau o placa de intins parul, un prieten il rezolv cu o cutie din aia pentru vinuri cu o sticla de vin vechi inauntru...asa ca vezi si tu ce i-ar place mai mult...
ca idei eu am mai luat halat de baie, manusi din piele, globuri de brad, o trusa cu surubelnite fine pentru desfacut calculatoare, portofel plus curea de pantaloni, medalion de aur barbatesc pe care am scris eu mesajul la bijutier si nu imi mai aduc aminte acum...


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#138 2007-11-06 13:13:49

andrutza
Vizitator

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

E la politehnica el, lucreaza ca inginer intr-un centru ce cercetare, hobbyuri nu stiu ce ii place, cu calculatoarele nu prea e el cine stie ce intra doar sa vb pe mess si atat smile

 

 Publicitate


loading...

#139 2007-11-06 13:20:55

skumpi
Vizitator

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

andrutza a scris:

Eu nu stiu fetelor ce sa-i iau habar n-am chiar, el pe mess aseara deja ma intreba iti place movul nu si eu i-am zis ca da cel mai mult si cica ok o sa vezi cand vin acasa ce iti aduc....el deja incepe cu cadourile, dar eu sunt dezorientata. smile

iti zic eu ce`ti cumpara...o bluza movvvv k se poarta movu big_smile

 

#140 2007-11-06 13:23:17

Emilya
Platinum member
De la: munte
Inregistrat: 2006-07-16
Mesaje: 24754
Site

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

eu nu mai am cui sa cumpar sad


Before I was a mom, I didn't know the feeling of having my heart outside my body
Maia Ecaterina 14.01.2014 hjarta

Offline

 

#141 2007-11-06 13:28:31

andrutza
Vizitator

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

skumpi a scris:

andrutza a scris:

Eu nu stiu fetelor ce sa-i iau habar n-am chiar, el pe mess aseara deja ma intreba iti place movul nu si eu i-am zis ca da cel mai mult si cica ok o sa vezi cand vin acasa ce iti aduc....el deja incepe cu cadourile, dar eu sunt dezorientata. smile

iti zic eu ce`ti cumpara...o bluza movvvv k se poarta movu big_smile

nu cred ca bluza, ca daca nu-mi vine?

 

#142 2007-11-08 17:19:44

Sammy
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-10-24
Mesaje: 1397

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

am mai gasit un site cu cadouri, dar sunt tare scumpe. par chestii mai sofisticate. eu una nu voi lua nimic de aici. http://www.cadourimagice.ro


"The supreme happiness in life is the conviction that we are loved - loved for ourselves, or rather, loved in spite ourselves'. Victor Hugo

Offline

 

#143 2007-11-08 18:24:33

meme
Full member
Inregistrat: 2007-10-16
Mesaje: 719

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

mie imi place asta...de ex....http://www.casuta-cu-personalizari.ro/ceas-perete.html#...dar nush daca chiar merge...nustiu help si pe me wink)


suntem actori pe o scena dominata de visuri.....

Offline

 

#144 2007-11-08 23:21:19

Zeyna
Platinum member
Castigatoare a concursului de Miss
De la: Constanta
Inregistrat: 2007-07-07
Mesaje: 19746

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

Eu cred ca il iau prin magazine sa`si aleaga un pulover sau un bluzon... sau daca fac rost de un leu de la ing ..sau vad eu. mai e pana atunci big_smile trebuie sa`mi mai vina idei lol


Dragostea nu se stă, se face.

Offline

 

#145 2007-11-09 01:27:43

brut
Hero member
Inregistrat: 2007-06-17
Mesaje: 2545

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

Sammy a scris:

am mai gasit un site cu cadouri, dar sunt tare scumpe. par chestii mai sofisticate. eu una nu voi lua nimic de aici. http://www.cadourimagice.ro

sunt toate foarte frumoase, dar extrem de scumpe...
poate voi improviza si eu un cos cu bunatati, de mos nicolae! ii pun acolo toate dulciurile care ii plac big_smile

Offline

 

#146 2007-11-09 08:14:08

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

eu m-am gandit sa-i iau o bratara din aia cu aur si piele sau silicon...am vazut pe la bijuterii...


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#147 2007-11-09 10:24:36

Sammy
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-10-24
Mesaje: 1397

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

oana_nice a scris:

Sammy a scris:

am mai gasit un site cu cadouri, dar sunt tare scumpe. par chestii mai sofisticate. eu una nu voi lua nimic de aici. http://www.cadourimagice.ro

sunt toate foarte frumoase, dar extrem de scumpe...
poate voi improviza si eu un cos cu bunatati, de mos nicolae! ii pun acolo toate dulciurile care ii plac big_smile

si mie mi-au placut, oana, dar cine are sa dea atatia bani?


"The supreme happiness in life is the conviction that we are loved - loved for ourselves, or rather, loved in spite ourselves'. Victor Hugo

Offline

 

#148 2007-11-09 12:27:51

Nikko
Full member
Inregistrat: 2007-02-15
Mesaje: 407

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

si eu am de facut 3 cadouri in decembrie :S

Ca si Janis si noi facem un an pe 1 Decembrie (primul sarut) dupa care vine ziua lui si apoi craciunul.... trebuie sa ma gandesc ce sa ii cumpar ... dar mai am timp tongue

Offline

 

#149 2007-11-09 13:14:20

skumpi
Vizitator

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

andrutza a scris:

skumpi a scris:

andrutza a scris:

Eu nu stiu fetelor ce sa-i iau habar n-am chiar, el pe mess aseara deja ma intreba iti place movul nu si eu i-am zis ca da cel mai mult si cica ok o sa vezi cand vin acasa ce iti aduc....el deja incepe cu cadourile, dar eu sunt dezorientata. smile

iti zic eu ce`ti cumpara...o bluza movvvv k se poarta movu big_smile

nu cred ca bluza, ca daca nu-mi vine?

si..a sosit cadoul ? big_smile

 

#150 2007-11-11 13:26:17

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

fetele m-am hotarat...ii iau o racheta de tenis si un set de mingi de firma...vad si eu care-s mai ieftine ca am vazut ca sunt de la 5- 6 milioane in sus...poate gasesc si mai ieftine...oricum de Craciun primim prima si beneficiu asa ca nu o sa fie problema...numai sa merite pana atunci tongue ...ca daca ma supara nu o sa vina mosul la el... big_smile


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#151 2007-11-11 14:58:25

theSame_ElaElis
Hero member
De la: Winnie the Pooh
Inregistrat: 2007-10-12
Mesaje: 3707

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

annna a scris:

fetelooor... daca gasiti undeva un glob din ala cu sau fara poza care sa aiba in interior niste fulgi de nea si cand agiti parca ninge asa 8-> sa-mi spuneti si mie... pfuai... caut de o gramada de timp smile

la mine la scoala a venit un nene si a facut globuri frumoase personalizate cu poza fiecarui copil!

Offline

 

#152 2007-11-11 15:47:31

meme
Full member
Inregistrat: 2007-10-16
Mesaje: 719

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

of...si eu trebuie sa fac 3 cadouri....1 decembrie - 10 luni...apoi mos nicolae...apoi craciunu...sad nush ce sa iau..ca i'am luat plusuri...tricouri...rame cu poze...uf...de mos nicolae ma gandeam la o cizmultia din aceia rosie cu ceva ..of...aveti idee unde as putea gasit ceva cu steaua ? brelocuri , cani chestii de genu...k aia stiu sigur k o sa'i placa lol la noi nu mai vin aia cu masina de la steaua...deci nu prea am de unde sa cumpar...grater


suntem actori pe o scena dominata de visuri.....

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.