homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce cadouri le facem de Craciun.-2


#20 2007-10-26 18:56:48

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

eu ii fac cadou o craciunita ca imi fac la cineva costum tongue
  si asa pe bune cred cai iau o bluza ca am vazut undeva f misto si grosute si nici nus scumpe


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 



#21 2007-10-26 19:02:02

andrada79
Full member
De la: orasul celor 7 coline
Inregistrat: 2007-02-18
Mesaje: 883

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

?!, copilul meu a primit cadou de la mama (pe vremea cand era bebe) Cartea bebelusului. E fain colorata si trebuie trecute in ea toate evenimentele speciale din viata lui de bebelus, inclusiv modul in care si-a petrecut primele sarbatori de iarna. Are si locuri speciale de pus poze care sa ilustreze marile momente din viata lui, loc de desenat manuta si piciorusul, de pus o suvita din par si bratarica primita in maternitate. Mie mi s-a parut ceva fain, pentru ca o sa creasca si o sa-l intereseze la un moment dat asemenea lucruri(mai ales ca tu vei mai uita din ele).


"Şi chiar dacă mă vei mai iubi
Peste crivăţul iernii ce vine,
Fără braţe, cu ochii pustii
N-am să am ce întinde spre tine..." (Adrian Paunescu - Copaci fara padure)

Offline

 

#22 2007-10-26 19:02:55

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

vai ce fain big_smile


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#23 2007-10-26 19:16:04

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

dida a scris:

eu ii fac cadou o craciunita ca imi fac la cineva costum tongue
  si asa pe bune cred cai iau o bluza ca am vazut undeva f misto si grosute si nici nus scumpe

u
unde iti faci? ca eu am gasit pe un site dar e cam scump. mi-am luat niste lenjerii supersexy de acolo dar craciunitele sunt cam scumpe.


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#24 2007-10-26 19:20:00

Fadette
Full member
Inregistrat: 2007-07-22
Mesaje: 548

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

hmmm...eu nu prea m-am gandit inca. Cred ca o sa-i iau ceva carte, asa scap repede si sunt sigura ca el se bucura, in plus o bluza ce sa-mi placa si mie tongue


I'm just a dreamer, I dream my life away
I'm just a dreamer who dreames a better day...

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2007-10-26 19:20:05

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

pai imi iau material si stiu o croitoreasa buna si ma duc la ea ... am gasit ceva material rosu ... un fel de catifea ... si fac fustita si sus nush exact ce ca vreau ceva mai decoltat tongue si acuma numa tre sa caut ceva blanita tongue si caciulitza gasesc cam peste tot in sezon

Ultima oara a fost editat de dida (2007-10-26 19:20:30)


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#26 2007-10-26 19:22:53

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

micanarcisa a scris:

dida a scris:

eu ii fac cadou o craciunita ca imi fac la cineva costum tongue
  si asa pe bune cred cai iau o bluza ca am vazut undeva f misto si grosute si nici nus scumpe

u
unde iti faci? ca eu am gasit pe un site dar e cam scump. mi-am luat niste lenjerii supersexy de acolo dar craciunitele sunt cam scumpe.

cum se numeste saitul?


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#27 2007-10-26 19:25:06

dt
Full member
De la: analele moldovei.
Inregistrat: 2007-10-26
Mesaje: 635

Offline

 

#28 2007-10-26 19:31:06

luna_amara
Hero member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 2756

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

da eu la cadouri is varza:) nu sh nu ma pricep nici nu  vreau sa ma gandesc la cadouri...pfuu tre sa ii iau lu mama,lu iubi lu soacra lu tata socru:)o sa am de facut shhoping intens in per aia:)insa oare ce p sa  le iau:(


take me as i am or watch me as i go!

Offline

 

#29 2007-10-26 19:36:13

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

ralucaelena a scris:

micanarcisa a scris:

dida a scris:

eu ii fac cadou o craciunita ca imi fac la cineva costum tongue
  si asa pe bune cred cai iau o bluza ca am vazut undeva f misto si grosute si nici nus scumpe

u
unde iti faci? ca eu am gasit pe un site dar e cam scump. mi-am luat niste lenjerii supersexy de acolo dar craciunitele sunt cam scumpe.

cum se numeste saitul?

http://www.kinkystore.ro/
sunt meseriasi. eu am facut comanda pe la ora 3 dupa amiaza si a doua zi dimineata la 10 a venit cu curierul.. si daca ai peste 600 de mii vechi comanda transportul e gratis.. imi voi mai lua de la ei.


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#30 2007-10-26 19:43:20

ZZZZ123
Addicted member
De la: Never-ever-land
Inregistrat: 2006-05-19
Mesaje: 10895

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

cand e de cadouri, daca nu stiu ce sa cumpar fac asa: ma inarmez cu multa rabdare, corup o prietena si o car dupa mine prin magazine mai mari. ochesc ceva ce cred ca i-ar place respectivului/respectivei pt care iau cadoul, cumpar, duc amica sa-i dau un suc. si gata. big_smile


Nobody home

Offline

 

#31 2007-10-26 20:16:41

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

micanarcisa a scris:

ralucaelena a scris:

micanarcisa a scris:


u
unde iti faci? ca eu am gasit pe un site dar e cam scump. mi-am luat niste lenjerii supersexy de acolo dar craciunitele sunt cam scumpe.

cum se numeste saitul?

http://www.kinkystore.ro/
sunt meseriasi. eu am facut comanda pe la ora 3 dupa amiaza si a doua zi dimineata la 10 a venit cu curierul.. si daca ai peste 600 de mii vechi comanda transportul e gratis.. imi voi mai lua de la ei.

ce misto e saitul big_smile,de aici o sa imi cumpar cate ceva ,nu aui preturi exagerate big_smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#32 2007-10-26 21:19:58

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

nici eu nu am idee ce as putea sa ii iau de craciun,a innebunit dupa ceasuri si portofele dar are multe si super faine,nu cred ca gasesc eu aici ceva frumos....am cautat inimioare care sa se desfaca in doua jumatato dar nu am gasit nicaieri,nu pot face nici comanda,doar daca am aur si sa imi faca ei.dar nu am.....
offf greu moment.e mai greu pt iubi meu ca pe 31 e si majoratul meu big_smile


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#33 2007-10-26 21:24:26

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

chiar cai misto saitu ... la unele is cam mari preturile da din cate se vede merita tongue


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#34 2007-10-26 21:29:43

Sammy
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-10-24
Mesaje: 1397

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

super tare e! imi place costumul de vrajitoare la nebunie big_smile


"The supreme happiness in life is the conviction that we are loved - loved for ourselves, or rather, loved in spite ourselves'. Victor Hugo

Offline

 

#35 2007-10-26 21:47:50

dia2010
Hero member
Inregistrat: 2006-07-26
Mesaje: 3313

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

Sint foarte dezamagita ca nu sint si marimi mari sad Adica ce? Femeile durdulii nu au voie sa se imbrace cu lenjerie sexy sau fantezista?


"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele."~Rabindranath Tagore

Offline

 

#36 2007-10-26 21:50:41

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

la unele am fazut si marimi universale,nu merge vdaiana? la mine e inver probleme imi e frica sa nu fie prea mari marimile alea rotfl


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#37 2007-10-26 22:05:31

dia2010
Hero member
Inregistrat: 2006-07-26
Mesaje: 3313

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

La ce mi-ar place nu este. Pacat sad poate totusi in alta parte gasesc.


"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele."~Rabindranath Tagore

Offline

 

#38 2007-10-26 22:13:32

ina
New member
De la: iasi
Inregistrat: 2006-09-18
Mesaje: 99

Re: ce cadouri le facem de Craciun.

v-ati gandit la ceva mai provocator?
eu cam asta as vrea
acum ma informez sa vad cam la ce sa ma opresc: jucarii sexuale, seturi pt masaj...


sansa e un fenomen ireversibil...

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.